سهام رانش پایین تر در وال استریت به عنوان طلا نشانگر نزدیکی رکورد

نیویورک (AP) — سهام شناور پایین در اوایل معاملات در وال استریت روز سه شنبه پس از یک مخلوط مجموعه ای از گزارش ه

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

نیویورک (AP) — سهام شناور پایین در اوایل معاملات در وال استریت روز سه شنبه پس از یک مخلوط مجموعه ای از گزارش های درآمدی شرکت های بزرگ شرکت های ایالات متحده.

S&P 500 به پایین بود 0.4% پس از 20 دقیقه از معاملات در حالی که خزانه داری بازده مورد برگزاری نسبتا ثابت و طلا رشد شاخص کمی بیشتر به رکورد ارتفاع. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 164 امتیاز یا 0.6% در 25,430 به عنوان 9:50 صبح به وقت شرق و Nasdaq composite به 0.5%.

3M به خصوص سنگین وزن کشیدن داو پایین تر پس از انداختن 4.8%. ساز n95 ماسک های مختلف و دیگر محصولات برای مصرف کنندگان و کسب و کار گزارش سود برای آخرین سه ماهه سقوط کرد که خجالتی از انتظارات تحلیلگران. آن گفت: روند فروش شده اند بهبود این ماه, اما آن را نیز گفت که هنوز هم وجود دارد بیش از حد و عدم توجه به همه گیر به ارائه هر گونه پیش بینی برای آینده آن عملکرد.

مک دونالد از دست 2.1% پس از آن گفت: درآمد خود را در طول بهار فرو برد بیش از دو سوم از یک سال پیش از آن به عنوان بیماری همه گیر نگهداری مشتریان به دور است. نتایج ضعیف تر از وال استریت انتظار بود.

در طرف برنده شد Pfizer که 2% افزایش یافت. این گزارش سود برای آخرین سه ماهه که در صدر انتظارات تحلیلگران حتی اگر آن را نزدیک به یک سوم از سال قبل است. آن را نیز درآورده تا پیش بینی سود خود برای سال کامل پس از اعلام شروع از اواخر مرحله آزمایشی از تجربی COVID-19 واکسن است که آن را در حال توسعه با شریک BioNTech.

آنها آخرین گزارش های درآمدی در آنچه به سیل در این هفته با بیش از یک سوم از شرکت ها در شاخص S&P 500 در برنامه. سود تا کنون بهتر از تحلیلگران انتظار داشتند هر چند آنها هنوز هم در سرعت به پایین نزدیک به 42 درصد از سال قبل با توجه به FactSet.

فدرال رزرو نیز در آغاز نشست دو روزه در نرخ بهره با اعلام برنامه ریزی برای چهارشنبه. سرمایه گذاران تا حد زیادی انتظار می رود بانک مرکزی برای حفظ کوتاه مدت نرخ بهره در رکورد خود را پایین, اما آنها همچنین به دنبال به شنیدن آنچه که آن را می گوید در مورد چگونه آنها ممکن است باقی بماند وجود دارد.

فدرال رزرو کمک به راه اندازی بازار سهام بهبود در اواخر ماه مارس پس از کاهش نرخ بهره و امیدوار به خرید Treasurys, شرکت, اوراق قرضه و بدهی های دیگر برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. S&P 500 به کمتر از 5 درصد از آن رکورد در ماه فوریه پس از زودتر پایین بودن نزدیک به 34 درصد.

عظیم کمک از کنگره نیز کمک کرد که چرخش به فوران اما بخش بزرگی از آن است که در مورد به پایان می رسد در روز جمعه: 600 دلار در هفته مزایای بیکاری. از جمله پشتیبانی گرفته شده بیشتر اهمیت به عنوان یک گزارش در هفته گذشته نشان داد غیر منتظره تیک بالاتر در تعداد کارگران تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری. افزایش coronavirus شمارش در سراسر کمربند خورشید را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از کسب و کار به پایین دوباره.

بسیاری از سرمایه گذاران امیدوار هستند که دموکرات ها و جمهوری خواهان می تواند رسیدن به یک معامله بر روی کمک های بیشتر برای 16 میلیون یا بیشتر از آمریکایی ها که در حال گرفتن مزایای بیکاری حتی اگر دو طرف هنوز هم به نظر می رسد دور از هم.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید لبه پایین به 0.59% از 0.60% اواخر دوشنبه.

طلا که تا به فلک کشیده و در این سال بر نگرانی در مورد اقتصاد علامت تا 90 سنت افزایش به $1,931.90 در هر اونس. آن را زودتر لمس $1,974.40 به تنظیم یک رکورد برای دومین مستقیم بعد.

معیار آمریکا نفت خام از دست رفته با 1 ٪ کاهش به $41.17 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد تضعیف 0.3% کاهش به $43.76 در هر بشکه رسید.

بازارهای سهام در خارج از کشور داشتند. در آسیا ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص 0.3% اما کره جنوبی Kospi 1.8 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 0.7%. سهام در شانگهای اضافه 0.7%.

در اروپا و آلمان را از دست داخ 0.2% و شاخص CAC 40 در فرانسه 0.6% کاهش پیدا کرد. FTSE 100 لندن بود و تقریبا مسطح است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب