شما باید کودک خود را ارسال را به مدرسه ؟ پدر و مادر تاکید دارد و تقسیم

هفته قبل از شروع مدرسه کالیفرنیا در حال عمیقا تقسیم بر اینکه دانشگاه می تواند با خیال راحت بازگشایی میان مداوم

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

هفته قبل از شروع مدرسه کالیفرنیا در حال عمیقا تقسیم بر اینکه دانشگاه می تواند با خیال راحت بازگشایی میان مداوم coronavirus موج — در جمعی حاضر از عدم اطمینان و اضطراب نیز منعکس شده در میان معلمان و آموزش و پرورش رهبران.

پدر و مادر به عنوان نشان داد در ایالت نظرسنجی در حال دست و پنجه نرم کردن با چشم انداز استرس زا کمتر موثر یادگیری در خانه -- نه به ذکر است ادامه داد: مراقبت از کودک گلایه و نگرانی است که کودکان در مدرسه می تواند COVID-19 و خطرات بالقوه مرگبار به خانه خود را.

نگرانی های مشابه در میان مدرسه کارگران در حال انتظار برای متبلور در لس آنجلس در صبح روز جمعه زمانی که اتحادیه معلمان توصیه خواهد کرد تاخیر در بازگشایی دانشگاه های آزمایشی برنامه ریزی شده برای Aug. 18. در حال حاضر آموزش از خانه — در محل پس از اواسط ماه مارس — باید ادامه رهبران اتحادیه گفت.

کالیفرنیا معلمان Assn. روز پنج شنبه یک مشابه اما کمتر صریح بیانیه ای گفت که شرایط برای نگه داشتن دانش آموزان ایمن نشده اند راضی در سطح ایالت.

تبلیغات

L. A. مسئولان مدرسه هنوز تصمیم نهایی جز به می گویند که آموزش آغاز خواهد شد در روز اول مدرسه یک راه یا دیگری.

Yolanda فورد-سوینتن که مراقبت برای یک دختر 8 ساله و نوه, نمونه ای از احساس وحشت و نگرانی.

"من فکر می کنم او نیاز به رفتن به عقب حداقل برخی از زمان گفت:" فورد-سوینتن که نوه حضور کوان خیابان ابتدایی در وستچستر محله لس آنجلس. "اما من خیلی می ترسم چون من نمی دانم چه خبر است در محل."

"آیا همه تست شده برای COVID-19 زمانی که آنها وارد کنید ؟ در صورتی که یک تب را به آنها ارسال می شود ؟ وجود خواهد داشت تمام وقت پرسنل پرستاری? فقط یک سطح از استرس است."

تبلیغات

به طور کلی کالیفرنیا در حال نزدیک تقسیم بر اینکه آیا برای ادامه آموزش از راه دور و یا به جلو بروید با محدود بازگشایی با توجه به نظرسنجی که انجام شد در مشاوره با بار.

در مورد 4 در 10 کالیفرنیا بزرگسالان می خواهید به چوب با full-زمان آموزش از راه دور در این پاییز. به همین اندازه به نفع یک گروه محدود بازگشایی با دانش آموزان در مدرسه متناوب در روز و یا نیم روز برنامه. مبهوت برنامه اجازه می دهد مدارس مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز که به طور معمول نیاز به دانش آموزان به باقی می ماند شش فوت از هم جدا.

کمتر از 2 در 10 پشتیبانی داشتن دانش آموزان در کلاس های تمام وقت در فرد به صورت روزانه — حتی اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های نظرسنجی ها یافت می شود.

پاسخ دهندگان در زمان حاضر در کالیفرنیا جامعه نظرسنجی از 26 ژوئن تا ژوئیه 6. بررسی راه اندازی شد توسط مرکز آمریکایی های آسیایی تبار آمریکا برای توانمندسازی Hispanas سازمان یافته برای برابری سیاسی و لس آنجلس شهری لیگ. استراتژی 360, کالیفرنیا-بر اساس رای گیری و استراتژی سیاسی شرکت نظرسنجی 1,184 بالغ شهروندان است. حاشیه خطای نمونه گیری است 3 درصد است.

تبلیغات

این سوال که چه زمانی و چگونه به بازگشایی دانشگاه ها تقسیم کرده است کارشناسان و roiled سیاست تا به کاخ سفید با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته تهدید به خودداری بودجه برای مدارس که باز نمی شود و به چالش کشیدن مشاوره از کارشناسان. او را مورد سوال نیاز به اجتماعی فاصله و برچسب دستورالعمل های ایمنی از مرکز ملی کنترل و پیشگیری از بیماری به سختی بیش از حد گران و غیر عملی است. CDC در روز پنج شنبه حاضر به تغییر آن هدایت است.

"این روشن است که اکثر آمریکایی ها خیلی بیشتر تضاد در مورد چگونگی ادامه — این که آیا آن را در مورد پوشیدن یک ماسک و یا فرستادن کودکان خود به مدرسه — با توجه به طیف گسترده ای از پیام های آنها در حال شنیدن از خود را انتخاب رهبران" نظرسنجی مدیر دن Schnur گفت.

کالیفرنیا مقامات به فکر, در, بهترین, ترکیبی, با فرمت, با دانش آموزان ترکیب جلسات آنلاین و کار در خانه مواد با بخشی از زمان کلاس ها در دانشگاه ها در گروه های کوچک.

آلبرتا Brinson مور از Leimert پارک توضیح داد که او در تضاد احساسات.

تبلیغات

او 15 ساله بود "با داشتن زمان زندگی خود را" در دورسی دبیرستان, بازی, فوتبال, درآمد تقریبا تمام است و دوستان با وجود داشتن کار از طریق بیش فعالی با کمبود توجه و اختلال گفتار.

پس از همه گیر او را تا به حال تنها سه سخنرانی در جلسات و هیچ یک از آموزش آنلاین زنده بوده است: "پسر من واقعا نیاز به برخی از نوع از تعامل اجتماعی."

"اما من یک رئالیست — ما باید ببینیم چه تعداد هستند" او افزود: با اشاره به این شهرستان سنبله در coronavirus عفونت.

مور, 58, دیابت و فشار خون بالا و او به تازگی موفق به دریافت اشعه درمانی برای سرطان پستان است.

تبلیغات

"من از کسی که چیزی اتفاق می افتد, آن را نه فقط میخوام یک تودماغی صحبت کردن" او گفت:.

در نظرسنجی انجام شده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به شعار بازگشایی مدارس ساکنان لس آنجلس و اورنج و سن دیگو شهرستان — که در آن تلفات از COVID-19 بوده است سنگین ترین — به طور معنیداری بیشتر به نفع نگه داشتن دانش آموزان در خارج از دانشگاه از ساکنان دیگر نقاط کشور است.

این نظرسنجی تنها تفاوت بین پدر و مادر و بدون پدر و مادر در مورد این مسئله اما تفاوت معنی داری میان گروه های مختلف از پدر و مادر است. در میان پدر و مادر درآمد بیش از $75,000 حدود 3 در 10 پشتیبانی کامل بازگشایی این سقوط. در میان پدر و مادر درآمد کمتر از $75,000 تنها نیمی به عنوان بسیاری از پشتیبانی از بازگشایی.

سیاه و آسیایی اقیانوس آرام پدر و مادر آمریکایی به خصوص حمایت از چسبیده با آموزش از راه دور با نصف و یا بیشتر در آن گروه به نفع. لاتین, پدر و مادر بیشتر به نفع یک بخشی از بازگشایی با نزدیک به نیمی حمایت از این گزینه. سفید پوستان شده اند که به احتمال زیاد کمتر از مردم سیاه و سفید و یا Latinos به آمار توسط این ویروس بودند که بیشتر به طور مساوی تقسیم شده و با حدود 1 در 5 پشتیبان گیری کامل بازگشایی.

تبلیغات

علاوه بر این قطب بندی سیاسی که گفته می شود آمریکایی ها در تقریبا همه چیز در سال های اخیر تقویت شهری-روستایی تقسیم نظرسنجی ها یافت می شود. خود شناسایی جمهوریخواهان و محافظه کاران که به احتمال زیاد در زندگی غیر شهری بخش هایی از دولت شد خیلی بیشتر احتمال دارد به از بازگشایی شد دموکرات ها و لیبرال ها.

"این نظرسنجی اعداد نشان می دهد که تهمت تماس به صورت کامل بازگشایی محبوب ترین است با مردان, سالمندان و روستایی سفید رای دهندگان" Schnur گفت. "مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعا برنده نیست کالیفرنیا در ماه نوامبر اما گروه های جمعیتی هستند که بیشترین حمایت از باز شدن مدارس از رای دهندگان او نیاز به پیروزی در رقابتی تر متحده است."

اما برای بسیاری — از جمله آموزش و پرورش رهبران این مسائل بیشتر عمل گرا از سیاسی.

"به نظر من که ما در حال آمادگی برای بازگشایی مدارس گفت:" لینوود Supt. julie kathryn R. Crosthwaite. "با توجه به افزایش نرخ نه تنها در جنوب کالیفرنیا بلکه در سراسر کشور به نظر می رسد تقریبا غیر مسئولانه برای مدارس را باز کنید."

تبلیغات

لنوکس مدرسه منطقه Supt. اسکات قیمت گفت: او درگیر شده است در بحث و گفتگو با رهبران دیگر سیستم مدرسه و برخی انتظار دارند که آنها آماده خواهید بود با نوعی از یادگیری ترکیبی در حالی که دیگران می گویند که آنها احتمالا نیاز به شروع سال تحصیلی با استفاده از آموزش از راه دور. مدرسه خود را در سیستم در حال کار کردن استراتژی خود را برای سقوط.

لاس Virgenes متحد که سابقه مرز ونتورا و L. A. شهرستانهای پنج شنبه اعلام کرد که آن را به ارائه هر دو یک برنامه ترکیبی و فقط آنلاین آموزش — نه این که آن را آسان خواهد بود. این منطقه در حال حاضر به صرف $850,000 در ایمنی و بهداشت پیشرفت در حالی که برش آن districtwide بودجه.

"ما هنوز در حال اجرا در حدود 70% به 30% به نفع بودن در محوطه دانشگاه." Supt. دن Stepenosky گفت. "مدارس حیاتی برای بهداشت عمومی و اقتصاد است. ... اگر ما باز نمی شود و یا آن را انجام حق هر دو در بهداشت عمومی و اقتصاد مبارزه خواهد کرد."

آنتونیو مندز می تواند گواهی دادن به مشکلات اقتصادی.

تبلیغات

مستقل راننده کامیون که زندگی در سن دیگو منطقه مندز در زمان مسئولیت نظارت بر کودکان خود را در حالی که مطالعات خود نگه می دارد بر روی او اتحادیه های اعتباری ، او نمی باید هر کسی در کنار او به تماشای فرزندان خود را در سنین 7 و 12 و او نمی خواهید به خطر افشای او.

"من نمی خواهم برای فرستادن بچه ها به مدرسه اگر وجود دارد هر گونه تهدید از آنها ابتلا به این" مندز گفت.

در حال حاضر او نمی خواهد احساس راحتی و حتی با یک جزئی بازگشایی مدارس: "زمانی که من را انتخاب کنید تا مواد غذایی می بینم مردم در خارج بدون ماسک ، این افراد ممکن است بچه ها. اگر آنها در حال اقدام است که غیر مسئولانه ... و من عاشق فرستادن بچه ها به مدرسه با کسانی که فرزندان من انجام نشده است."

اما دانیل سیمونز از سان برناردینو می گوید کودکان سنین 7 و 10 نیاز به عقب بر گردیم به چیزی به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است.

تبلیغات

"فاصله یادگیری" سیمونز گفت: "این واقعا یک سردرد است."

هر چند دلم رزا ابتدایی ارائه یک لپ تاپ و iPad, خانواده مشکلات ورود به گوگل کلاس درس و ساکت کردن میکروفن خوردن تا زمان و باعث نا امیدی است.

علاوه بر فرزندان او "نیاز است که تعامل است. ... آنها نیاز به خارج شدن از خانه و رفتن به آنچه که آنها در حال آشنا به," او گفت:.

اما او را نیز در نظر بگیرید که آیا مدرسه عامل با خیال راحت و به نگه داشتن سازمان دیده بان برای خوشه در ویروس, او گفت:.

تبلیغات

"آموزش از راه دور کار نمی کند به خوبی برای بسیاری از کودکان و نوجوانان" به خصوص برای کودکان و خانواده های کم درآمد گفت: Jesse Rothstein, یک استاد سیاست عمومی و اقتصاد در دانشگاه برکلی که تا به حال برای کمک به مدیریت مدرسه برای کودکان خود در خانه. همه همان "شما نمی توانید به رفتن به مدارس اگر آن را امن نیست."

و وقتی که می آید به کروناویروس "وجود دارد بسیاری از علوم است که ما را درک نمی کنند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب