اسمیتسونیان دسترسی مدیر با این نسخهها کار برای بهبود موزه تجربه برای همه

26 جولای مشخص سالگرد 30 از قانون آمریکایی های معلول و از طریق دهه اسمیتسونین موزه ها را ساخته اند برخی از تغی

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

26 جولای مشخص سالگرد 30 از قانون آمریکایی های معلول و از طریق دهه اسمیتسونین موزه ها را ساخته اند برخی از تغییرات عمده برای ایجاد یک جامع تر فضا.

حصول اطمینان از دسترسی به این موزه برای همه است بث Ziebarth اصلی ماموریت.

Ziebarth مدیر اسمیتسونیان را از دسترسی به نام دسترسی اسمیتسونیان. او جان سالم به در یک تصادف اتومبیل به عنوان یک نوجوان و با استفاده از صندلی چرخدار بوده است. او را در حال همکاری با اسمیتسونیان برای 30 سال و درک نیازهای بازدید کنندگان معلول است.

او گفت: عمده تمرکز برای اسمیتسونیان در طول چند دهه گذشته شده است برای اطمینان از تمام بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از برنامه نویسی آن.

"توسط برنامه دسترسی منظور ما از نمایشگاه برنامه های عمومی انتشارات دیجیتال, ارائه," او گفت:.

پیشگامانه فن آوری ایجاد تجربه های جدید برای افراد مبتلا به کم بینایی و کسانی که نابینا هستند. نمایشگاه دیگر بشود نسبت به کودکان مبتلا به اختلالات طیف اوتیسم و یا افرادی که ناشنوا هستند و یا مشکلات شنوایی.

های اخیر پیشرفت تکنولوژی کمک کرده اند دسترسی بازدید کنندگان بهتر فرصت های یادگیری در موزه از آنها در گذشته بوده است.

ایجاد دسترسی فیزیکی نیز تمرکز حتی به عنوان موزه تنظیم برای برخورد با یک بیماری همه گیر.

"با ما جدید رمپ [ملی] Mall طرف موزه تاریخ طبیعی" او گفت:.

Ziebarth گفت اسمیتسونیان مواجه شده است و دو چالش مهم در سال 2020: همه گیر و اخیر فشار برای نژادی سهام در راه امریکا, داستان ارائه شده است.

"همه گیر و زمانی که به دنبال نژادی سهام برخی از چالش ها موزه ها باید به ریشه دوباره تعریف کردن آنچه که آنها انجام می دهند هر دو در کوتاه مدت و دراز مدت" او گفت:. "این به این معنی فکر کردن در مورد اجتماعی فاصله لمس و تجربه در موزه و به طور کلی ایمنی است."

حمایت بیشتر برای مجازی برنامه ادامه خواهد داد به تمرکز اصلی برای Ziebarth در ادامه به ایجاد تجارب مفید برای بازدید کنندگان معلول است.

"در آینده ما خواهد شد که هر دو در-گالری عکس, تجربه, امیدوارم, و تجربه آنلاین بنابراین مردم می توانند انتخاب بین این دو است."

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب