RIP: هشت درمانگاه زنجیره ای است که ناپدید شده اند از دنور

بحث به هر حشیش صاحبان کسب و کار در کلرادو امروز و آنها باید چیزی برای گفتن در مورد تحکیم. برخی از آنها در حال

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

بحث به هر حشیش صاحبان کسب و کار در کلرادو امروز و آنها باید چیزی برای گفتن در مورد تحکیم. برخی از آنها در حال انجام تحکیم در حالی که دیگران در حال انجام بهترین خود را به خورده شود.

هنوز آشنا شاهدانه نام شرکت ناپدید شده اند به عنوان صنعت و تامین مالی آن ، برای یک پیاده روی سریع از پایین ماری جوانا خط حافظه در اینجا هشت داروخانه زنجیره ای است که پس از نگاه به مقصد برای توسعه تنها به مصرف می شود.

شیرین برگ
بسیاری از کسانی که در این فهرست گرفته شد به دلیل شاهدانه داری اما نه شیرین برگ. هنگامی که یکی از بزرگترین شرکت داروخانه های زنجیره ای در کلرادو, شیرین برگ دیدم همه از آن درمانگاه حمله در سراسر 2017 و 2018 توسط دنور اداره پلیس ایالتی ماری جوانا اجرای بخش و دیگر سازمان های اجرای قانون محلی به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به این شرکت به صورت حلقه یا غیر قانونی گلدان فروش. کسانی که حملات در نهایت منجر به شیرین برگ, از دست دادن همه آن داروخانه کشت و تزریق-محصول پروانه ساخت در کلرادو با شرکت سه شرکت صاحبان هر یک محکوم به یک سال زندان و رهبری اجرایی دریافت زندان به عنوان به خوبی.

از داروخانه های زنجیره ای هشت مکان در دنور دیگر ماری جوانا, فروشگاه, اما MED اجازه نداد یکی دیگر از داروخانه عملیات Xclusive شاهدانه برای خرید سابق شیرین برگ درمانگاه ها در آرورا و فدرال هیتس — تا زمانی که وجود دارد هیچ اشاره ای به شیرین برگ نام و نام خانوادگی.

MMJ America's final storefront is under new ownership and undergoing a brand transition to LOVA.گسترش

MMJ امریکا نهایی نمای جدید مالکیت و تحت یک نام تجاری انتقال به LOVA.

اسکات خاطرات بانوان

MMJ امریکا
یکی از بلندتر بودن خودمان افتخار کنیم, داروخانه های زنجیره ای است که دیگر با ما MMJ امریکا بود به طور منظم حضور در فنجان حشیش و اوایل دنور گلدان رویدادها و عملکرد چهار درمانگاه در دنور و تخته سنگ در ارتفاع آن در سال 2015. اما بنیانگذار جیک Salazar چپ MMJ امریکا در سال 2017 و فروشگاه ها شروع به سقوط به زودی پس از. در حال حاضر سابق MMJ امریکا محل خانه درمانگاه ها از جمله Cannajuana و LOVA و سالازار در حال اجرا است یک کنف مشتق از نام تجاری CBD. یکی MMJ امریکا فروشگاه هنوز باز است اما آن را در لاس وگاس.

Mindful's five dispensaries in Colorado will soon become LivWell stores.گسترش

فکر پنج درمانگاه در کلرادو به زودی تبدیل به LivWell فروشگاه.

اسکات خاطرات بانوان

فکر
اوایل قدرت بازیکن در تفریحی ماری جوانا فکر صدر در پنج کلرادو فروشگاه با مکان در شفق Berthoud, کلرادو اسپرینگز و دنور. اما این شرکت مالکیت بازسازی چند سال پس از تفریحی خرید و فروش شروع و آن را دیگر عامل در کلرادو. در اوایل سال جاری LivWell روشنفکر سلامت به دست آورد و پنج آگاه مکان در کلرادو با فروشگاه تمام انتقال به LivWell نام تجاری. فکر و هنوز هم عمل پزشکی درمانگاه در ایالت ایلینوی ،

Strainwise's old Idaho Springs outpost is now a Bonfire Cannabis dispensary.گسترش

Strainwise قدیمی, آیداهو, چشمه پاسگاه در حال حاضر اتش درمانگاه شاهدانه.

Strainwise
در یک نقطه Strainwise تا به حال به عنوان بسیاری که نه درمانگاه ها در سراسر کلرادو با چندین در منطقه دنور. پس از آن به ظاهر یک شبه Strainwise گلدان مغازه ها تغییر دست محل برداشت های مختلف زنجیره مانند EverBloom و اتش شاهدانه. اما Strainwise است که هنوز هم در اطراف — فقط به عنوان یک جدید, اوکلاهما, پزشکی, داروخانه و شاهدانه کسب و کار شرکت مشاوره.

iVita Wellness became fodder for the big boys.گسترش

iVita سلامتی شد علوفه برای پسران.

اسکات خاطرات بانوان

iVita سلامتی
در سال 2015 iVita سلامتی نگاه مانند آن را آماده برای تبدیل شدن به یکی از شما فراهم می سازد. از داروخانه های زنجیره ای تا به حال سه مغازه در دنور همه آنها در مطلوب مکان: یکی در هایلند یکی در پلات پارک و سوم فقط یک زن و شوهر از بلوک از برایتون بلوار. و پس از کارکنان این شرکت به دست آورده قوی, بررسی iVita به نظر می رسید در راه است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سپس در اوایل سال 2016 اعلام شد که iVita شده بود خوردن آهو توسط یکی از بزرگترین داروخانه های زنجیره ای در دولت است. LivWell روشن بهداشت خریداری iVita مکان در 3980 فرانکلین خیابان و 1660 جنوبی خیابان مروارید (LivWell نیز به دست آورد 100 نفر از کارکنان و رشد عملیات) در حالی که ریشه های بومی scooped تا فروشگاه در 2209 West 32nd خیابان. هنوز iVita آبی OG برای همیشه در قلب ما.

Greenwerkz's three stores fully converted to its partnering Green Dragon brand.گسترش

Greenwerkz سه فروشگاه به طور کامل تبدیل به همکاری اژدها سبز با نام تجاری.

اسکات خاطرات بانوان

Greenwerkz
مشخصات فنی Greenwerkz نیست مرده; در عوض, آن را دوباره متولد شده است. برند و آن سه درمانگاه در دنور اجواتر و گلنوود اسپرینگز — در حال حاضر تحت اژدها سبز چتر زمانی که این دو با هم ادغام شدند یک زن و شوهر از سال پیش. از آن پس همه Greenwerkz مغازه ها بدست facelifts و امروز سبز اژدها یکی از دولت بزرگترین داروخانه های زنجیره ای.

The Grass Station's two Denver dispensaries were bought by Sweet Leaf.گسترش

چمن ایستگاه دو دنور درمانگاه خریداری شد توسط شیرین برگ.

اسکات خاطرات بانوان

چمن ایستگاه
چمن ایستگاه تنها دو مکان — در 7200 اسمیت جاده و 4125 Elati خیابان — اما چند سال پیش به نظر می رسید گرسنه برای اطلاعات بیشتر. این شرکت بسیار آوازی در مورد آن محبوب کوپن-تطبیق سیاست و آن را به حال هوشمند بازاریابی تهاجمی campaigns مانند ارتقاء آن هل دادن اسکار بلوز پیننر جلسه IPA در سال 2015.

افسوس که در سال 2017 چمن ایستگاه دنور گلدان مغازه ها بودند بلعیده شده توسط شیرین برگ. و ما می دانیم چه اتفاقی می افتد.

Tru Cannabis's Aurora location is now occupied by Green Dragon.گسترش

Tru شاهدانه را شفق محل در حال حاضر اشغال شده توسط اژدها سبز.

اسکات خاطرات بانوان

Tru شاهدانه
در سال 2016 Tru شاهدانه به حال مجوز برای پنج فروشگاه بین شفق و دنور اما داروخانه های زنجیره ای شروع به فرو ریختن در مدت کوتاهی پس از. تا سال 2018 Tru شاهدانه تا به حال تنها یک فروشگاه چپ در کلرادو — پس از یک شکست خورد و با همکاری Damian Marley — به عنوان به خوبی به عنوان یک قابلمه فروشگاه در پورتلند. در حال حاضر از بین رفته اند هم با اکثر سابق Tru شاهدانه فروشگاه مدال دیگر توسط اژدها سبز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب