اسکات جانسون Killing جستجو برای شاهد است که می تواند ضربه مورد باز

در میان کشنده تیراندازی پلیس در منطقه دنور دریافت کرده اند که نسبتا کمی توجه بیش از سال گذشته بود و در سپتامبر

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

در میان کشنده تیراندازی پلیس در منطقه دنور دریافت کرده اند که نسبتا کمی توجه بیش از سال گذشته بود و در سپتامبر 20, 2019, قتل اسکات جانسون محبوب و موفق دندانپزشک که کشته شد لیکوود پلیس عامل کریس Hoeh در حالی که در این میان سلامت روانی بحران در نزدیکی این شهر مرکز فرهنگی و اداره پلیس. جانسون زده بود در یک به اصطلاح سالی که از طریق آن پورت لیکوود پلیس به طور معمول انتقال زندانیان.

لحظات قبل از او کشته شد Johnson شده بود برگزاری یک تفنگ دستی. اما میشل جانسون همسر خود را که با او بود در آن زمان مدعی است که او می خواهم معلول سلاح و تنظیم آن را بر روی زمین قبل از Hoeh آتش گشودند. علاوه بر این, یک مرد که phoned لیکوود اداره پلیس گفت که او می خواهم دیده می شود همان چیز و حتی دستگیر تصویری غم انگیز روبرو می شوند. مشکل این است که تماس گیرنده نیست شناسایی خود و در حالی که وکیل کریگ سیلورمن از Springer & Steinberg, P. C., که نشان دهنده میشل جانسون است که به شدت در تلاش برای ردیابی او هیچ نشانه ای وجود دارد که لیکوود پلیس علاقه مند در انجام به همین ترتیب.

در اوایل سال جاری سیلورمن خدمت لیکوود اداره پلیس با اطلاع از ادعا — پیشرو به امکان طرح دعوی در دادگاه بیش از این حادثه که سند حفظ خواهد توجیه خسارت بیش از 5 میلیون دلار. "از آنجا که از انتظار دادخواهی ما قادر به اظهار نظر در این مورد" یادداشت لیکوود سخنگوی اداره پلیس جان رومرو که اشاره می کند که در ماه آوریل برای اولین بار منطقه قضایی دادستان منطقه پیت ویر مشخص شد که اتهامات جنایی علیه Hoeh نیست توجیه می شود.

همراه با دا تصمیم نامه لیکوود مقامات دیر منتشر شد تصویری از تیراندازی آشکار است که به طور معمول حتی خو جانسون, که می خواهم به تازگی تغییر به یک جدید میگرن, دارو با عوارض جانبی بالقوه است که شامل افکار خودکشی بود و تهدید به آسیب رساندن به خود; او حتی با قرار دادن یک تفنگ را در دهان خود برای یک دوره طولانی.

اما در این ویدئو میشل به نظر می رسد با موفقیت آرام شوهرش قبل از Hoeh و همکار عامل ادوارد Baggs یکی از ماموران در صحنه وحشیانه پلیس با سگ حمله علیه اسپنسر اریکسون که منجر به جدا کردن کت و شلوار در سال گذشته وارد قاب. این کلیپ نیست و در تضاد با میشل ادعا که جانسون قرار دادن تفنگ و نشسته بود بی سر و صدا هنگامی که Hoeh شات او چهار بار; یکی از سالی بندر دیوار های بتنی بخشی از بلوک های نمایش.

در اینجا این ویدئو:

Hoeh بستری در طول پس از آن مصاحبه ای که از او می ترسید سالی پورت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمله کردن دزدکی حرکت کردن در اداره پلیس اصرار دارد که او از کار اخراج تنها پس از دیدن یک شبح از جانسون بازو حرکت ناگهان با تفنگ در دست خود. اما هیچ بدن-فیلم دوربین به ارائه اضافی وضوح از Lakewood اداره پلیس نمی نیاز به افسران خود را برای پوشیدن چنین دستگاه هایی در زمان عکسبرداری است. (دوربین های بدن در حال حاضر مورد نیاز ایالت به عنوان یک نتیجه از پلیس پاسخگویی قوانین امضا و به قانون توسط فرماندار Jared پلیس در ماه گذشته است.)

این ورشکسته سیلورمن. "ما باید به تکیه بر عامل Hoeh در مورد آنچه اتفاق افتاده با توجه به این که تفنگ که ما ارائه شد و پایین بر روی زمین" او می گوید. "بدن خود دوربین باید شده اند اما لیکوود تصمیم آگاهانه به دوربین بدن — و ما می دانیم که چرا بخش های تصمیم گیری در آن."

شرکت جانسون بیوه خشم روایت تحت فشار قرار دادند توسط پلیس که Hoeh اخراج برای محافظت از او را از مجروح شدن در یک قسمت از خشونت خانگی. "راه این به تصویر کشیده شده است این است که ما در برخی از مرتب کردن بر اساس از مبارزه فیزیکی و نه حقیقت" میشل می گوید. "من فکر می کنم عامل Hoeh فقط واکنش نشان داد و او را به ضرب گلوله و در حال حاضر او را به دروغ گفتن و گفتن اسکات اشاره کرد و تفنگ."

در ساعت قبل از تیراندازی جانسون به کمی نشان می دهد که او یک خطر برای خود و یا دیگران است. میشل می گوید دو نفر از آنها لذت می برد یک فرصت شام در پیشبرد یک برنامه ریزی قرار ملاقات گذاشتن با دوستان برای دیدن یک سخنرانی در مرکز فرهنگی و او تاکید می کند که حتی اگر "ما خوشحال-ساعت نوشیدنی آن بود که مانند ما بودند و مست" — اگر چه در نگاه به گذشته او فکر می کند که الکل ممکن است موجب یک واکنش بد به جانسون میگرن meds. تن او بود واضح تر از حد معمول در طول یک مکالمه با یک پیشخدمت و زمانی که آنها در حال اجرا در اواخر برای نشان دادن رفتار خود تشدید در راه است که قطعا از شخصیت او می گوید:.

وضعیت رشد tenser از وجود دارد. در طول یک عقب و جلو در ماشین خود واقع در نزدیکی پارکینگ Johnson, برداشت یک تفنگ دستی خود را از محفظه دستکش خارج خودرو و شروع به راه رفتن. میشل به دنبال او شتافت و او را شنیده داشتن متحرک گفتگو با پسر خود را بر روی تلفن همراه خود را. او با او سالی پورت.

A portrait of the late Dr. Scott Johnson.

پرتره مرحوم دکتر اسکات جانسون.

وجود دارد جانسون صحبت برای چه میشل برآورد شد هشت دقیقه — طول است که شامل در این ویدئو به وغصه. "او گفت: به من 'شما نیاز به ترک. شما نمی خواهید برای دیدن آنچه که من قصد دارم به انجام," او به یاد می آورد. "من مدام به او قرار داده و تفنگ پایین. متوقف شود.'"

هنگامی که این ویدئو شروع می شود, یادداشت های او "شما می توانید ببینید که او راه می رفت که یارو و او در واقع jacked مجله از تفنگ. او با کشیدن اسلحه از هم جدا بود و من در تلاش برای گرفتن قطعه از تفنگ است. من فکر می کنم او متوجه " این است که گرفتن به یک وضعیت خطرناک است و من نیاز به دریافت مجله از تفنگ.' این زمانی است که او با قرار دادن تفنگ در دهان او, اما تفنگ بود و اساسا غیر قابل جراحی است که از نقطه و شوهر من یک تفنگ متخصص."

مدت کوتاهی پس از آن میشل شنیده "صدای کم گفت:" خانوم بیا بیرون و من بیرون بروید. من فریاد زد: "من خوب من خوب است. من قصد دارم به ماندن با او تا زمانی که پلیس از اینجا دریافت کنید.' من نمی دانستم که آنها در حال حاضر در گاراژ تا زمانی که من دیدم این ویدئو. و اسکات به نظر من صرف شد. او می دانست که او نیاز به کمک. و او فقط فروپاشید در این یارو. او رو به پایین بر روی زمین و او گریه او ناراحت بود."

نکته بعدی میشل شنیده ام او می گوید: "به کسی گفته, 'گام به عقب است.' من در مقابل او بر روی زانو های من و اسکات نشسته بود پایین خود را با پشت خود را در برابر دیوار و نبود او نگه داشتن تفنگ. من تبدیل به گفتن " نه " و هنگامی که من تبدیل آنها شروع به تیراندازی. من به او نگاه کرد و او سقوط بیش از."

برای قرار دادن آن ملایم Hoeh خاطرات بسیار متفاوت از کسانی که ابراز شده توسط میشل. اما در این تصمیم نامه ویر توضیح می دهد که به دور از تناقضات است. "به عنوان اغلب مورد و به عنوان مستند در ادبیات علمی افراد در استرس بالا و حوادث مانند عکسبرداری ممکن است تجربه گسترده احساسات و ادراکی تحریف" او می نویسد. "این غیر معمول نیست برای کسانی که به ناقص خاطرات و شاهد حساب به برخی از تناقضات است." هیچ یک از این تغییرات اشاره "مربوط به تعیین جنایی مجرمیت."

همان را می ظاهرا توان گفت برای ضبط تماس که به لیکوود پلیس که در آن یک مرد ادعا را شاهد تیراندازی با پشتیبانی از میشل نسخه از برنامه. "آره ما تو را دیدم که تیراندازی پایین رفتن شب گذشته در مرکز فرهنگی" تماس گیرنده می گوید در یک فایل صوتی سیلورمن موفق به پیگیری کردن. "و ما فقط کمی نگران از آنجا که ما شما را دیدم بچه ها شلیک کنید که مرد و او نمی باید یک تفنگ را در دست خود را. او فقط نشسته."

در اینجا ضبط. توجه داشته باشید که تماس گیرنده کاهش می یابد به شناسایی خود را به دلیل "من می ترسم از پلیس. شما بچه های معصوم ما بیش از قبل است."

ضبط نیست که در تصمیم نامه و سیلورمن پس از آن کشف شد که محققان آن را رد کرد ظاهرا پس از ردیابی آن برای یک زن که غالبا نادرست جنسی اتهامات علیه افسران پلیس. اما با توجه به سیلورمن تعداد بود و در واقع به یک شرکت-قطع خط ارتباط با لیکوود شهرداری سیستم دادگاه. او در حال حاضر در تلاش برای قرار دادن تماس گیرنده خود را — به خصوص با توجه به مرد اشاره از یک ویدیو. ( اگر شما از اطلاعات شما می تواند رسیدن به سیلورمن از طریق ایمیل و یا در 303-861-2800.)

در ضمن سیلورمن است به سفارش یک تحلیل مستقل از عکسبرداری است. "ما پلیس استفاده از نیروی متخصص و تیم او آمد و دیدم صحنه تیراندازی و فرد در هفته گذشته و آنها را مورد بررسی شواهد و مدارک از جمله فیلم" او می گوید. "کارشناسان ما قویا بر این باورند که لیکوود PD رفتار این غم وضعیت نامناسب و دکتر جانسون نباید کشته شده اند."

میشل جانسون نمی توانستم بیشتر موافقم. "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد این است که مناسب نیست," او می گوید. "من راستگو کل زمان و من باور نمی کنم پلیس شده اند که راه را در همه."

کلیک کنید به خواندن دکتر اسکات جانسون تیراندازی اطلاع از ادعای متن مصاحبه با لیکوود پلیس عامل کریس Hoeh و تصمیم نامه تعیین که هیچ اتهامات جنایی می تواند فشرده شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب