خواننده: آماده برای Hipsters به شکایت در مورد چه چیزی جایگزین tom's Diner

در این زمان در سال گذشته داغترین رستوران موضوع در شهر سرنوشت tom's Diner که صاحب حال کاربردی برای گواهی عدم وض

توسط MORVARIDEASIA در 4 خرداد 1399

در این زمان در سال گذشته داغترین رستوران موضوع در شهر سرنوشت tom's Diner که صاحب حال کاربردی برای گواهی عدم وضعیت تاریخی برای املاک در 601 شرق Colfax خیابان با دنور نقطه عطفی حفاظت کمیسیون. طرفداران کلاسیک Googie معماری, نه به ذکر است تاریخ Colfax خیابان خود شد و سریع به شکایت و برخی از ثبت counter-نرم افزار به حدود 1967, کافی شاپ, اعلام تاریخی است.

بن بست به پایان رسید و در آخرین ثانیه برنده-برنده: تاریخچه پسند توسعه GBX گروه در پا و صاحب تام مسینا که می خواهم اجرا شام برای دو دهه رو به فروش اموال در انتظار گذاشت. این tom's Diner ساختمان شرکت ملی ثبت اماکن تاریخی و ساختار کار خواهد به هر گونه توسعه های جدید در اموال.

اما در حالی که مسینا امیدوار به اجرای این رستوران به این معلوم می شود که زمانی که tom's Diner بسته با بقیه دنور رستوران ها در ماه مارس آن را بسته برای خوب است.

می گوید: Randall:

پس از همه که سر و صدا!!!

می افزاید: Zach:

که به خوبی کار می کرد. خالی عادی ساختار بهترین استفاده به عنوان یک قاشق چرب به جای فضای زندگی بیشتر در پرجمعیت ترین منطقه از شهرستان.

نشان می دهد جاستین:

فایل این Mismanaging تاریخ ما است."

پاسخ روری:

جالب انتخاب کلمات. این ساختمان در واقع ملی ساختمان تاریخی رجیستری.

پاسخ جسی:

در حال حاضر آنها نیاز به خلاص شدن از وضعیت تاریخی و پارگی کسی که شام میخورد پایین و قرار دادن در یک پارک.

نظرات هالی:

خوشحالم که تام رو به فروش و بازنشسته کردن کسب و کار او ساخته شده است و خیلی سخت در دهه های گذشته با وجود نفرت انگیز خودخواه معترضان که سعی در گرفتن و خراب کردن توانایی های خود را برای تصمیم گیری سرنوشت خود را کسب و کار از هیچ چیز بیشتر از خود احساساتی نیاز برای "نوستالژی." خدای ناکرده تام برای لذت بردن از میوه ها از کار خود را و یک چیزی کمی به بازنشستگی و ترک به خانواده اش.

می افزاید: نیکلاس:

آیا کسی که اعتراض تام اولیه فروش تا به حال قرار دادن با هم یک جمع آوری کمک به خرید ساختمان خود را و یا آنها فقط می گویند "ساخت یک آیکون شما می توانید تنها فروش آن را در راه است که مورد تایید ما!"? من متولد در دنور, من عاشق معماری, اما من دوست دارم حقوق مالکیت ،

یادداشت هدر:

چه مکملی برای ساخت یک کسب و کار است که می شود یک آیکون! خوشحالم که این ساختمان خواهد ماند. امیدوارم پایدار استفاده مجدد خواهد بود ساخته شده است.

به یاد می آورد جان:

هیچ چیز دیگری می تواند شما را ضخیم پنیر کبابی و سیب زمینی سرخ شده برای $7. هر آنچه که وجود دارد می رود احتمالا باید همان ساندویچ اما اتهام ،

نتیجه گیری گرگ:

آماده برای تمام افرادی که می خواستم تام به ماندن به شکایت هنگامی که یک آسیا, نوپرست, رستوران آنها نمی توانیم باز می شود وجود دارد.

ملک در حال حاضر در خارج از حصار امنیتی در حالی که GBX گروه همچنان به برنامه. "تام برنامه ریزی شده بود در سیم پیچ را در کسی که شام میخورد در ماه ژوئن و با شروع COVID-19 که نقل مکان کرد و از این تاریخ تا" مالک جدید را توضیح می دهد.

آیا شما خوردن تام کسی که شام میخورد ؟ چه همه شب جای شما گم شده است ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب