ارائه دهندگان خدمات, درخواست پلیس برای زمین های دولتی برای امن کمپینگ سایت

یک روز پس از ایالتی کلرادو گشت سربازان کمک با شهر دنور رفت و برگشت از بی خانمان اردوگاه در پارک لینکلن در مقاب

توسط MORVARIDEASIA در 10 مرداد 1399

یک روز پس از ایالتی کلرادو گشت سربازان کمک با شهر دنور رفت و برگشت از بی خانمان اردوگاه در پارک لینکلن در مقابل کنگره ارائه دهندگان خدمات درخواست فرماندار Jared پلیس برای ارائه زمین های دولتی برای امن سایت کمپینگ.

"ما در نوشتن به شما امروز روحیه مشارکت و امید به همکاری نزدیک با هم برای پیشبرد به موقع حل یک بحران رو به رشد. این هفته دولت خود را نشان داده است تمایل به آدرس رو به رشد COVID-19 بی خانمانی بحران از طریق دولت مداخله دولت" گروهی از دنور ارائه دهندگان خدمات از جمله کلرادو مشترک ایجاد کرد و دنور بی خانمان شورای رهبری نوشت: به پلیس در جولای 30. "در این زمان ما امضا کنندگان بر دولت خود را برای پاسخ به نیازهای شهروندان خود دولت هم قرار دارد و unhoused از طریق دیگری به معنای دولت مداخله دولت: ارائه زمین برای اطمینان از سریع اجرای موقت امن فضاهای باز برای unsheltered افراد است."

پلیس اخیرا ابراز تمایل برای دیدن لینکلن پارک اردوگاه را فرا گرفت; دفتر کار خود بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

پس از جولای 29 صبح که پراکنده حدود 200 نفر از این پارک در مقابل کنگره ارائه دهندگان خدمات شده اند شارپ در انتقاد خود را از هر دو پلیس و شهردار مایکل Hancock. "ما به شدت محکوم شهر انتخاب برای اخراج کسانی که زندگی در [لینکلن پارک] بدون کافی برنامه در محل برای رسیدگی به نیازهای مردم مجبور به زندگی بدون مسکن در این منطقه است. ما همچنین به شدت محکوم فرماندار پلیس' حمایت از این هر دو در کلمات و سهم سربازان دولت به این هولناک کشتار مردم موقت 'خانه" می گوید: "یک بیانیه از کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها یکی از امضا کنندگان نامه درخواست زمین های دولتی.

می افزاید: ائتلاف کتی Alderman "فرماندار شده است تا حد زیادی وجود ندارد و برای ما چگونه رفع بی خانمانی نه تنها برای دنور اما برای دولت است."

در این ساعت پس از جولای 29, رفت و برگشت, پلیس ارسال یک بیانیه ذکر کاری که این دولت و دولت های محلی را انجام داده اند برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی در این بیماری همه گیر. "کنگره است که نه تنها نماد جمهوری ما بلکه که در آن قوه مقننه برگزار و یک سایت محبوب برای اعمال آزادی بیان از دیدگاه به عنوان متنوع به عنوان دولت ما بزرگ است," او اضافه شده است. "زمانی که مردم با حضور در این مقدس زمینه آنها باید احساس امنیت. به جای این منطقه به تازگی یک خطر بهداشت عمومی خطرناک برای کسانی که دچار بی خانمانی و برای بازدید کنندگان و قابل قبول نیست به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. دنور دارای جایگاه ویژه ای در قلب همه Coloradans به عنوان پایتخت دولت ما و اطمینان حاصل کرد که این منطقه در اطراف کنگره است تمیز و امن مهم است که هر دو به صورت نمادین و برای ما دموکراسی به تابع. "

اما پلیس از دست رفته علامت با بیانیه ای که می گویند برخی از ارائه دهندگان خدمات.

"که درست نیست را به حساب گرفتاری های مردم که در همه وجود دارد. آن را به عنوان اگر بی خانمانی چیزی است که فقط نیاز به تمیز کردن و حل نشده می گوید:" Alderman.

صدها نفر از افراد دچار بی خانمانی در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان دنور. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شهرداری به رفت و برگشت encampments در طول همه گیر مگر اینکه مسکن در دسترس است به دلیل بالقوه برای گسترش COVID-19. اما Hancock دولت توجیه رفت و برگشت به عنوان لازم برای حفظ بهداشت عمومی و ایمنی به عنوان اردوگاه در لینکلن پارک تبدیل شده بود غیربهداشتی و نیز صحنه های اخیر سه گانه تیراندازی که در سمت چپ یک مرده.

در حالی که این طرح برای ایجاد امن سایت های کمپینگ در جریان بوده است برای ماه شهردار Hancock تا به حال به مخالفت با مفهوم و در نهایت آن را به رنگ سبز در ژوئیه 1. حتی پس از گرفتن تایید ارائه دهندگان خدمات و هنکاک دولت باید تلاش برای شناسایی اولین امن فضای سایت. پس از آن علنی شد که انتخاب ارجح بود پارکینگ در خارج از دنور سالن بزرگ که در آن یک سرپناه موقت در حال حاضر در واقع ساکنان Globeville و الیریا-سوانسی محله شروع به ابراز مخالفت شدید کرد و گفت که این شهرستان را نگه می دارد دامپینگ برنامه های وجود دارد که ناخواسته در جای دیگر.

دو نفر از اعضای شورای شهر دنور در-large نماینده دبی ارتگا و کاندی CdeBaca که نشان دهنده GES منطقه در حال حاضر گفت که آنها در مخالفت با هر گونه توافق در مورد امن سایت کمپینگ در خارج از سالن بزرگ است. با در نظر گرفتن ارائه دهندگان خدمات هستند دوباره به جستجو برای یک محل و به دنبال در زمین های دولتی به عنوان یک احتمال است.

در اوایل این ماه, Hancock دولت خواسته اعضای شورای شهر دنور به نشان می دهد مکان های ممکن در مناطق خود. عضو شورای کریس Hinds که نشان دهنده کاپیتول هیل محله فرستاده شده در تعدادی از توصیه های از جمله دو پارکینگ هستند که متعلق به دولت. یکی از کسانی که پارکینگ واقع در شرق 12th Avenue and Sherman خیابان در حالی که دیگر واقع شده است و در سراسر خیابان را از فرماندار عمارت.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن