پسر می گوید: پدر کشته شد درخواست جهت در کالیفرنیا

دنویل کالیفرنیا. (AP) — San Francisco Bay Area, دکتر, بود که در یک آفرود سفر با او 15 ساله بود به ضرب گلوله کش

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

دنویل کالیفرنیا. (AP) — San Francisco Bay Area, دکتر, بود که در یک آفرود سفر با او 15 ساله بود به ضرب گلوله کشته و پس از متوقف به درخواست مرد برای جهت پسر خود و دیگر بستگان گفت.

Dr. Ari Gershman از Danville به ضرب گلوله کشته شد در چهارم ژوئیه در نزدیکی Downieville در روستایی Sierra County است. Gershman و پسرش, جک, هرگز به دور تاهو جنگل ملی کشیده و بیش از یک چنگال که جان توماس کانوی بود که رانندگی ATV کشیده تا خود را در پشت جیپ.

"پدر من پیشنهاد کرد که ما از او بخواهید جهت" جک گفت: CBS News پنج شنبه. "تیرانداز می کشد از یک تپانچه و شروع به تیراندازی ... و پس از دو یا سه عکس او رسید."

نوجوان گفت: او از ماشین به اطراف جنگل و گم شدم. هنگامی که در نهایت قادر به تماس مادر خود را اذیت او به سختی پذیرش و تلفن خود را در حال اجرا بود از باتری.

"من گفت: کجا بابا؟' و او را مانند " او را به ضرب گلوله کشته شده است.' و من گفت: "شما چه — چه چیزی شما حتی معنی است؟'" پیج Gershman گفت: CBS News.

Ari Gershman, 45, درگذشت صحنه و پسر خود را صرف 30 ساعت به تنهایی و از دست رفته در جنگل های انبوه نوشیدن از یک جریان با پوشیدن شلوارک و تی شرت. او تحت پوشش در اشکال نیش و خش زمانی که او نجات در سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

ادعا مسلح جان توماس کانوی دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از جک یافت شد پس از یک تعقیب و گریز پلیس در ATV خود را.

Ari Gershman های پزشکی, دکتر, خرید جیپ یک روز قبل از تیراندازی مرگبار برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را از خارج از منزل با او دو پسر و دختر. او امیدوار بود به بازنشستگی در Downieville منطقه با توجه به GoFundMe جمع آوری کمک های مردمی حساب است که تا به حال تولید شده بیش از 450.000 دلار از پنج شنبه بعد از ظهر.

آن را در حال حاضر شده است یک سال سخت برای Gershman خانواده است. همسرش, درمانگر گفتار و زبان برای San Ramon Valley Unified School District شد مبتلا به هوچکین لنفوم شش هفته پیش و سر او هفته گذشته گفت: یک پسر عموی Marlo Meyers-Barer.

پلیس گفت که آنها اسیر کانوی, 40, از اوروویل پس از او تلاش برای اجرا از طریق یک ایستگاه بازرسی بر روی یک ATV. سیرا شهرستان کلانتر دفتر گفت کانوی مطرح نامشخص تهدید و حداقل یک افسر اخراج یک سلاح و یک سگ پلیس منتشر شد.

کانوی گرفته شده بود به یک بیمارستان در چیکو که در آن او است که دوره نقاهت بعد از یک زخم گلوله های کرونیکل گزارش شده است.

لحظاتی قبل از تیراندازی Ari Gershman مرد نیز به اتهام ضرب گلوله و مجروح شدن دو نفر دیگر در این نزدیکی هست که جان سالم به در برد دفتر گفت.

در سال گذشته Butte County Sheriff دفتر ذکر شده در کانوی به عنوان یکی از آن تحت تعقیب فراریان به عنوان او تا به حال برجسته جنایت حکم برای خرابکاری باتری و دو فقره ساخت تهدیدهای تروریستی است. یک قاضی برگزار روانی شایستگی شنیدن و مورد اجازه داده شد برای ادامه کار با توجه به سوابق دادگاه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب