خواننده: آماده به هاپ در Coronavirus اکسپرس?

دیزنی جهان است بازگشایی امروز در فلوریدا. اما در اینجا در دنور Elitch باغ — که امیدوار بود برای باز کردن در آو

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

دیزنی جهان است بازگشایی امروز در فلوریدا. اما در اینجا در دنور Elitch باغ — که امیدوار بود برای باز کردن در آوریل 11 — باقی می ماند بسته شده است.

"در این زمان ما هنوز در حال برنامه ریزی برای باز کردن پارک در این فصل" Elitch باغ مدیر بازاریابی جولی دوبوا گفت Westword این هفته است. "ما در حال همکاری نزدیک با دولت و مقامات محلی و امیدواریم که اخبار به زودی."

و برخی از خوانندگان مشتاقانه در انتظار است که اخبار. می گوید رونی:

من احساس می کنم بد برای Elitch است. آنها واقعا تلاش شده است و این شهرستان شده است کوبیدن درب در چهره خود را تمام وقت است. آن را حتی بیشتر غمگین با توجه به علم است که نشان داده است که این ویروس به ندرت... اگر در همه... گسترش خارج از منزل.

می افزاید: Cheyenne:

بساز! من دوست دارم برای رفتن به یک سوار!

پاسخ جو

آره هاپ coronavirus بیان.

نشان می دهد اوان:

اگر Elitch را باز می کند و سپس هر کسب و کار در شهرستان ها باید باز و بدون محدودیت.

پاسخ کالین:

Coronavirus این را دوست دارد.

نتیجه گیری جیسون:

2020 است بیش از.

با کروناویروس موارد در حال افزایش است در حال حاضر در دنور انتظار نداریم که در این شهرستان به اجازه می دهد Elitch باغ برای بازگشایی به زودی. اما پس از آن موارد مثبت در حال بالا رفتن سرسام آور در فلوریدا, صفحه اصلی دیزنی جهان.

این می تواند یک سوار وحشی.

شما چه فکر میکنید در مورد دیزنی جهان باز است ؟ Elitch باغ باقی مانده بسته ؟ اگر از آن باز می شود در این تابستان را به شما برود ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب