اسپانیا دارای 2 انتخابات منطقه ای کوچک در میان ویروس شیوع

ORDIZIA اسپانیا (AP) — بیش از 4.4 میلیون اسپانیایی در دو مناطق شمالی رای دادند در انتخابات منطقه ای روز یکشنبه

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

ORDIZIA اسپانیا (AP) — بیش از 4.4 میلیون اسپانیایی در دو مناطق شمالی رای دادند در انتخابات منطقه ای روز یکشنبه در میان تدابیر شدید امنیتی اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیشتر از coronavirus.

مقامات منطقه ای در هر دو کشور باسک و گالیسیا ممنوع و بیش از 400 نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 از رفتن به مراکز رای دهی برای رای دادن. آنها را مجبور به رای دادن از طریق پست و یا نماینده رای خود را به شخص دیگری.

تصمیم گرفت با حمایت هر دو ملی انتخابات هیئت مدیره و دیوان عالی کشور در پاسخ به شکایت احزاب مخالف کرد و گفت که این محدودیت توجیه شده بودند در زمان بیماری همه گیر.

رای دهندگان بودند موظف به پوشیدن ماسک صورت برای رای دادن باقی می ماند و 1.5 متر از هم در مراکز رای دهی که مجهز شدند دست عفونی. رای دهندگان خود قرار می گیرد هویت ملی کارت در سینی به طوری که آنها نمی باید به کار گرفته می شود توسط کسانی که مرد این مراکز رای دهی.

Amaia Arregi, 23, گفت که او تا به حال نگرانی در مورد رای گیری در Ordizia یک باسک شهر تحت 10,000 ساکنان است که نگران کننده ترین کانون در کشور باسک پس از تشخیص 69 عفونت در روزهای اخیر.

"من یک کمی می ترسم وقتی که من از آمدن به رای اما با دیدن اقدامات امنیتی در محل آرام اعصاب من," او گفت:. "اقدامات انجام شده به نظر می رسد درست به من."

پست الکترونیکی-در رای گیری افزایش یافته در هر دو منطقه با هم رای ممتنع از همان انتخابات چهار سال پیش با بیش از 47 درصد از رای دهندگان در کشور باسک و بیش از 41 درصد در گالیسیا نه مصاحبه برگه های رای.

با بیش از 95 درصد از آرای شمارش شده در باسک کشور regionalist PNV حزب باقی مانده بیشترین رای دادند اما به احتمال زیاد نیاز به تکرار یک دولت ائتلافی با حزب سوسیالیست نخست وزیر پدرو سانچز.

محافظه کار حزب در گالیسیا بود که در سرعت به حفظ آن اکثریت مطلق بر اساس گزارش اولیه به بررسی دقیق با بیش از 90 درصد از آرای شمارش.

بزرگترین بازندگان شب شد دور-چپ متحد ما می تواند که بخشی از سانچز ملی دولت مترقی.

تعجب ظاهری ورودی از راست بورسی در باسک مجلس با یک صندلی.

هر دو دولت های منطقه در اصل به نام انتخابات برگزار می شود در آوریل 5, اما به تعویق افتاد و آنها را با توجه به افزایش سریع عفونت است که اسپانیا می تواند تنها در مهار توسط قفل کردن این کشور تا ماه ژوئن.

این اولین انتخابات در اسپانیا از زمان شروع این بیماری همه گیر است که ادعا کرده حداقل 28000 زندگی در این کشور اروپایی است. مشکل با تست در اوایل بحران بهداشتی به این معنی است که تعداد واقعی احتمالا به طور قابل توجهی بالاتر است.

مقامات بهداشتی در حال تماشای کوچک شیوع بیماری در هر دو منطقه و همچنین در سایر نقاط اسپانیا.

در شمال شرق کاتالونیا مقامات منطقه ای سخت تر از مستند از یک منطقه روستایی است که بسته شده بود به غیر ضروری سفر برای یک هفته. شروع دوشنبه 138,000 ساکنان لریدا و کسانی که از هفت سایر شهرهای کوچکتر قادر نخواهد بود به ترک خانه های خود را به جز برای کار و سایر فعالیت های ضروری.

مقامات همچنین در مورد شیوع در شهرداری Hospitalet که بخشی از این بیشتر بارسلونا منطقه و دارای یکی از بالاترین تراکم جمعیت در اسپانیا.

___

ویلسون گزارش از بارسلونا.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب