سهام لغزش در وال استریت به عنوان یک 4-بعد رالی اصطبل

وال استریت متوقف شد در روز پنج شنبه و S&P 500 کاهش یافت و برای اولین بار در پنج روز به عنوان سهام است که ت

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

وال استریت متوقف شد در روز پنج شنبه و S&P 500 کاهش یافت و برای اولین بار در پنج روز به عنوان سهام است که تا به حال برگزار steadiest از طریق این سال تب نوسانات به برخی از دستاوردهای خود را.

S&P 500 از دست 10.52 امتیاز یا 0.3% به 3,112.35 بعد از اینکه در مسیر پیش از آن در روز برای آن طولانی ترین برنده خط از ماه دسامبر است. میانگین صنعتی داو جونز رز 11.93 امتیاز یا کمتر از 0.1% به 26,281.82 و شاخص Nasdaq composite با کاهش 67.10 یا 0.7% به 9,615.81.

یک گزارش نشان داد که تعدادی از کارگران ایالات متحده تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری کاسته و برای نهمین بار در هفته تقریبا در خط با بازار انتظارات است. اما اقتصاددانان دیدم جیب ناامیدی پس از تعداد کل افرادی که مزایای کمی افزایش یافت. این تعداد کاهش یافته بود قبل از هفته که مطرح کرده بود امیدوار است که برخی از شرکت ها بودند rehiring کارگران است.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای شده اند با این استدلال که بازار سهام این تجمع که رسیده بود نزدیک به 40% از اواخر ماه مارس بود که در حد بسیار بالایی است و یک عقب نشینی شد و به احتمال زیاد در آینده است. سهام شروع به کنگره عظیم زیر برای کمک به اقتصاد از واشنگتن است. اخیرا آنها به صعود بر خوش بینی است که رکود ایجاد شده توسط واکنش به شیوع کروناویروس پایان می تواند نسبتا به سرعت به ایالات متحده و کشورهای آسانسور مستند محدودیت.

منتقدان نقطه به نقطه چگونه سود به صورت سهام به نظر می رسد به فرض سریعتر بهبود اقتصاد از برخی اقتصاددانان انتظار دارند که همراه با خطرات ناشی از افزایش متحده-چین تنش و احتمال دوم امواج از coronavirus عفونت.

بعدی قطعه ای از داده های اقتصادی برای تقویت و یا تضعیف بازار خوش بینی در مورد اقتصاد چشم انداز سرزمین اوایل جمعه زمانی که وزارت کار منتشر شده ماهانه خود شغل گزارش ممکن است. اقتصاددانان انتظار دارند که این نشان می دهد کارفرمایان کاهش 8.5 میلیون شغل در ماه گذشته از 20.5 میلیون در ماه آوریل و نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 19.8 درصد از 14.7%.

"این ممکن است نرخ بیکاری را به احتمال زیاد یکی از بدترین و آن را بهتر از آن وجود دارد" گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در شواب مرکز تحقیقات مالی. "بازار باید آن را پخته و در اکثر موارد."

ادامه روند اخیر سرمایه گذاران در روز پنج شنبه شد دوچرخه سواری از سهام است که تا به حال برگزار شد تا بهترین زمانی که شکار شد برای شرکت های که می تواند برنده شدن در یک ضعیف stay-در-خانه اقتصاد است. در عوض سرمایه گذاران نقل مکان کرد و به برخی از مناطق از بازار که اقبال به نفع بسیاری از سالم اقتصاد است.

ضرر و زیان برای سهام تکنولوژی و مراقبت های بهداشتی شرکت ها شد و برخی از سنگین ترین وزنه در بازار است. مایکروسافت تضعیف 1.3% Johnson & Johnson کاهش 1.3% و UnitedHealth Group از دست 2.4%.

دیگر سقوط stay-at-home برندگان شامل Netflix پایین 1.8% و Clorox پایین 0.8%.

در پایان برنده شد شرکت های هواپیمایی. خطوط هوایی آمریکا رسید 41.1 درصد افزایش در شاخص S&P 500 پس از آن گفت که قصد دارد به پرواز 55% طبیعی آن ایالات متحده برنامه در ماه آینده. که از تنها 20 درصد در ماه آوریل به عنوان تقاضا برای سفر اینچ بازگشت به سوی عادی در میان همه گیر.

بانک ها و سهام صنعتی نیز قوی میان امیدوار است که یک سر گیری در رشد اقتصاد را محدود وام ضرر و زیان و اجازه می دهد برای بهتر سفارشات فروش.

چارلز شواب افزایش 5.5% پس از آن گفت: ضد تراست تنظیم کننده نخواهد بلوک آن کسب TD Ameritrade. این شرکت انتظار می رود این معامله در نیمه دوم این سال است.

S&P 500 در حال حاضر در 8.1 درصد از آن رکورد در ماه فوریه پس از زودتر پایین بودن نزدیک به 34 درصد.

خزانه داری بلندمدت بازده رز قاطعانه. که منطقه بازار شده است یکی از اولین برای هشدار دادن از آینده ویرانی اقتصادی از شیوع کروناویروس و آن را به مقدار محتاط تر در هفته های اخیر از بازار سهام ایالات متحده.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.81% از 0.76% اواخر روز چهارشنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای تورم و اقتصاد قدرت است.

بازارهای سهام اروپا شد ضعیف تر پس از بانک مرکزی اروپا گفت که انتظار دارد اقتصاد منطقه کوچک به 8.7 درصد در سال جاری با توجه به همه گیر. همچنین اعلام کرد که نزدیک به دو برابر آن برنامه نجات برای کمک به اقتصاد است.

این CAC 40 فرانسه بود پایین 0.2% کرد و شاخص DAX از دست 0.5% و FTSE 100 لندن کاهش یافته است 0.6%.

بازارهای سهام آسیا شد قوی تر است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.4% کره جنوبی را Kospi اضافه 0.2% و شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ برداشت 0.2%.

یک بشکه نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه جولای افزایش یافت و 12 سنت به حل و فصل در $37.41. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 20 سنت به حل و فصل در 39.99 $در هر بشکه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب