به یاد نور هنرمند دوروتی تنر از Lumonics

برانکس-متولد هنرمند دوروتی تنر یک luminary در دنیای هنر برای چندین دهه و ساکن طیف مقدم طی ده سال درگذشت در خوا

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

برانکس-متولد هنرمند دوروتی تنر یک luminary در دنیای هنر برای چندین دهه و ساکن طیف مقدم طی ده سال درگذشت در خواب خود را در روز پنج شنبه, جولای 23, در سن 97.

در سال 1963 تنر همراه با شوهر مل که گذشت در سال 1993 تاسیس Lumonics, طولانی ترین در حال اجرا نور-هنر استودیو در ایالات متحده است. Tanners خود را با نام ساختمان روشن هندسی از جنس پلکسی گلاس مجسمه و چند رسانه ای نور و صدا و تاسیسات با یک روحانی خم و تاکید بر کار خود را بهبود خواص.

"جنبه های معنوی موسیقی همراه با اثرات نور و رنگ در روح و روان انسان قوی تر از زمانی که ارائه شده فوق العاده," تنر گفت Westword's سوزان Froyd در سال 2017, زمانی که هنرمند به عنوان یک افتخار بود کلرادو خلاق است.

او و تیم او که زندگی و کار جمعی در وستمینستر آمد به کلرادو در سال 2008 و نشان داده اند کار خود را در موزه هنر, هوای آزاد, در این نمایشگاه پس از آن و در حال حاضر: گذشته نگر نور مبتنی بر مجسمه سازی توسط دوروتی & مل تنرو همچنین در Lumonics ذهن آبگرم —کشش بدن, ذهن و روح و روان در McNichols ساختمان.

تنر کشیده شد به کلرادو به دلیل "نشاط نگرش و ارتفاع," او گفت:.

Dorothy Tanner, "Enigma," 2014.

دوروتی تنر "Enigma" 2014.

دوروتی تنر

تنر تاسیس Lumonics مدرسه نور, هنر, با همکار هنرمند و همکار دیرین مارک پول در ماه اکتبر 2018. در کارگاه های آموزشی و اردوهای میزبانی مدرسه, دانش آموزان, مطالعه فرم که Tanners honed بیش از چند دهه.

Billard, باربارا پول و بری رافائل اعضای باقی مانده از Lumonics استودیو می گویند آنها را حمل بر Tanners' میراث. آنها برنامه ریزی برای سازماندهی بیشتر در ذهن چشمه های معدنی و در ادامه به آموزش نسل بعدی از نور و هنرمندان آنها گفت: در بیانیه ای اعلام کرد که مرگ او.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"اعضای Lumonics می خواهم برای تشکر از تمام مردم فوق العاده در دنور ساخته اند که آنها احساس خوش آمدید و کمک به موفقیت Lumonics" آنها نوشت. "و با تشکر از شما برای بسیاری از مردم از سراسر کشور و جهان که ابراز قدردانی خود را برای Tanners و هنر خود این گذشته 54 سال است."

به دلیل COVID-19 تنر مراسم یادبود خواهد بود به تعویق افتاد تا تاریخ بعد.

به جای ارسال گل و همکاران او را در حال درخواست از مردم برای کمک های مالی در تنر حافظه به Lumonics GoFundMe کمپین برای کمک به این سازمان ادامه کار خود را از طریق COVID-19 shutdown.

دوروتی تنر کار است که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش به عنوان بخشی از Lumonics ذهن آبگرمدر تورنتون, فرهنگ و هنر, مرکز 9209 دوروتی بلوار در تورنتون. نشان می دهد اجرا می شود از طریق سپتامبر 25; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب