راجر سنگ تماس های سیاه و سفید میزبان رادیو 'Negro" در مصاحبه

راجر سنگ, سیاسی عمل که 40 ماه زندان اام در این ماه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دوست قدیمی

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

راجر سنگ, سیاسی عمل که 40 ماه زندان اام در این ماه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او دوست قدیمی استفاده نژادی لکه دار کردن "Negro" در هوا در حالی که شفاهی مبارزه با لس آنجلس مبتنی بر سیاه میزبان رادیو.

ارز رخ داده در روز شنبه Mo'Kelly نشان می دهد که میزبان – موریس O'Kelly – گریل سنگ بر اعتقاد خود را برای دروغ گفتن به کنگره دستکاری با شهود و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت انتخاباتی تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

O'Kelley در وب سایت برنامه گفت: "سنگ می رسیده اند برای هر تحقیر امیز اما متاسفانه رفت وجود دارد" و اضافه کرد که "سنگ ارائه یک فیلتر نشده, صاف و پوست کنده یک جمله بیان چگونه او را دیدم نگار مصاحبه با او."

O'Kelley مشخص "Negro" به عنوان "کم کالری نسخه N-Word."

سنگ وکیل در روز یکشنبه گفت که او غافل از پخش و تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

سنگ محکوم شد به 40 ماه زندان اما تهمت تبدیل که حکم در جولای 10 — تنها چند روز قبل از سنگ بود به گزارش بازداشت.

به عنوان O'Kelley تأکید کرد که سنگ را تخفیف شد و به دلیل دوستی خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن, سنگ, صدای ضعف می رود اما شنیده می شود گفتن که او "استدلال با این نگرو."

O'Kelley سپس می پرسد سنگ به تکرار نظر اما سنگ می رود لحظه ای سکوت.

بخش اول از سنگ بیانیه بود نه به طور کامل قابل شنیدن اما برنامه رادیویی رونویسی جملات کامل به عنوان "من نمی توانم باور من این استدلال با این نگرو."

O'Kelley پافشاری بر داشتن سنگ پاسخ دهند.

"من متاسفم که شما در حال جر و بحث با چه کسی ؟ من فکر کردم که ما فقط با داشتن یک روحیه گفتگو. چه اتفاقی افتاده است؟" O'Kelley گفت. "شما گفت: چیزی در مورد 'نگرو.'"

سنگ گفت که او تا به حال نه. "شما ذهن خود را," او گفت:.

این مصاحبه پس از آن ادامه داد.

در طول برنامه سنگ گفت: رئیس جمهور عمل کرده و از شفقت و هیئت منصفه است که وزن خود را در مورد آلوده شد.

"من یک محاکمه عادلانه" سنگ گفت.

"زندگی من در خطر قریب الوقوع" سنگ گفت: ما او را در معرض خطر آلوده شدن توسط coronavirus در زندان است. "من فکر می کنم رئیس جمهور آیا این به عنوان یک عمل محبت. او آن را به عنوان یک عمل كند."

در یک زمان "Negro" رایج بود در آمریکا بومی برای توصیف آمریکایی های آفریقایی تبار. اواخر 1960s کلمه بود و تمسخر توسط فعالان در حمایت از چنین توصیف به عنوان "سیاه". این روزها برخی از مشاهده کهنه کلمه به عنوان موهن.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب