سامسونگ پروژه 23 درصد پرش در 2Q سود قوی تراشه فروش

سئول کره جنوبی (AP) — Samsung Electronics Co. گفت: آن عامل از سود به صورت سه ماهه گذشته احتمال افزایش 23 درصد

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

سئول کره جنوبی (AP) — Samsung Electronics Co. گفت: آن عامل از سود به صورت سه ماهه گذشته احتمال افزایش 23 درصد از مدت مشابه سال گذشته است.

رشد ظاهرا رانده شده توسط افزایش تقاضا برای تراشه های حافظه مورد استفاده در رایانه های شخصی و سرورها به عنوان COVID-19 همه گیر نیروهای بیشتر مردم به کار از خانه.

کره جنوبی فن آوری های غول پیکر که انتشار اطلاعات دقیق تر زمانی که آن را اعلام آن نهایی درآمد اواخر این ماه پیش بینی خود سود عملیاتی در طول ماه آوریل تا ژوئن دوره به در آمده و 8.1 تریلیون وون ($6.8 میلیارد دلار). درآمد این شرکت برای سه ماهه بود و انتظار می رود به سقوط 7 درصد به 52 تریلیون وون ($43.6 میلیارد دلار).

پس از گزارش 3.4 درصد افزایش در سود عملیاتی برای سه ماه اول سال, سامسونگ گفته بود در آوریل آن رود آن سه ماهه دوم سود به کاهش با همه گیر فشار فروش گوشی های هوشمند و تلویزیون و سایر محصولات.

تحلیلگران می گویند سامسونگ که بزرگترین ارائه دهنده جهان از نیمه هادی ها است که در ادامه به بهره مندی از قوی تراشه تقاضا تولید شده توسط رایانه های شخصی و سرور است. این احتمال وجود دارد که این بیماری همه گیر است و همچنین وادار کردن این شرکت به صرف کمتر در بازاریابی با توجه به محدودیت سفر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب