جستجو برای Naya Rivera وارد روز چهارم: 'هدف ما این است که به بسته شدن خانواده'

جستجوگران در روز شنبه ادامه داد: به دنبال بدن "Glee" ستاره Naya Rivera که مقامات بر این باورند غرق شنبه بعد از

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

جستجوگران در روز شنبه ادامه داد: به دنبال بدن "Glee" ستاره Naya Rivera که مقامات بر این باورند غرق شنبه بعد از ظهر در حالی که قایقرانی با پسر جوان او را در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا.

غواصان و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما و جسد سگ شده اند و در تلاش برای قرار دادن ریورا برای سه روز. مقامات میگویند آنها همچنین با استفاده از تجهیزات سونار اما گفت: دید در دریاچه ضعيف است. اعماق دریاچه Piru طیف وسیعی از 10 به 90 پا ایجاد چالش های دیگر است.

"هدف ما این است که به همراه خانواده بسته" Ventura County Sheriff Sgt. مارتا Bugarin به خبرنگاران گفت:. "این یک ضربه برای آنها. آنها را ویران کرد, بدیهی است."

33-year-old ریورا بود گزارش از دست رفته بعد از ظهر چهارشنبه پس از 4 سال پیدا شد در اجاره قایق در دریاچه توسط خودش.

سانتا کلاریتا بومی به دست آورد ستایش از عملکرد او به عنوان یک گی, تشویق کن, دبیرستان موزیکال درام.

تبلیغات

امنیت فیلم منتشر شده توسط Ventura County Sheriff را نشان داد بازیگر زن و پسرش شبانه روزی اجاره قایق خود را و رفتن بر روی دریاچه حدود 1 بعد از ظهر جمعه.

پل موقت نظامی زدن قایق به زودی یک نقطه بر روی دریاچه افق.

ساعت بعد, پس از او نشده قایق در زمان کارکنان کسب و کار اجاره رفت و به جستجو برای او. در 4:47 بعد از ظهر 911 کنندگان دریافت تماس از یک زن که گفت: "ما یک فرد از دست رفته. ما در بر داشت یک دختر بچه در یکی از این قایق ها توسط خودش و مادر او هیچ جا یافت می شود." دختر زن صحبت از این بود که در واقع ریورا را پسر کوچک.

کلانتر مقامات گفت: پسر داشت خواب در قایق پوشیدن جلیقه نجات. آنها بعدا متوجه شدند که ریورا و پسر او بودند و با هم شنا در دریاچه است و او قادر به عقب بر گردیم در قایق, اما او نمی شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب