فروشنده خیابانی مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمان پس از کمک به دستگیری carjacker

به عنوان Fredy هرناندز و خانواده اش را همه به خوبی می دانیم که زندگی یک فروشنده خیابانی کار سخت است. ساعت های

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

به عنوان Fredy هرناندز و خانواده اش را همه به خوبی می دانیم که زندگی یک فروشنده خیابانی کار سخت است. ساعت های طولانی در گرمای تابستان می تواند خسته کننده.

این کار همچنین می تواند خطرناک باشد.

Fredy Hernández sells Tejuino Con Nieve -- a drink from Guadalajara --and other treats at one of the two stands he helps run

Fredy هرناندز به فروش می رساند Tejuino باهم Nieve -- یک نوشیدنی از گوادالاخارا-و دیگر سرد رفتار در یکی از این دو می ایستد او کمک می کند تا اجرا با خواهر زاده خود را Dulce Maria Paredes میانه و مادر پسر ،

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

هرناندز مادر مامان و پسر بچه, 57 و خواهر فاطمه, 23, گفت: آنها سرقت شد و با اسلحه در سال گذشته در حالی که مشغول به کار در Tejuino نوشیدنی و بستنی ایستاده است که خانواده عمل کرده است برای سال ها در یک متروک کشش از رزمید بلوار نزدیکی Montebello.

تبلیغات

"این چیزی است که ما را به پول" گفت: هرناندز, 36, یک زمانی بوکسور آماتور, که گفت که او تا به حال به مبارزه با دیگر اقدام به سرقت از جمله یکی از آنها یک مرد دارای حق اعمال زیادی چاقو. "این آسان نیست, شما می دانید, اما شما باید برای زنده ماندن."

در بعد از ظهر از 5 جولای هرناندز در بر داشت خود را در مرکز یکی دیگر از خشونت درام به عنوان او مواجه مشکوک carjacker پس از انسان سعی به سرقت خودرو از یک مشتری که همسر و کودک خردسال در داخل بودند.

این حادثه آغاز شد لحظاتی قبل از زمانی که خوزه الیاس اگویلار دو لا فرانترا به سرقت برده یک وانت در نزدیکی پیکو ریورا با چهار فرزند در داخل کلانتر مقامات گفت. کودکان در انتظار بودند در وسیله نقلیه در حال اجرا برای پدر و مادر خود را به انتخاب کنید تا مواد غذایی در یک رستوران در نزدیکی.

به عنوان اگویلار دو لا فرانترا سرعت دور تمام چهار فرزند یا شروع به پریدن کرد بود تحت فشار قرار دادند و یا سقوط از وسیله نقلیه, مقامات گفت. یکی از آنها 13 ساله ایزابلا Cortes کشته شد زمانی که او زده یک شی در خیابان پس از او خارج شد.

تبلیغات

Isabella Cortes, 13, died in a violent carjacking in Pico Rivera

ایزابلا Cortes, 13 درگذشت خشونت carjacking در پیکو ریورا.

(لس آنجلس کلانتر)

اگویلار دو لا فرانترا رانندگی بود حدود 60 مایل در ساعت به گفته یک شاهد, زمانی که او شکست را به یکی دیگر از وسیله نقلیه در تقاطع وهیتیر و رزمید بلوارها قبل از ادامه شمال در رزمید.

این وانت در نهایت شکست در مرکز تقسیم نزدیکی هرناندز دو چادر.

اگویلار دو لا فرانترا آمده از این وسیله نقلیه فریاد و اقدام دیوانه شاهدان گفت: قبل از اقدام به سرقت خودرو از هرناندز مشتری.

تبلیغات

پابلو پنا تا به حال فقط کشیده تا به خرید برخی از تنقلات و چپ کلیدهای داخل خود را در حال اجرا 2018 نیسان Sentra با همسر و 2 سال با پسر جولیان داخل.

Pablo Pena helped stop a carjacking suspect outside a Tejuino stand owned by the Hernandez family.

پابلو پنا کمک به جلوگیری از carjacking مشکوک در خارج از Tejuino ایستاده متعلق به هرناندز ،

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

به عنوان اگویلار دو لا فرانترا شروع به پریدن کرد به صندلی راننده و اقدام به سرعت دور پنا lunged برای عقب درب مسافری و موفق به پریدن به پشت صندلی.

"من دست پاچه. من نمی دانم چه باید بکنید" پنیا گفت. "من التماس او را به ماشین و ترک خانواده من, اما او گوش نمی, بنابراین من سعی کردم به او را خفه کرد و او را وادار به متوقف شود."

تبلیغات

اگویلار دو لا فرانترا سوار حدود 100 متری قبل از توفنده خودرو. او مبهوت دور در حالی که پنا تمایل به همسر و فرزند خود را.

اگویلار دو لا فرانترا اول سعی در پایین کشیدن پرچم یک زن و شوهر از وسایل نقلیه قبل از دویدن به سمت مینی ون او رها شده است.

اما هرناندز با او را گرفتار و تحویل چندین ضربات خرد کردن.

Fredy Hernandez sells Tejuino Con Nieve--a drink from Guadalajara--and other cold treats at one of two stands he works at.

این Tejuino ایستاده اجرا شده توسط Fredy هرناندز و خانواده اش در رزمید بلوار نزدیکی Montebello.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

"سلام من انداخت و همه چیز را در او من فقط ضرب و شتم او را پایین اما هیچ چیز متوقف کردن او" هرناندز گفت. "او چیزی به خاطر او احساس نمی کنید."

هرناندز در نهایت کشتی اگویلار دو لا فرانترا به زمین با پنا پیوستن به در. فروشنده دیگری با عجله برای کمک به, در حالی که مراجعان از دیگر غرفه با عجله برای کمک به.

"ما حتی نمی دانند که چه چیزی این مرد را در پیکو ریورا اما ما می دانستیم که ما تا به حال برای متوقف کردن او" هرناندز گفت. "به اندازه کافی به اندازه کافی بود. در این زمان ما بودند رفتن به عدالت است."

معاونین کلانتر دستگیر اگویلار دو لا فرانترا که در سال 2017 به اعدام محکوم شد درجه اول سرقت شد و در صفر قرار وثیقه برای یک جنایت در اختیار داشتن یک خنجر و خرابکاری در اوایل این سال است. او از اتهام قتل carjacking, بدنی آسیب به کودک و آدم ربایی در ارتباط با جولای 5 حادثه است.

تبلیغات

"او باید هرگز در خیابان" پنیا گفت.

گزارش های رسانه ها ستایش هرناندز برای نقش خود در کمک به دستگیری اگویلار دو لا فرانترا.

"من پانچ یک مرد به خاطر من عصبانی بود اما پابلو مبارزه بود برای همسر و بچه" هرناندز گفت. "که قهرمان واقعی است. او متوقف شد که مرد."

پنا خودرو اعلام شد در مجموع از دست دادن. اما او می داند که آن می توانست خیلی بدتر است.

تبلیغات

Fredy Hernandez sells Tejuino Con Nieve -- a drink from Guadalajara --and other treats at one of two stands he works at.

مشتریان در Tejuino نوشیدنی و بستنی ایستاده که هرناندز خانواده عمل کرده است برای سال ها در یک متروک کشش از رزمید بلوار نزدیکی Montebello.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

"من از Fredy و هر کس که آمد با هم برای جلوگیری از این مرد و کمک به نجات خانواده من" پنیا گفت. "آنها قهرمانان و بدون آنها که می داند که چگونه بسیاری از مردم او را کشته اند."

هرناندز شانه ای بالا انداخت هر گونه ستایش است.

"مرد ما فقط فروش مواد غذایی," او گفت:. "ما نه قهرمانان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب