خواننده: هر شهرستان باید با ارائه امن اردوگاه برای بی خانمان

شهرستان انتخاب شده خود را برای اولین بار سایت به صورت امن فضاهای باز برنامه: پارکینگ توسط دنور سالن بزرگ که در

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

شهرستان انتخاب شده خود را برای اولین بار سایت به صورت امن فضاهای باز برنامه: پارکینگ توسط دنور سالن بزرگ که در حال حاضر خانه های موقت, 24/7 سرپناه برای مردم تجربه بی خانمانی در طول همه گیر خواهد شد و به زودی به خانه امن کمپینگ سایت است که می تواند نگه دارید تا پنجاه چادر. در اردوگاه اشغال خواهد شد همچنین دسترسی به دیگر خدمات است که می تواند کمک به آنها را دریافت کردن خیابان ها.

شهردار مایکل Hancock خواسته است دنور اعضای شورای شهر به توصیه نقاط در مناطق خود که ممکن است به عنوان کار اضافی امن سایت های کمپینگ. تنها تعداد انگشت شماری پاسخ داد...اما خوانندگان باید مقدار زیادی از پیشنهادات و نظرات در مورد این موضوع.

می گوید دبی:

من فکر می کنم با استفاده از شهرستان متعلق به گاراژ پارکینگ در یک محل مرکزی برای امن اردو (با portable دوش/توالت واحد راه اندازی و امنیت) خوب خواهد بود برای استفاده از امکانات که در حال رفتن به استفاده در آینده قابل پیش بینی. آنها را در سایه خشک فضا وقتی که باران هنوز در حال باز نگه داشتن مردمی امن تر از COVID انتقال است. دنور هنرهای نمایشی پیچیده نمی خواهید برای دریافت استفاده می شود برای پارکینگ تا بهار آینده; مرکز کنوانسیون در حال حاضر راه اندازی پزشکی, و من نمی توانم تصور کنید که کارکنان با استفاده از مقدار زیادی از پارکینگ فضا. آنها همچنین می تواند در کنار برخی طبقه برای افرادی که نیاز به زندگی می کنند در اتومبیل های خود را به عنوان یک محل امن برای آنها به پارک و همچنین ارائه تلفن همراه, تلفن همراه, لباس های شسته شده واحد و نیروهای امنیتی.

با تشکر از شما. من سعی کردم برای ارسال این پیشنهاد به شورای شهر و شهردار اما شنیده ام و نه به عقب.

یادداشت استیون:

در هر شهر و شهرستان باید برای ارائه یک اردوگاه با قوانین سختگیرانه و بهداشت. برای حل محلی بی خانمانی ما باید در ارائه خدمات به جز مسکن واقعی است.

نشان می دهد استیون:

مناطق مانند سراسر از Evans ایستگاه در زیر پل و در Platte River دنباله بین دنور و انگلوود و Cherry Creek trail با می سی سی پی و سانتافه و رودخانه در برخی از مکان های که در آن توالت های قابل حمل می تواند اداره می شود و مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه را می توان پر توسط شهرستان. مرکز مدنی است فقط بیش از حد در یک منطقه و سهام نشان می دهد که میخوام استفاده می شود روزی و بی خانمان را به آن نگاه نچسب در راه است. قرار دادن اردوگاه ها و پناهگاه های, نام خانه های کوچک بر روی رودخانه خواهد بود نه در وسط بزرگراه بین ایالتی ترافیک با مردم صدمه دیده از حوادث و غیره. آن را نیز از بین می برد تمام مشکلات گردشگری و مردم از آمدن به دنور گفت: به نظر می رسد مانند "بی خانمان شهر" و مردم محلی گفت: این رودخانه ها مانند تلخه. تا زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از سطل زباله حمام و سرویس بهداشتی قابل حمل و روزانه/هفتگی تمیز-یو پی اس برای نگهداری توسط هر دو شهرستان و جمعیت بی خانمان ترکیب شده است.

نظرات کالین:

وجود یک زندان در نزدیکی هادسون که خالی است. به نظر می رسد کامل در دراز مدت جایی برای آنها و خشونت ویرانگر معترضان.

.توضیح می دهد که برندان:

بیایید صادق باشیم: دنور (و مناطق اطراف آن) برپا کرده جنگ خانمان شروع قبل از سال 2012. خوشبختانه جمعیت بی خانمان تا به حال برخی از کمک خوب در طول راه آنها را به کمی حقوق و حفاظت, اما نه بدون راه اندازی نرم افزار رایگان است که اغلب استفاده قرار گیرد هنگامی که آن را مناسب است. همه گیر اجازه داده است که جمعیت بی خانمان به اردوگاه بدون ترس از اینکه نقل مکان کرد; به صداقت خیابان ها به طرز محسوسی بیشتر با اعضای کمپ و همراه با زباله کثافت و فضولات انسانی که اغلب به جمع آوری در اطراف این مناطق است. این یک مشکل واقعی است. من فرض کنیم که تنها دنور اجازه خواهد داد که "امن کمپینگ" در تلاش برای حرکت این انسان به این محل و شروع به تقویت کمپینگ بان.

چرا که اگر شما به یاد داشته باشید به درستی در حال حاضر آنها را "یکی دیگر از گزینه است." این فرض است که آن حکومت بر خلاف قانون اساسی در وهله اول توسط دنور قاضی در پایان 2019. آن را تبدیل به مطبوعات بد به اجرای کمپینگ بان در طول COVID و این راه حل....فقط یک سلاح سیاسی استفاده برابر آنها. آه از آن خواهد آنها را از ما خیابان های زیبا از دنور...چه بوق زدن!....برنده برای دنور.

من تعجب می کنم که چگونه نگران آنها خواهد بود در مورد بیماری های, پخش كردن, مانند هپاتیت C و خطرات برای سوزن? که دقیق بحران بهداشت عمومی است که باعث breakups از encampments بیش از همه دنور و این چیزی است که ما پیشنهاد برای ایجاد. من امیدوارم که مسائل بهداشت روانی PTSD و سوء مصرف مواد مخدر خطاب به این مردم خوب به پاداش زندگی و این که این فقط یک راه برای به معنای واقعی کلمه رفت و برگشت آنها را در زیر تشک در تلاش برای فشار یک دستور کار و پیروزی در جنگ شده است مواج برای بیش از یک دهه. جنگ بی خانمان....

و ماریان ارائه می دهد این پاسخ به دیدگاه قبلی:

من فکر می کنم "امن سایت کمپینگ مفهوم" باید وجود داشته باشد تنها به عنوان یک اقدام موقت است. هارون اظهار داشت: "به همین دلیل است که وجود دارد صفر بحث در مورد مقابله با علل ریشه ای از بی خانمانی? سوء مصرف مواد, بیماری های روانی و جانبازان PTSD؟" او راست — من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که من دیده ام این ذکر شده و یا مورد بحث در رسانه های جریان اصلی... و این باعث می شود او با اشاره به نمی تواند رسیدگی شود تا این افراد با توجه به ثبات یک خانه برای اولین بار. بدون این ثبات هر گونه کمک های ارائه شده نمی خواهد که فرصتی برای چوب.

به خودتان فکر می کنم در مورد داشتن یک جلسه مشاوره در حالی که بی خانمان. به جای اینکه قادر به تمرکز بر توصیه های شما پر از ترس دانستن که بعد از جلسه به پایان می رسد, شما خواهید بود در بازگشت دوباره به خطرات ناشی از این خیابان با هیچ امید یا پایانی در چشم. شاید چند اموال شما تا به حال در حال حاضر شده است به سرقت رفته است. چیزهایی که شما ممکن است بیشتر نگران در حال حاضر زمانی است که شما قادر خواهید بود به خوردن دوباره زمانی که شما می خواهید خود را بعد دوش گرفتن و یا استفاده از یک حمام یا اگر ذهنی ناپایدار کسی که اردوگاه در نزدیکی شما حمله دوباره با شما. اگر شما کودکان در آن به صورت تصاعدی بدتر است.

این واقعیت است که وجود دارد به زودی بسیاری از مردم از خانه های خود را با توجه به همه گیر و در نتیجه از دست دادن شغل به معنی این مشکل نیاز به این نوع از راه حل دائمی است که شهرهای دیگر را با موفقیت اجرا شده است که برای خرید تا پیری هتل ها به خانه آنها را در حرفه ای که نیاز به کمک به آنها را به عقب بر گردیم در مسیر به عنوان آنجا که ممکن است. که برای تلفن های موبایل پر هزینه است اما در واقع کمتر گران تر از آنچه که ما در حال حاضر در حال انجام و یا در گذشته انجام داده اند.

نظر شما در مورد سایت سالن بزرگ? آن را یک شروع خوب و یا یک مسیر انحرافی را طی? آنچه باید در این شهرستان انجام و واقعا مسئله بی خانمانی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب