سان فرانسیسکو coronavirus افزایش بدتر در حال حاضر در دولت فهرست پیگیریهای

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: جمعه این شهرستان در حال حاضر اضافه شده به دولت را از لیست سازمان دیده بان

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: جمعه این شهرستان در حال حاضر اضافه شده به دولت را از لیست سازمان دیده بان به دلیل افزایش بستری شدن در بیمارستان برای coronavirus و التماس ساکنان برای جلوگیری از جمع آوری با دیگران در خارج از خانواده خود را.

"ما یک پنجره کوچک از زمان در حال حاضر به ما موارد تحت کنترل" او گفت: در طول یک مجازی کنفرانس خبری.

او گفت: این شهرستان بازگشایی شده است را در خود نگه دارد به طور نامحدود و اگر شرایط موفق به بهبود این شهر ممکن است نزدیک تر کسب و کار و فعالیت.

شهر را موضوع جدید بهداشت نظم دوشنبه خصوصی نیاز به ارائه دهندگان خدمات پزشکی به همان روز COVID-19 آزمون به ساکنان با علائم کسانی که شده اند در معرض آلوده مردم و کارگران که شغل آنها را در معرض خطر بالا برای ابتلا به ویروس, او گفت:.

تبلیغات

نژاد فاش کرد او تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس برای بار دوم پس از در معرض بودن به یک فرد آلوده در یک رویداد عمومی "اما این به این معنا نیست که من هستم ایمنی بدن و یا من می توانید اجازه دهید من گارد پایین رفتن به جلو" او گفت:.

دکتر گرانت, Colfax که پیوست نژاد در کنفرانس خبری هشدار داد که کسانی که در بیمارستان بستری هستند "نه تنها افراد مسن و ضعیف ترین."

در واقع او گفت: متوسط سن COVID-19 بیماران در بیمارستان عمومی سان فرانسیسکو پس از 1 جولای بوده است 41.

"افراد جوان و میانسال مردم و افراد مسن در معرض خطر این بیماری," او گفت:.

تبلیغات

نژاد گفت: داستان از شهر فاجعه کارگر که تا به حال برای منزوی کردن پس از او هم اتاقی قرارداد ویروس.

اتاقی رفته بود اردو با حدود 15 نفر است.این گروه قول داد به پوشیدن ماسک زمانی که با هم و به فاصله. اما پس از چند روز "به عنوان طبیعت انسان است" این کمپ مشترک وعده های غذایی و ماسک آمد خاموش نژاد گفت.

یک camper تا به حال علائم سرماخوردگی و هم اتاقی بازگشت و با یک سرفه و آزمایش مثبت برای ویروس. شهر کارگر که عینک ماسک در اطراف اتاقی آزمایش منفی نژاد گفت.

"گردهمایی باقی می ماند ذاتا خطرناک است و شما نیاز به مقدار زیادی از فکر در مورد اینکه آیا آنها ارزش آن را" نژاد گفت.

تبلیغات

Colfax گفت: این شهرستان انجام شده است 60 درصد از COVID-19 تست و خصوصی ارائه دهندگان خدمات سلامت مورد نیاز به گام تا. تست در سراسر کشور رنج می برد به دلیل عدم رهبری از دولت فدرال به او گفت: و برخی از مردم هستند که مجبور به صبر کنید یک هفته به یک قرار ملاقات برای تست و سپس صبر کنید یک هفته یا بیشتر برای دریافت نتایج.

"این ویروس در حال حرکت است به سرعت" Colfax هشدار داد.

آن زمان سن فرانسیسکو 38 روز برای رفتن از 2000 موارد مثبت به 3000 موارد اما تنها 13 روز به حرکت از 4,000 موارد به نزدیک به 5000 مورد در شهر, امروز, او گفت:.

Colfax گفت: این شهر Latinos ادامه به را تشکیل می دهند حدود 50 درصد از موارد مثبت حتی اگر Latinos نمایندگی تنها 15 درصد از این شهرستان جمعیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن