South Broadway غیر قانونی پیت بازگشایی ژوئن 18, در, بنیانگذار تولد

پتیس springing تا در سراسر کلرادو به عنوان رستوران سعی کنید به گرفتن برخی از اضافی اجتماعی-فاصله فضا برای کمک

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

پتیس springing تا در سراسر کلرادو به عنوان رستوران سعی کنید به گرفتن برخی از اضافی اجتماعی-فاصله فضا برای کمک به آنها در حفظ امنیت عمومی در حالی که آنها دستور داد به نگه داشتن مشتری در مجموع به بیش از 50 درصد ظرفیت (یا پنجاه نفر هر کدام که کمتر است). برخی از eateries محلی در حال حاضر با برکت کامل پتیس ،

یکی از بهترین ها است و در غیر قانونی پیت در 270 جنوبی برادوی خواهد شد که اولین پاسگاه در وطنی زنجیره ای برای بازگشایی, در ژوئن 18 — که فقط اتفاق می افتد به تولد بنیانگذار پیت ترنر.

پاسیو است که به اندازه کافی وسیع است که ترنر می گوید این نقطه نیست رفتن برای ارائه به داخل سالن ناهار خوری در همه — فقط صندلی در فضای باز و برو. آه و تحویل: غیر قانونی پیت خواهد بود با استفاده از این فرصت را شامل مشروب در آن وانت و تحویل سفارشات و حتی راه اندازی خود را تحویل سرویس. "این یک چالش بزرگ" ترنر می پذیرد. "این یک مقدار زیادی از کار بدانند که از."

غیر قانونی پیت, یک وطنی زنجیره ای است که جشن سالگرد 25th در ماه اوت نمی بازگشایی برای هر به خدمات پس از شهرستان و دولت دستور داد تمام eateries بسته شده در مارس 17; ترنر می گوید: او می خواست به تمرکز بر روی سلامت جسمی و اقتصادی — برای خدمه خود را و مشتریان. او در ادامه به تاکید است که به عنوان غیر قانونی پیت نقاط بازگشایی در مراحل. "این واقعا آسان به راضی," او می گوید. "ما سخت در ایمنی است."

و غیر قانونی پیت نیز در آن زمان اجازه دادن به دیگران دنباله-فروغ و تعیین بهترین راه برای نزدیک شدن به بازگشایی در حالی که ترنر کار با بانک ها و صاحبخانه را به مطمئن شوید که این شرکت خواهد بود بر روی زمین جامد. "من یک کمی ساخته شده از گناه" ترنر می پذیرد. "این یک دنیای جدید و واقعا نیروهای ما را به فکر می کنم در مورد شیوه های جدید."

اما با در نظر گرفتن زمان خود را پرداخت می شود: در غیر قانونی پیت در جنوب برادوی 95 درصد از کارکنان که furloughed آینده خواهد شد. "ما فوق العاده هیجان زده" ترنر می گوید.

در فاز دوم که شروع می شود در ژوئن 29, غیر قانونی پیت نقاط در 1851 غرب 38th خیابان و 2001 شرق, Colfax, خیابان — که هر دو بزرگ پاسیو — را بازگشایی عنوان خواهد شد 1744 شرق Evans فروشگاه که فقط یک جدید نقاشی دیواری و پاسگاه در فورت کالینز. آنها خواهید بود به دنبال در جولای 6 توسط دو تخته سنگ محل دنور فناوری مرکز نقطه و محبوب 16th Street Mall فضا. دو آریزونا فروشگاه ها باز خواهد شد در ماه اوت است.

Pete Turner will start reopening Illegal Pete's locations on June 18.

پیت Turner شروع خواهد شد بازگشایی غیر قانونی پیت مکان در ژوئن 18.

از هیپ عکس

که در مورد 16th, بازار خیابان محل سکونت: پس از بیست سال در ماه دسامبر آن را ترک خواهد کرد آن نقطه در 1530 16th Street, در قند ساختمان و حرکت چند صد فوت دور به خانه سابق خوش شانس پای در Morey بورس در سال 1610 16 خیابان. "ما دامن زده می گوید:" ترنر. "ما نیاز به راه فضای بیشتری وجود دارد." آنها می توانید آن را بیش از حد بزرگ پاسیو است که در اطراف گوشه نقطه و یک اتاق دوم است که می تواند طراحی شده برای کنسرت (زمانی که کسانی که مجاز هستند) و یا دیگر رویدادهای خاص.

اضافی و غیر قانونی پیت مکان هنوز هم در آثار بیش از حد. پارک تپه محل در 2230 اونیدا خیابان قرار بود برای باز کردن این هفته, اما این بیماری همه گیر در زمان عوارض خود را در آن برنامه بود. "این در واقع آماده رفتن می گوید:" ترنر که در حال حاضر به دنبال در باز در اواخر ماه جولای.

و یک نقطه در غرب, Colfax, خیابان سمت راست توسط مرد کوچک کارخانه تولید بستنی است که هنوز هم در نظر دارد.

اما در حال حاضر ترنر است که با تمرکز بر گرفتن مکان فعلی بازگشایی و همچنین تجهیز نشدن برنامه های سالگرد 25th, جشن های بسیاری از آن را تحت فشار قرار دادند تا در سال آینده. یک روز کارگر بلوک است که دیگر در کتاب ها و تازه کردن یک پروژه هنری است که میله میله به اعلام مارس 21 نیز در حال تجدید. هنوز تعهد به یک پروژه هنری در هر محل باقی مانده است.

ترنر باز محل اول خود را در بولدر در تاریخ 15 اوت سال 1995 و "ما تا به حال واقعا سرگرم کننده, واقعا جالب طرح های متعدد چیزهایی که ما انجام شد در این سال" او به یاد می آورد. اما پس از آن آمد این "عجیب و غریب سال" که شامل مبارزه با دلاور وزیر امور خارجه بیش از نام این رستوران است. از آن ساخته شده بود عجیب و غریبتر از این واقعیت است که ترنر در مورد به نوبه خود 49 همان سنی که خود را پدر مرحوم این اسم از رستوران بود که مبتلا به سرطان است.

که همراه با این بیماری همه گیر در حال ترنر "حساب با مرگ."

و واقعا فکر کردن در مورد آنچه با این نسخهها کار در رستوران برای هر دو کارکنان و طرفداران. "ما در حال بازگشت به اصول" او وعده داده است. "من فقط نمی توانید صبر کنید برای دیدن مردم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن