هفت صدمه چهار پلیس در درگیری میان پلیس و معترضان در مرکز شهر L. A.

هفت چهار نفر از آنها افسر پلیس بودند برای درمان جراحات جزئی پس از لغو کردند میان پلیس و معترضان در مرکز شهر لس

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

هفت چهار نفر از آنها افسر پلیس بودند برای درمان جراحات جزئی پس از لغو کردند میان پلیس و معترضان در مرکز شهر لس آنجلس در شب شنبه به گفته مقامات.

تظاهرکنندگان به حال سازماندهی اقدامات در پاسخ به ماموران فدرال در حال ارسال به پرتلند سنگ., برای قرار دادن پایین شبانه تظاهرات آغاز شد که دو ماه پیش پس از قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

یک درگیری فوران حدود 5:30 بعد از ظهر, اداره پلیس لس آنجلس گفت: در انتشار اخبار. پلیس گفت: از زمانی شروع شد که برخی از افراد در یک جمعیت از معترضان مسالمت آمیز "شروع به مستقیم فیزیکی و ضرب و جرح در افسران" اما تصویری گرفته شده توسط KTLA-تلویزیون نشان می دهد یک افسر پلیس تنه زدن یک زن در خارج از ایالات متحده دادگاه در اول خیابان باعث یک مرد برای اجرا بیش از و فشار افسر به زمین.

مرد شد و سپس احاطه شده توسط افسران پلیس زده و با باتوم ویدئو نشان می دهد در حالی که افسران تحت فشار قرار دادند و دو زن دیگر که به نظر می رسد تلاش برای آمدن به کمک او سنجاق یکی از آنها به زمین است. حداقل یک افسر به نظر می رسد به آتش کمتر کشنده پرتابه به جمعیت.

چهار نفر دستگیر شدند سه نفر به ظن باتری در یک افسر پلیس و یک ظن باعث اختلال پلیس گفت:.

تبلیغات

"اداره پلیس لس آنجلس است که متعهد به ساخت خاصی که Angelenos می توانید ورزش اول خود را اصلاح حقوق مسالمت آمیز و ما نمی توانیم اجازه می دهد خشونت و تخریب اموال برای قرار دادن هر کسی ایمنی در معرض خطر — که آیا آنها افسران تظاهر یا ناظر" رئیس میشل مور گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

معترضان نیز راهپیمایی همراه 101 بزرگراه مسدود کردن ترافیک و مرتکب برخی اعمال خرابکاری, پلیس گفت:.

پلیس صادر کرده است citywide تاکتیکی هشدار در پاسخ به این تظاهرات یک حرکت است که اجازه می دهد تا بخش بیشتری از افسران و منابع در دسترس است.

یکی دیگر از اعتراض در حال وقوع بود بعد از ظهر یکشنبه در وستوود. پخش ویدیو در رسانه های محلی نشان داد که چند صد نفر جمع شده بودند در Wilshire بلوار جانباز خیابان نه چندان دور از ساختمان فدرال وست وود.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان پالوما Esquivel کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب