خواننده: پاره پوشش استفاده می شود محبوب پناهگاه. غمگین!

یک هفته پیش صاحبان پاره پوشش با صدور بیانیه ای توضیح مستقل کتابفروشی زنجیره ای سکوت "در پی اتفاقاتی که آشکار"

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

یک هفته پیش صاحبان پاره پوشش با صدور بیانیه ای توضیح مستقل کتابفروشی زنجیره ای سکوت "در پی اتفاقاتی که آشکار" پس از مه 25 و کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس, پلیس, جرم, گیر افتاد, که مجموعه ای خاموش در سراسر جهان تظاهرات که امروز ادامه دارد.

فقط یک روز بعد زمان پاره پوشش صاحبان لن Vlahos و کریستن Gilligan انصراف که اصلی بیانیه ای اذعان کرد که آنها در طرف اشتباه تاریخ و عذرخواهی. اما این سرکوب جنجال.

ملیسا می گوید:

آن را مانند آنها در واقع هرگز خواندن یا درک آن کتاب را که آنها به فروش برساند.

می افزاید: Jarrel:

اصلی خود بیانیه ای شروع می شود مثبت — اما آن را به تدریج بدتر از وجود دارد زمانی که آنها احساس نیاز به توضیح نیست. آن مسلما بدتر از حال آنها فقط سکوت.

بنابراین بسیاری از چیزهایی که اشتباه چگونه آنها تصمیم به ایجاد یک بیانیه.

یادداشت لیزا:

شرم بر آنها. پاره پوشش استفاده می شود مورد احترام و محبوب پناهگاه. فوق العاده غم انگیز در مورد این.

پاسخ بیانکا:

که عذرخواهی شد فقط برای روابط عمومی. من با انجام پاره برای خوب است.

اما پس از آن وجود دارد این از جرمی:

از همه شما میخوام بسیار غمگین و تنها هنگامی که شما موفق "لغو" همه چیز که میکرو aggresses همه شما. آن را خوب به موضع برای چیزی به عنوان طولانی به عنوان شما در واقع در آن اعتقاد دارند. این درست نیست به "لغو" کسی یا چیزی فقط به خاطر اینکه آنها نمی کورکورانه شما ملحق شود.

من ادامه خواهد داد به فروشگاه وجود دارد...و هر جای دیگر که "لغو" فرهنگ بداند بد فقط به عنوان یک ماده ضد اعتراض به هر اعتراض و طعم این هفته است.

من و میلیون ها نفر از جانبازان دیگر نمی دهد تا سال از زندگی ما و سوگند به قانون اساسی تنها به تماشای دیگر شهروندان به طور فعال کار می کنند برای از بین بردن یا آن و یا بخش هایی از آن است. اگر شما صرف تمام وقت خود را یا slaving دور و یا جستجو کردن همه چیز به جرم در نهایت زندگی خود را در حال رفتن به بدبختی.

آیا شما به دنبال پاره پوشش جنجال? شما می توانید به عنوان خوانده شده اصلی بیانیه و عذرخواهی اینجا. سپس به اشتراک گذاشتن افکار خود را در یک نظر یا ایمیل editorial@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب