سهام سقوط با فناوری ادامه داد: اسلاید آمریکا-چین تنش

وال استریت است مبارزه دوباره در روز جمعه به عنوان بزرگ فن آوری سهام همچنان به سقوط به زمین و به عنوان تنش رمپ

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

وال استریت است مبارزه دوباره در روز جمعه به عنوان بزرگ فن آوری سهام همچنان به سقوط به زمین و به عنوان تنش رمپ بالاتر میان بزرگترین اقتصادهای.

S&P 500 با کاهش 0.9% بیش از پاک کردن گذشته از آن سود برای این هفته است. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 150 امتیاز یا 0.6% در 26,502 به عنوان 9:45 صبح به وقت شرق و شاخص Nasdaq composite با کاهش 2%.

سهام کاهش یافت و بیشتر به شدت در بازارهای آسیا و اروپا و تمام عدم قطعیت کمک کرد طلا بالا $1,900 در هر اونس به ثبت آن بالا است. عملکرد وزارت خزانه داری شد برگزاری نسبتا ثابت ولی همچنان نزدیک به پایین ترین سطح خود از آوریل.

Coronavirus همه گیر ترین باقی می ماند نیروی غالب در بازار با پتانسیل خود را برای از بین بردن زندگی و اقتصاد. اما خطرات دیگر فوران هستند تا با عنوان به تازگی با بدتر شدن روابط بین ایالات متحده و چین است.

چین وزارت امور خارجه روز جمعه دستور بسته شدن کنسولگری های ایالات متحده در غرب شهر چنگدو. آن پژواک مشابه حرکت در اوایل این هفته توسط ایالات متحده برای بستن چینی کنسولگری در هوستون.

این حرکت باید سرمایه گذاران در لبه به دلیل چگونه وحشیانه بازارهای چرخش در سال های قبل زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود فشار خود را در جنگ تجاری با چین قبل از آنها به توافق برای یک آتش بس موقت در اوایل این سال است.

سهام تکنولوژی نیز در کانون توجه پس از تیز اسلاید برای آنها در روز پنج شنبه به کمک کشیدن S&P 500 به بدترین حالت خود را از دست دادن در حدود چهار هفته است.

مایکروسافت, اپل, آمازون و دیگر غول cruised از طریق بسیاری از بیماری همه گیر در انتظارات که آنها می توانید نگه دارید در حال رشد با وجود تمام چالش هایی برای اقتصاد است. اما منتقدان می گویند شور و شوق برای آنها بیش از حد با قیمت بیش از حد بالا حتی پس از حسابداری برای سود بزرگ است که آنها می توانند تولید

اینتل غرق 17 درصد و پس از آن تاخیر در انتشار جدید 7 نانومتری تراشه و آن را بزرگترین وزن در بازار صبح جمعه.

اپل کاهش یافت و 2.6 درصد و مایکروسافت از دست 2.2 درصد سهام فن آوری به عنوان یک گروه حدود دو سوم از S&P 500 را از دست دادن.

دیگر پرواز tech گرا غول همچنین پسرفت. آمازون کاهش یافته است 2.7%, Facebook از دست 1.8% و کلاس سهام گوگل شرکت مادر کاهش 1.7%.

پیش از آن در روز سهام در شانگهای غرق 3.9% در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 2.2%. در جای دیگر در آسیا و کره جنوبی Kospi کاهش 0.7%.

در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه کاهش یافت 1.2% و آلمان در داخ از دست 1.7%. FTSE 100 لندن droped 1.2%.

عملکرد 10 ساله خزانه داری علامت تا 0.59% از 0.58% اواخر پنج شنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

طلا با افزایش 0.6 ٪ به $1,902 فتح کرد گرفته شد.00 در هر اونس عبور بالاتر از حد آستانه است که برای اولین بار در نزدیک به نه سال است. معیار خام ایالات متحده اضافه شده 3 سنت افزایش به $41.10 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 9 سنت افزایش به $43.40 در هر بشکه رسید.

___

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب