جستجو برای Naya Rivera همچنان به عنوان تیم بررسی کابین در اطراف دریاچه Piru

مقامات در ادامه به جستجو برای بدن بازیگر Naya Rivera که اعتقاد بر این است که غرق شنبه بعد از ظهر در حالی که قا

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

مقامات در ادامه به جستجو برای بدن بازیگر Naya Rivera که اعتقاد بر این است که غرق شنبه بعد از ظهر در حالی که قایقرانی با پسر جوان او را در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا.

جستجو تیم در روز یکشنبه بودند چک کردن کابین و outbuildings اطراف دریاچه و همچنین به عنوان خط ساحلی, مقامات گفت. همه از این مناطق شدند و در حال حاضر جستجو بعد از ظهر ریورا رفت از دست رفته آنها گفت.

"آنها فقط دو برابر شدن پشت و چک کردن آن مناطق یک بار دیگر مطمئن شوید اما هیچ نشانه ای وجود دارد که او خارج از آب" گفت: سروان ، اریک Buschow از شهرستان ونتورا کلانتر.

غواصان و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما و جسد سگ شده اند و در تلاش برای پیدا کردن ریورا برای پنج روز. 33 ساله که به دست آورده شهرت برای نقش او را در "Glee" بود گزارش از دست رفته سهشنبه پس از 4 سال پیدا شد در اجاره قایق در دریاچه توسط خودش.

تبلیغات

کلانتر مقامات گفت: پسر داشت خواب در قایق پوشیدن جلیقه نجات. آنها بعدا متوجه شدند که ریورا و پسر او بودند و با هم شنا در دریاچه است و او قادر به عقب بر گردیم در قایق, اما او تا به حال نه.

در روز پنج شنبه خدمه انتقال از نجات به بهبود تلاش های مقامات گفت.

طولانی مشخصات بالا جستجو شده و مقدار زیادی از علاقه از مردم باعث مقامات به مردم هشدار می دهند نه به سعی کنید برای کمک به این تلاش.

که پس از کلانتر دریافت چند تماس تلفنی و دیدم رسانه های اجتماعی پست های که مردم سازماندهی مستقل جستجو احزاب Buschow گفت.

تبلیغات

"ما فقط هشدار مردم در برابر آن," او گفت:. "من فکر می کنم هر کسی که می رود تا آنجا را به سرعت تحقق بخشیدن به آن را در یک محیط دوستانه به جستجو وجود دارد."

او اشاره کرد که دریاچه نشسته در شیب دره عمیق و باریک و احاطه شده بود نامهربان زمین و این که درجه حرارت در حال حاضر در 90s صبح روز یکشنبه و تنظیم به افزایش به عنوان روز رفت. اکثر مردم عدم آموزش مناسب و تجهیزات برای انجام یک جستجو و آنها نمی پایبند به روشمند پروتکل های مورد استفاده توسط مقامات گفت.

"نگرانی و آن را در گذشته اتفاق افتاده است که در آن مردم نشان می دهد و رفتن خود به خود و سپس خود را به دردسر که آیا آن را از گرما خستگی و یا کم آبی و ... در حال حاضر ما به انحراف منابع به دور از جستجو و نجات آنها," او گفت:. "آنها تبدیل به بخشی از مشکل از بخشی از راه حل و این چیزی است که ما نمی خواهیم."

بار کارکنان نویسندگان جیک Sheridan and Alejandra ریس-Velarde کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن