'Redskins' بیشتر: واشنگتن NFL حق رای رسما punts نام

به نظر می رسد مانند "هرگز" است در حال حاضر. واشنگتن NFL حق رای به طور رسمی روز دوشنبه اعلام کرد آن را حذف نام

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

به نظر می رسد مانند "هرگز" است در حال حاضر.

واشنگتن NFL حق رای به طور رسمی روز دوشنبه اعلام کرد آن را حذف نام "Redskins."

گزارش از اعلام اولین ظهور در روز یکشنبه ،

یک نام جدید آشکار خواهد شد بعد.

این تیم استفاده کرده است "ردسکینز" moniker از سال 1933 هنگامی که آن را بر اساس در بوستون. قبلا زمانی که تیم آغاز شده و در سال 1932 آن را به نام بریوز.

موسس و صاحب جورج پرستون مارشال منتقل ردسکینز به سی برای سال 1937 فصل است.

این تیم مواجه شده است و فشار برای تغییر نام خود را برای سال. و روز دوشنبه اعلام نمرات سخت محوری برای صاحب دن اسنایدر که گفت: در سال 2013 این تیم را "هرگز" تغییر نام آن است.

"ما هرگز تغییر نام تیم" اسنایدر گفت. "ما هرگز تغییر نام. این که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه."

تغییر نام به شرح زیر در حال رشد در سراسر کشور تورم تمرکز بر نژادی و بی عدالتی موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در ایالت مینه سوتا در مه 25.

تیم راه اندازی یک "بررسی دقیق" نام جولای 3 که NFL پشتیبانی می کند. آن در آمد و پس از حامیان برجسته فدرال اکسپرس, Nike, پپسی و بانک مرکزی آمریکا درخواست این تیم برای تغییر نام.

فدرال اکسپرس است که به عنوان اسپانسر این تیم در ورزشگاه Landover مریلند و مدیر عامل شرکت فردریک اسمیت یک اقلیت صاحب. نایک و آمازون کشیده دنده تیم خود را از فروشگاه های آنلاین.

بیش از یک دوجین بومی آمریکا رهبران و سازمان نوشت: به NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به واشنگتن استفاده از نام.

نه هر کس از حذف نام.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است حرکت ردسکینز و کلیولند MLB تیم سرخپوستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "آنها نام تیم ها از قدرت ضعف نیست اما در حال حاضر واشنگتن ردسکینز & Cleveland Indians دو افسانه فرانشیز ورزشی نگاه مانند آنها در حال رفتن به تغییر نام خود را به منظور لحاظ سیاسی درست است."

Fardia electronics مت کوچک و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب