RIP: بخش subi p. mathew سابق Westword سردبير

این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته است یک عضو از تمدید Westword خانواده است. بخش subi p. mathew بود سردبير ا

توسط MORVARIDEASIA در 29 اردیبهشت 1399

این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته است یک عضو از تمدید Westword خانواده است.

بخش subi p. mathew بود سردبير از Westword در اواسط تا اواخر '90s زمانی که او تحصیلات روزنامه نگاران جوان در سنت دیرینه بودن درست newspaperman. در سال 1999 او در سمت چپ دنور برای نیویورک جایی که او تبدیل به سردبیر از لانگ آیلند صداو سپس سردبیر در حال حاضر از بین رفته Village Voice. او زیستی در توییتر آمده است: "سابق داغ-فلز پرینتر و سابق newspaperman. نابود صنایع. سابق ایجاد کرد صدای smartass. من هر روز سعی کنید به نوشتن بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن obit."

Subi p. mathew درگذشت در تاریخ 17 مه سال 2020 در کوه سینا جنوبی ناسائو بیمارستان COVID-19. او جان سالم به در برد با خواهر و برادر خود را در قانون Jonathan و Nahomi subi p. mathew و پشت برگ یک لژیون از دوستان و همکاران و روزنامه نگاران به او ارائه شده ارزشمند آموزش.

یکی از این همکاران سینتیا Cotts ارسال شده یک یادبود در Facebook: "غیر منتظره نوع و همدلانه با دوستان بخش منحصر به فرد تیز و خنده دار, عمومی, فکری. پس از بازنشستگی از روزنامه نگاری شد وفق اجتماعی فاصله هزینه های بسیاری از وقت خود را در خانه اش در ساحل, New York. وجود او را بلعیدم اخبار و درگیر با وقایع عمومی در رسانه های اجتماعی به صورت روزانه جذب 2,444 پیروان در توییتر و 1,249 دوستان در Facebook. او پیوست و دومی در سال 2009. زمانی که Facebook مطرح شده این سوال که طرف از مغز شما غالب است ؟ " او ارائه شده به طور معمول deprecating جواب: دقیق ترین بگویم من راست مغز, اما اغلب خرگوش-brained.' زمانی که Facebook پرسید: "کدام روزنامه هستید ؟" او پاسخ داد: 'من به اشک! من می خواهم به جای پیاز و یا هفتگی اخبار جهان.' در فرد او را مسخره بدبختیهای خود در حالی که هیچ اثری از ترحم."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Subi p. mathew مطرح شد در بارتلزویل اوکلاهما و او هرگز خود را از دست داد پایین-صفحه اصلی حساسیت خود را حس شوخ طبعی...یا احساس قوی است که بی عدالتی تا به حال به نام هر جا که او آن را دیدم به خصوص در سرعت در حال تغییر دنور از '90s.

او خواهید بود از دست رفته اما ده ها تن از Westword سردبیران و نویسندگان که تا به حال افتخار همکاری با بخش هنوز هم می تواند او را بشنوند ارائه بدبینانه مشاهدات مشاوره (اغلب بسیار با صدای بلند) خلاق cusses ("مسیح در یک ترقه" یکی از خفیف ترین) و تشویق به بهترین newspaperman امکان پذیر است.

بیشتر بخوانید درباره بخش subi p. mathew و او را در روستا صدای archives همچنین در westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب