جدی coronavirus مرتبط وضعیت آمار 285 ما کودکان

حداقل 285 ایالات متحده کودکان باید جدی توسعه بیماری التهابی مرتبط با کروناویروس و در حالی که اکثر بهبود بالقوه

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

حداقل 285 ایالات متحده کودکان باید جدی توسعه بیماری التهابی مرتبط با کروناویروس و در حالی که اکثر بهبود بالقوه در دراز مدت و یا آسیب دائمی ناشناخته است دو مطالعات جدید نشان می دهد.

مقالات منتشر شده آنلاین دوشنبه در New England Journal of Medicine, ارائه, کمال, گزارش و در عین حال در این وضعیت.

این بیماری شناخته شده به عنوان multisystem التهابی سندرم در کودکان است. آن در نظر گرفته شده است نادر و مرگ و میر بسیار نادر است; شش فرزند مرده در میان 285 در مطالعات جدید.

از جمله موارد در اروپا بود که در آن برای اولین بار گزارش حدود 1000 نفر از کودکان در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار شده است یک مجله سرمقاله گفت.

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را مورد تعریف شامل فعلی یا اخیر COVID-19 عفونت و یا قرار گرفتن در معرض ویروس; تب حداقل 100.4 برای حداقل 24 ساعت; بیماری شدید نیاز به بستری شدن; التهابی در آزمایش خون و شواهد مشکلات مربوط به حداقل دو ارگان های است که می تواند شامل قلب و کلیه و ریه ، پوست و سیستم عصبی.

علائم گوارشی از جمله تهوع و اسهال شایع هستند. برخی از کودکان ممکن است علائم شبیه بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر در کودکان است که می تواند باعث تورم و مشکلات قلبی است.

حداقل 35 متحده تا به حال موارد و به نظر می رسد آنها به محصول تا چند هفته پس از محلی COVID-19 فعالیت قله دکتر گفت: آدرین رندولف از بیمارستان کودکان بوستون. او یک محقق برای چند حالته مطالعه که شامل CDC دانشمندان است. مقاله دوم درگیر 99 کودکان در ایالت نیویورک که در آن برای اولین بار در ایالات متحده موارد رخ داده است.

ترکیب این مقاله نشان می دهد 285 موارد از ماه مارس از طریق اواسط تا اواخر ماه مه اما رندولف گفت اضافی ایالات متحده در کودکان تشخیص داده شده اند در ماه ژوئن.

بیشتر به حال فعلی یا اخیر COVID-19 عفونت اما قبلا سالم است.

حدود 80 درصد از کودکان در این چند حالته مطالعه تا به حال مشکلات مربوط به قلب که شامل آنوریسم عروق کرونر — یک برآمدگی در یک قلب و عروق است که می تواند کشنده باشد.

"کسانی که نیاز به دنبال کردن" راندولف گفت. "این یک تهدید کننده زندگی نگرانی برای بسیاری از بیماران است."

اکثر کودکان مبتلا به حال هیچ دیگر وضعیت سلامت اما حدود 30 درصد چاق بودند. این بیماری همچنین به نظر می رسد به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار لاتین و سیاه و سفید از کودکان و پسران.

متوسط سنی 8 سال. محققان نمی دانند که اگر بزرگسالان تاثیر می توانید.

___

دنبال AP پزشکی نویسنده لیندزی تنر در @LindseyTanner.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. (لینک 'پشتیبانی' با این: http://bit.ly/2ptoKnW

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de