سن دیگو ساحل مناطق استفاده از سلاح مخفی برای محدود کردن پارکینگ — غیر قانونی به رنگ قرمز محدودیت

قدیمی سن دیگو نبرد بین beachgoers و محله که در آن آنها پارک افزایش یافته است به یک سطح جدید در تابستان امسال د

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

قدیمی سن دیگو نبرد بین beachgoers و محله که در آن آنها پارک افزایش یافته است به یک سطح جدید در تابستان امسال در لا جللا سواحل که در آن کسی به طور غیر قانونی به رنگ قرمز 150 پا کشش محدود به نگه داشتن بازدید کنندگان از پارکینگ وجود دارد.

شهرستان خدمه دوباره 10 تا 25 غیر قانونی قرمز محدودیت هر سال عمدتا در مناطق ساحل, اما همچنین در محله های متراکم مانند هیلکرست و شمال پارک.

اما این نادر است برای ساکنان نا امید کثیری از بازدید کنندگان به طور غیرقانونی رنگ محدود کردن کل یک بلوک قرمز به عنوان کسی که آن را در سمت شمال Camino del Collado در لا جللا سواحل.

این بنیاد Surfrider که کشف غیر قانونی کار رنگ با تشکر به یک نکته از یک گشت و گذار می گوید غیر قانونی قرمز و محدودیت را تبدیل به سهام موضوع از آنجا که ساکنان ثروتمند در حال ساخت آن را سخت تر برای مردم عادی برای دسترسی به ساحل.

تبلیغات

"فقط به خاطر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس به نخبگان ساحلی صاحب خانه به این معنا نیست شما باید یک راست به بهتر ساحلی دسترسی گفت:" کریستین Brinner یک Surfrider داوطلب. "باید وجود داشته باشد دسترسی عادلانه به ساحل."

در حالی که آن را آسان برای همدردی با ساکنان منطقه که محله دریافت آب گرفتگی با افرادی که گاهی اوقات بی ادبانه Brinner تاکید کرد که ساکنان آگاه بودند از نزدیکی به ساحل هنگامی که آنها را اجاره و یا خریداری شده وجود دارد.

افرادی که به طور غیر قانونی به رنگ قرمز محدودیت هایی که به طور معمول اتفاق می افتد مخفیانه و در اواخر شب — اغلب دور با آن برای مدت طولانی به این دلیل که شهر گرفته یک رویکرد پیشگیرانه برای اجرای.

قرمز محدودیت معنی بدون پارکینگ هر زمان.

تبلیغات

یک شهرستان گفت: سن دیگو به طور معمول تنها در پاسخ به شکایت در مورد غیر قانونی به رنگ قرمز محدودیت هایی که به طور متوسط حدود 200 نفر در هر سال است.

سهم شیر از شکایت تا پایان بودن اشتباه به این دلیل که شهر نیست وارد نقشه از هر محدود است که مشروع رنگ قرمز است. چنین نقشه اجازه می دهد تا ساکنان به آنلاین برای تعیین زمانی که محدودیت هایی شده اند به طور غیر قانونی به رنگ قرمز است.

شهرستان سخنگوی آنتونی Santacroce گفت: مقامات نگه دارید مراقب باشید مسیر از جایی که قرمز محدودیت تایید شده اند.

"در حالی که هیچ دولتی رو به پایگاه داده و یا نقشه در حال حاضر در حال توسعه حمل و نقل و طوفان وزارت آب نگه می دارد گسترده سوابق سیستم استفاده شده است که برای بررسی قانونی بودن رنگ محدودیت," او گفت:.

تبلیغات

شهرستان خدمه repainted غیر قانونی قرمز محدود در Camino del Collado آخر هفته گذشته در مدت کوتاهی پس از Surfrider هشدار داده و آنها را به این وضعیت است. اما repainting گاهی اوقات می تواند به عنوان طولانی به عنوان 90 می گوید: Santacroce گفت.

Brinner گفت Surfrider برآورد محدود بود به طور غیر قانونی قرمز برای تقریبا یک ماه کاهش در دسترس پارکینگ ساحل در لا جللا سواحل در یکی از شلوغ ترین زمان از سال است.

به طور غیر قانونی نقاشی جلوگیری از بزه است. شهر نمی تواند ارائه اطلاعات در مورد چگونه بسیاری بازداشت شده اند وجود دارد برای فعالیت.

گزارش شده است که برخی از فروشگاه های محلی تخصص در ارائه رنگ که منطبق با سایه ای از رنگ قرمز که شهر استفاده می کند.

تبلیغات

Santacroce گفت: غیر قانونی مشاغل معمولا می تواند خال خال زیرا آنها کمتر منظمی انجام می شود و رنگ fuzzier در لبه های محدود.

Brinner گفت که او فکر می کند این امر می تواند دشوار است برای کسی که به تفاوت و اعتماد به نفس به پارک در امتداد قرمز محدود که به طور معمول منجر به یک ماشین در حال یدک نه فقط یک بلیط.

"آن را به من فریب خورده," او گفت: لا جللا سواحل غیر قانونی قرمز محدود کردن.

یک موضوع مربوط به Brinner گفت: این شهرستان تصویب مشروع تر قرمز محدودیت هایی در مناطق ساحلی در پاسخ به درخواست اقامت.

تبلیغات

او گفت: به عنوان مثال در لا جللا مزارع در نزدیکی سیاه, ساحل, که در آن Surfrider دو سال را صرف مبارزه با آنچه او مشخص می شود به عنوان یک تعداد بیش از حد قرمز محدودیت.

این شهر به تازگی بازسازی 11 لکه های که تا به حال شده است به رنگ قرمز اما Brinner گفت: طولانی و پیچیده مبارزه نا امید کننده بود و نیاز به کمک از کالیفرنیا ساحلی کمیسیون.

"من می توانید ببینید که چرا مردم را به زحمت نمی," او گفت:. "مردم در لا جللا به آرامی chipping دور در پارکینگ های عمومی."

Garrick می نویسد: San Diego Union-Tribune.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن