خواننده: چرا رای گیری در مورد آنچه باید بماند و چه باید بروید ؟

چهارشنبه شب جنگ داخلی بنای تاریخی در کلرادو کنگره سرنگون شد. در روز پنج شنبه شب, مجسمه اختصاص داده شده به کریس

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

چهارشنبه شب جنگ داخلی بنای تاریخی در کلرادو کنگره سرنگون شد. در روز پنج شنبه شب, مجسمه اختصاص داده شده به کریستف کلمب در مرکز اجتماعات پارک بود زدم. در جمعه شهرستان نیست صبر کنید در اطراف برای دیدن آنچه که ممکن است بعد: دنور خدمه حذف این رقم از کیت کارسون که تا به حال در صدر پیشگام بنای تاریخی در لبه مدنی مرکز پارک از سال 1911 مصرف آن را دور برای حفاظت.

یک هفته زودتر و پس از نمایندگان به استاد جامعه انجمن استاپلتون رای به تغییر نام آن محله شهردار مایکل Hancock اعلام کرده بود تلاش برای در نظر گرفتن تغییر نام و گوش دادن به شکایت دیگر از ساکنان. "ما فضاهای عمومی متعلق به همه است و همه باید احساس احترام در این مکان گفت:" در ژوئن 19. "شنیدن از جامعه ما در این محوری در تاریخ ما خواهد شد و ما اطمینان حاصل شود که شهر و پارک ها و فضاهای و اماکن نمایندگی ما ارزش ها و حقوق صاحبان سهام و تنوع شهرستان ما است."

و مردم باید مقدار زیادی برای گفتن چراکه از دیدگاه شده در تصاویر به صورت خودکار از کیت کارسون پایین آمدن. می گوید علامت:

کبوتر تنها کسانی متوجه آن رفته است.

نظرات تیم:

خوب او یک پسر بد. عمومی جنگ سرباز و دیگر مجسمه سازی شد و نه شایسته نابودی است.

پاسخ چارلز:

که در واقع نادرست است. WTF شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ او کمک کرد تا نقشه غرب ایالات متحده است و دلیل اورگان و واشنگتن بخشی از ایالات متحده است. او همچنین دلیل ما برنده کالیفرنیا در مکزیک در جنگ آمریکا. او بزرگترین نظامی طلایه دار در تاریخ است.

پاسخ تیم:

سپس به او خیانت از هر قبیله که او نشان داد که راه. او سوزانده ملت ناواهو باستان هلو باغ از وجود. او متعهد مشروع و مستند نسل کشی بنابراین همه که لوئیس l'amour زمین فانتزی تاریخچه پوشش داده شده است در خون است.

نشان می دهد استیون:

بعد آنها خواهید بود حفر بوفالو بیل از Lookout Mountain...

می افزاید: پیتر:

James W. دنور (اسم شهر) بود فرماندار کانزاس خاک است که تا به حال برده است. چه خواهد شد دنور نام جدید خواهد بود ؟

نظرات جین:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شاید آنها باید تمام مجسمه های پایین. کسی که مشکل داشته باشند با بقیه در نهایت. گام بعدی: Bubblewrap جامعه است.

شمارنده ایان:

به تمام complete idiots شکایت در مورد تاریخچه: آلمان, پاره کردن تمام پرچم های نازی و بناهای تاریخی و دلیل خوب است. آنها هنوز هم آموزش و درک خود را تیره تاریخچه راه را بهتر از ما انجام این کار در اینجا.
از بین بردن آثار تاریخی به نفرت است نه از بین بردن تاریخچه, اما, از بین بردن تجلیل از طرف ملت ما گذشته است. جلوگیری از مخفی شدن در پشت تاریخ است.

و این از راب:

چرا اجازه نمی دهد شهروندان کلرادو رای در آنچه باقی می ماند و آنچه که باید حذف شود و اگر ما به آن رای به ماندن و سپس تعقیب این احمقها که سعی کنید به آن را حذف کنید. این چیزی است که یک دموکراسی است.

اگر شما پیشنهادی برای چه نام/مجسمه باید شهر را سازمان های حقوق بشر و جامعه مشارکت هیئت مشورتی خواهد شد در نظر گرفتن درخواست های ساخته شده به Renaming@denvergov.org سپس مشورت با ساکنان محله گروه و تاریخ ایالتی کلرادو مورخان شورای.

چه چیزی شما فکر می کنم شهر/دولت باید در مورد نام/ساختمان/تندیس تجلیل مردم با شطرنجی (یا بدتر) گذشته است ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com که در آن ما هنوز در حال جمع آوری پیشنهاد نام برای استاپلتون محله.

آخرین مطالب