خواننده: اگر ما رفتار ما می توانیم چیزهای خوب...مثل باغ گیاهی

دنور گیاهی باغ بازگشایی در 22 مه برای اولین بار از دنور بزرگ فرهنگی سازمان به انجام این کار. اما شما باید صبر

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

دنور گیاهی باغ بازگشایی در 22 مه برای اولین بار از دنور بزرگ فرهنگی سازمان به انجام این کار. اما شما باید صبر کنید برای بازدید: پذیرش تنها با به پایان رسیده بلیط و محل به فروش می رسد برای کل تعطیلات آخر هفته.

هنگامی که شما در, شما در پیدا کردن بسیاری از قوانین جدید در محل در پاسخ به کروناویروس همه گیر و تمام کنسرت های نجومی لغو شده است. اما باغ های خود به عنوان دوست داشتنی که همیشه پر از وعده است که زندگی می رود.

در یک راه یا دیگری. می گوید: پرسپولیس:

یک گام در مسیر درست است.

می افزاید: آنجلا:

من حافظه. خوشحال خواهد شد برای رفتن به عقب. لطفا قوانین مردمی است. به عنوان آن را می گوید در این مقاله, اگر ما را نمی, باغ می تواند تعطیل دوباره و شرم آور خواهد بود.

پاسخ گلوریا:

من که قرار بود به پست که فقط! قواعد ساده هستند. خود را به ارمغان بیاورد کالسکه و صندلی چرخدار به عنوان آنها در حال و نه اجاره. خود را به ارمغان بیاورد بطری های آب. خرید بلیط خود را آنلاین. پوشیدن ماسک. اقامت شش فوت جدا از غریبه ها. من از ذهن نیست که در همه مردم به فضای خود را. من برخی از کارن که میخوام شکایت و مشکلات بیش از این قوانین فقط برای دیدن کسب و کار تعطیل دوباره. مردم نیاز به رفتار و سپس ما می توانیم همه چیز خوب است و تمام. ما در دیوانه جهان بی سابقه است اما مردم نیاز به بازگشت به کار. ما باید از جایی شروع; ما نمی توانیم برای همیشه بسته می شود. اما آن را نمی 2019 دیگر یا. زمان تغییر دهید. این دهه جدید به ارمغان آورد یک بیماری جدید. صبر و احتیاط کلیدی است. ما نیاز به کشف کردن که چگونه با آن زندگی می کنند. این یک شروع است. خوش شانس بود که باغ و تمام کسب و کار.

پاسخ جان:

گاهی اوقات آن را طول می کشد داشتن چیزی دور گرفته شده و بدون هشدار به شما را واقعا آن را درک. این داره اما وقتی کنسرت, دوباره, من می دانم, من می خواهم به درک موسیقی زندگی می کنند و جمعیت بیش از همیشه است. تا پس از آن یوتیوب نشان می دهد زنده است! من هم قصد نشستن در اطراف ناله و شکایت مداوم و یک کودک. من فقط میخوام نشستن آن را مانند یک رشد فرد و امید برای بهترین.

شمارنده موبایل:

Overhyped بزرگ,جمعیت, مردم سعی کنید به صحبت کردن بیش از هنرمندان غمگین محل adios.

یادداشت رونی:

امریکا است و دیگر سرزمین آزادی و نه خانه شجاع.

می افزاید: Spiteful:

و Westword در واقع آتش مستند, shutdown, پوشش اجتماعی-دورى از ترس....

من فکر می کنم آنها می تواند عمیقا در مورد هنر و سرگرمی های صنایع...که چه Westword شناخته شده است. این خیلی غم انگیز است که این اتفاق می افتد.

می گوید جاستین:

خواهد شد در انتظار در انتظار برای اولین مایکل رابرتز ماسک گزارش.

و بانی می پرسد:

پس چرا آنها را هیچ دیگر در خارج از سالن های مانند باغ وحش? به نظر می رسد کمی غیر منصفانه را انتخاب کنید و را انتخاب کنید...

دنور باغهای بوتانیک ارائه بازگشایی پیشنهاد برای هر دو شهرستان و دولت تخمگذار از برنامه های خود را برای دربندی پذیرش بهنگام بلیط اجتماعی فاصله و بیشتر; دنور کلرادو و مقامات امضا شده در این طرح است. دنور باغ وحش نیز اعمال می شود برای بازگشایی واريانس اما هنوز به تایید شود.

شما خواهد بود رفتن به دنور گیاهی باغ? چه شما مایل خواهد بازگشایی? ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب