موکول Giro d'italia برای شروع با 4 مرحله در سیسیل

میلان (AP) — موکول Giro d'italia شروع خواهد شد با چهار مرحله در سیسیل. مسابقه آغاز خواهد شد با 16 کیلومتر (10

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

میلان (AP) — موکول Giro d'italia شروع خواهد شد با چهار مرحله در سیسیل.

مسابقه آغاز خواهد شد با 16 کیلومتر (10 مایل) فرد زمان محاکمه از منریل به پالرمو در Oct. 3, نژاد, سازمان RCS ورزشی روز جمعه گفت.

در این سال Giro در اصل برنامه ریزی شده برای شروع با سه مرحله در مجارستان و اجرا از مارس 9-31 بود اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سیسیل برنامه ریزی شده بود تا میزبان شروع 2021 Giro اما آن آورده شده است به جلو.

"ما بلافاصله قبول دعوت از RCS ورزش را به گراند Partenza به جلو از 2021 به 2020 از آنجا که ما نیز بر این باورند که فصلی تنظیم و اساسی است برای ما" گفت: منلیو Messina, مشاور ورزشی در Sicilian منطقه است. "ما در حال افتخار به بخشی از این پروژه است که من مطمئن هستم که شما رانندگی توسعه ورزش و گردشگری است."

باز زمان محاکمه را جایگزین یکی از مشابه فاصله ای که برنامه ریزی شده بود برای بوداپست. سه بعدی Sicilian مراحل تقریبا یکسان هستند به آنهایی که برگزار شد به عنوان به زودی به عنوان Giro عبور به ایتالیا.

که شامل بالا رفتن از کوه Etna در آنچه در حال حاضر خواهد شد مسابقه سوم مرحله.

بقیه تجدید نظر در مسیر انتظار می رود که اعلام می شود در چند هفته آینده وجود دارد بعید به اصلاحات مربوط به نیمه دوم این مسابقه است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب