جستجو برای Naya Rivera, فرض غرق شده در دریاچه Piru, وارد روز سوم

مقامات فرود بر روی آب دریاچه Piru فقط پس از طلوع آفتاب روز جمعه به عنوان جستجو برای بدن بازیگر Naya Rivera, که

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

مقامات فرود بر روی آب دریاچه Piru فقط پس از طلوع آفتاب روز جمعه به عنوان جستجو برای بدن بازیگر Naya Rivera, که, مقامات می گویند که به احتمال زیاد غرق شدند در حالی که قایق رانی با پسر جوان او را امتداد به روز سوم.

33-در سال گزارش شده است از دست رفته بعد از ظهر چهارشنبه پس از 4 سال پیدا شد در اجاره قایق خود را. در حالی که مقامات تمرکز اولیه خود را جستجو و در امتداد خط ساحلی امیدوار, او تا به حال از آن ساخته شده از دریاچه, پنج شنبه شد تلاش بازیابی در تاریکی تیره از دریاچه Piru. مقامات گفت: جستجو دریاچه می تواند تا یک هفته.

"قلب ما و دعاهای ما و افکار بیرون رفتن به ریورا خانواده" ونتورا شهرستان کلانتر Sgt. کوین _tenor گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. "این یک تراژدی وحشتناک. ... ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای پیدا کردن او را."

جستجو در تیم مسابقه برای صیقلی کردن دریاچه پنج شنبه قبل از شب هنگام وقتی که بادها و عدم وجود نور را پیچیده خود را انجام. جستجو تلاش شامل 100 پرسنل از جمله 25 غواصان دو هلی کوپتر و شش پل موقت نظامی زدن قایق گفت: شهرستان ونتورا معاون کریس دایر.

تبلیغات

دایر گفت: در حالی که دریاچه Piru نیست خطرناک تر از دیگر دریاچه های آب می تواند در برخی از مناطق و قد بلند و پوشش گیاهی زیر آب است که می تواند اشفته شناگران است.

"اگر بدن درهم در چیزی در زیر آب ممکن است هرگز دوباره تا" _tenor گفت.

ریورا بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان سانتانا در فاکس "Glee." سانتا کلاریتا بومی به دست آورد ستایش از عملکرد او به عنوان یک گی, تشویق کن, دبیرستان موزیکال درام.

فیلم منتشر شده توسط Ventura County Sheriff را نشان داد بازیگر زن و پسرش شبانه روزی اجاره قایق تنهایی بعد از ظهر چهارشنبه.

تبلیغات

ریورا پارک شده در نزدیکی شاهرخ نقطه کردم و از ماشین او این ویدئو را نشان می دهد راه رفتن در اطراف به سمت مسافر به او بلند, پسر, بیرون. پوشیدن شورت و کلاه او را باز تنه چرخش یک کیسه بر شانه او راه می رفت و به سمت رمپ قایق. ریورا نگاه بیش از شانه خود را, تماشای پسر کوچک او را به عنوان او سوار مراحل را پشت سر او خود را از کیسه در دو.

مادر و پسر بودند هدایت کارکنان به اجاره قایق و حدود 1 p. m., آنها ترک بر روی دریاچه است. پل موقت نظامی زدن قایق به زودی یک نقطه بر روی دریاچه افق.

ساعت بعد کارکنان متوجه او نشده قایق خود را در زمان و رفت و به جستجو برای او. در 4:47 بعد از ظهر یک زن گفت: 911 کنندگان "ما یک فرد از دست رفته. ما در بر داشت یک دختر بچه در یکی از این قایق ها توسط خودش و مادر او هیچ جا یافت می شود."

کلانتر مقامات به بعد یاد گرفتم که ریورا و پسر او بودند و با هم شنا در دریاچه است. پسر قادر به عقب بر گردیم در قایق, اما مادرش نه. او داشت خواب در قایق خود پوشیدن جلیقه نجات. پس از صحبت با پسر و معاونان مشخص شد او که برای دیدن مادر خود را, اما نمی تواند تعیین کند که آیا او را دیدم او را به زیر آب بروید.

تبلیغات

دریاچه Piru محبوب منطقه تفریحی در لس پادرس ملی جنگل در نزدیکی Fillmore. یک بار مقاله در سال 2000 وقایع یک رشته از غرق شدگی در مخزن و گفت: اکثر قربانیان بی تجربه شناگران که نمی شد با پوشیدن جلیقه نجات و بیش از حد توانایی های خود را و یا شنا در مناطق ممنوع است. در آن زمان مقامات گفت: غرق شدن تعداد آنها بالاتر از دیگر دریاچه ها در منطقه است.

ونتورا شهرستان کلانتر مقامات گفت: هیچ کس غرق در این دریاچه در سال گذشته است.

دریاچه Piru بسته باقی خواهد ماند در حالی که مقامات جستجو برای ریورا. مقامات تلاش شده است با تمرکز بر شمال کنار دریاچه, که در آن پسر بود. یک شبه بهبود تیم برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد منابع خود و تعیین که در آن جمعه را جستجو خواهد بود متمرکز شده است.

"در حال حاضر آن بوده است تا 24 ساعت پس ما نه تفکر او ساخته شده آن را به ساحل" Ventura County ارشد کلانتر معاون میگل گونزالس گفت. "ما در حال تمرکز در زیر آب."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب