او اولین زن در ایالات متحده به رهبری قانونی ، خواهد کارن باس به زودی معاونت?

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می تواند بدتر از را انتخاب کنید در کنگره ایالات متحده کارن باس لس آنجلس خود را

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می تواند بدتر از را انتخاب کنید در کنگره ایالات متحده کارن باس لس آنجلس خود را به عنوان همسر در حال اجرا.

او می تواند به عنوان مثال را انتخاب کنید یکی از مراتب بهتر شناخته شده معاون ریاست جمهوری رقیب: سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست و یا یکی دیگر از کالیفرنیا دیابت کامالا هریس.

وارن و 71 و بایدن فقط در همگام نیستند و مذهبی دارد. و او رک و راست لیبرال نمایش در مسائلی مانند "مدیکر برای همه" و مالیات شرکت ها افزایش می تواند خاموش متوسط رای دهندگان مهم در میدان نبرد آمده است که طرفه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

هریس, 55, ممکن است خوب حاکم شریک بایدن. او قادر به تغییر مواضع او را متناسب با وضعیت است. و بایدن ظاهرا کشیده شده است به او — با وجود هریس' خشن حمله به او در اوایل ریاست جمهوری بحث — به خاطر او و در اواخر پسر, کمال بودند و متحدان نزدیک زمانی که هر دو دولت به طور کلی وکیل.

تبلیغات

اما هریس حمل چمدان به دلیل ریسک گریز اجرای برنامه به عنوان دادستان کل کالیفرنیا و سان فرانسیسکو دادستان منطقه. او تمایل به مبارزه برای چیزهایی که او باید مانند لغو مجازات اعدام در کاهش زندان و تصویب اساسی پلیس اصلاحات.

هریس می تواند یک تاریخی برای انتخاب بایدن — اولین زن رنگ نامزد معاون رئیس جمهور توسط یک حزب عمده. اما پس خواهد باس 66 که از صندلی های کنگره, سیاه حزبی و تنها به تازگی قرار داده شده در بایدن بالقوه لیست در حال اجرا ميباشد.

باس دارایی: هر کس او را دوست دارد. او را راحت به اطراف است و قادر به مقابله با جمهوری خواهان. او را ندارد دشمنان است. او هوشمند و پر انرژی و موفق در دستیابی به اهداف — مانند چوپانی گسترده پلیس لایحه اصلاح قانون از طریق مجلس در هفته گذشته و رسیدن به اصلاحات عمده در پرورش کودکان برنامه های یک دهه پیش به عنوان سخنران کالیفرنیا مجمع.

او را با آرامش بیان نه گزاف. لیبرال اما نمی آتشین.

تبلیغات

مهم ترین موضوع برای هر VP انتخاب باس نمی صدمه دیده بلیط. او احتمالا می خواهم کمک کند با اضافه کردن یک مثبت و اطمینان بخش نیروی.

اما بیایید صادق باشیم: هر کالیفرنیا را سخت گذشت زمان جمع اوری با بسیاری از آمریکایی ها که این دولت به عنوان جمعیت با افراطی چپ wackos.

علاوه بر این, مهم نیست که چه کسی نامزد دموکرات برای رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور بلیط حمل کالیفرنیا با آن 55 آرا تقریبا 20 درصد از تعداد مورد نیاز برای برنده شدن در انتخابات.

تبلیغات

باس' سابقه و هدف: رشد در ونیز و شهرستان مناطق L. A. قلاب کردم در جامعه فعالیت به عنوان یک کودک با تماشای جنبش حقوق مدنی در تلویزیون. فارغ التحصیل از یک دستیار پزشک در برنامه USC که در آن او موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته مددکاری اجتماعی.

به عنوان یک دستیار پزشک در 1980s باس با انگیزه بود توسط L. A. کرک بیماری همه گیر به ایجاد سازمان های غیر انتفاعی جامعه ائتلاف کار می کرد که به جای فروشگاه های مشروبات الکلی با بیشتر سالم و بی خطر شرکت و برای جذب پول اضافی برای کم انجام مدارس.

"او در برخورد واقعی با یک سطح از جنبش حقوق مدنی واجد fides که چند معاون ریاست جمهوری نامزد کرده اند تا به حال می گوید:" سابق L. A. شهردار و مونتاژ سخنران آنتونیو Villaraigosa که شناخته شده باس از اوایل 1970s. "او تا به حال یک رهبری صوتی هر جا که او رفته است."

باس انتخاب شد به مجلس در سال 2004 و انتخاب شده توسط همکاران او به عنوان سخنران در سال 2008 — اولین زن در این کشور سابقه منجر به یک دولت قانونی ،

تبلیغات

وجود دارد نمی توانست زمان بدتر می شود و سخنران ویژه برای حزب دموکرات. رکود بزرگ تا به حال حفر $42 میلیارد سوراخ در بودجه دولت و حزب دموکرات کنترل قوه مقننه مجبور شد به شدت کاهش آموزش و پرورش و شبکه امنیت برنامه. در آن روز تصویب بودجه هنوز هم نیاز به دو سوم رای اکثریت.

وجود دارد یک جمهوری خواه فرماندار آرنولد شوارتزنگر. و ایران نیاز به متقاعد به افزایش مالیات.

علاوه بر این باس کوتاه بود-تایمر لنگ اردک با تنها دو سال قبل از او در مدت محدود.

آن را همه انجام می شود در سال 2009 اما جمهوری خواهان که رای به افزایش مالیات پرداخت تند سیاسی قیمت. آن در اصل به پایان رسید خود را استخدام. و عصبانی رای دهندگان لغو نیمی از مالیات افزایش دهد.

تبلیغات

باس, سنا رهبر دارل استاینبرگ و رهبران جمهوری خواه — مجلس مایک Villines و بهداشت ، دیو Cogdill — همه دریافت سالانه پروفایل شجاعت جایزه از John F. Kennedy Library.

باس نه تنها جان سالم به در برد او speakership او برنده بالا احترام و تجلیل — سپس انتخاب شد به کنگره است.

"او بسیار عالی بود" Villines به یاد می آورد. "اگر او بودند و معاونت او می شود فوق العاده است. او یک فرد عادی است. مذاکره با او آسان بود. او را به گوش دادن. هرگز مقابله. که من پیدا کردم او را راستگو و صادق کسی که فقط تلاش برای بدست آوردن چیزهایی که انجام می شود."

استاینبرگ در حال حاضر ساکرامنتو شهردار می گوید باس بود: "یکی از شایسته ترین و موثر رهبران من تا کنون کار کرده ام. هیچ تظاهر در مورد او."

تبلیغات

برای قرار دادن نظرات خود را در چشم انداز سنا و مجمع رهبران به طور معمول درگیر در یک سکوت رقابتی و دشمنی. اما نه باس و استاینبرگ.

"ما هرگز تا به حال یک لحظه از آن" استاینبرگ می گوید.

"کارن باس هیچوقت برای نور افکن می گوید:" Fabian نونز او سلف به عنوان سخنران و مربی. "کانون توجه داشت کارن باس. که بسیار غیر معمول در سیاست است."

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن است. و او را تحت فشار برای انتخاب یک رنگ.

تبلیغات

دیگر زنان در نظر گرفته شده عبارتند از: مشاور پیشین شورای امنیت ملی سوزان رایس نماینده کنگره وال Demings از فلوریدا و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین. همچنین در لیست جدید مکزیک رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام, یک, لاتینا, و ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth, آسیایی, آمریکایی.

باس است که یک شوت از راه دور است که می تواند پرداخت برای بایدن و یک کشور فدرال با تفرقه claptrap.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن