دانش آموزان ارسال شده اظهارات نژادپرستانه آنلاین. این گرانادا هیلز آموزان بالا هستند اقدام

به عنوان مجازی خود را با نزدیک شدن فارغ التحصیلی و به عنوان شهر فوران گسترده در اعتراض به مرگ جورج فلوید دانش

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

به عنوان مجازی خود را با نزدیک شدن فارغ التحصیلی و به عنوان شهر فوران گسترده در اعتراض به مرگ جورج فلوید دانش آموزان در گرانادا هیلز منشور دبیرستان در زمان موضع خود را در دانشگاه و جامعه در برابر آنلاین, ضد, سیاه, نظرات.

پس از خواندن نژادپرستانه آنلاین سخنان که نوشته شده بود توسط دانشجویان در خصوصی چت گروهی آنها به نام آن. آنها حاضر به خاموش ماندن. این بی حرمتی نظرات استفاده مکرر از n-word و نژادی تهمت دستگیر شدند در منازعه صفحه توسط یک جرم عضو خصوصی چت گروهی و اعلان مجدد توسط دیگران در رسانه های اجتماعی به عنوان یک مثال از غیر قابل تحمل گفتار نفرت.

در این پست از چت خصوصی, دانشجو تمسخر فلوید در مقایسه با مردم سیاه به میمون ها آنها را به نام یک احمق نژاد و شوخی در مورد شروع یک باشگاه در کالج به آنها را بکشند.

"مردم مانند: 'عجب آن بود که نفرت انگیز است. من نمی توانم باور کنم رفتن به مدرسه با مردم مثل این'" گفت: Brookelynn Fenderson, 17, یک فارغ التحصیل ارشد رئيس جمهور است که از مدرسه سیاه اتحادیه دانشجویی و به طور موقت اعلان مجدد پیام های ابراز خشم. "گرانادا بسیار متنوع مدرسه. شما می بینید مختلف نژادها و اقوام و شما احساس می کنید بسیار پذیرفته شده است. برای دیدن این واقعا به من انداخت."

تبلیغات

او گفت: آن را احساس غیر ممکن است برای سکوت در زمانی که ملت در پاسخ به مرگ فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

"این واقعا مهم است برای مردم را به دیدن این چیزهایی که مردم می گویند" Fenderson گفت. "مثل این مرد در من ارشد کلاس و این دیدگاه او را ساخت."

Daron Vinson, که همچنین است سیاه و سفید بود در میان دانش آموزان را به کتاب نفرت سخنرانی — او گفت: او با توجه به موضوع پست های یک دانشجو بود که در چت خصوصی ،

"زمانی که من به عنوان خوانده شده چه آنها گفت: من احساس من تا به حال این مسئولیت را به برگ ریزان برخی از نور در آن گفت:" Vinson, یکی دیگر از فارغ التحصیلی ارشد. "از آنجا که هیچ کس باید صحبت خواهم که خیلی نزدیک به جورج فلوید مرگ — و این واقعیت است که آنها سرگرم کننده از آن است."

تبلیغات

"آن لطمه می زند" Vinson گفت." من انتظار بیشتری از این دانش آموزان است."

ترم بوده و عاطفی به چالش کشیدن در غرب دره سن فرناندو مدرسه به عنوان دانش آموزان و کارکنان — مانند کسانی که در سراسر کشور و ملت تلاش کرده اند برای ادامه آموزش دانشگاهی آنلاین با دانشگاه تعطیل به دلیل شیوع کروناویروس. ارشد فعالیت لغو شد; چهارشنبه مراسم فارغ التحصیلی گشوده آنلاین با دانش آموزان جدا از دوستان است.

و پس از آن در طول هفته از فارغ التحصیلی کلمه شروع به گسترش در مورد پست از چت خصوصی.

موضوعات با زبان توهین آمیز شامل چند عصبی پاسخ است که آیا به طور مستقیم به چالش گفتار نفرت. نیز وجود دارد یک موضوع با برخی مقاومت مواجه و این پیشنهاد که این موضوع بوده است و یا به اشتراک گذاشته خواهد شد با یک دوست.

تبلیغات

اصلی پوستر از گفتار نفرت در پاسخ یکی دیگر از نژادی لکه دار کردن.

برایان بائر مدیر اجرایی گرانادا هیلز منشور گفت: این مدرسه مطلع شد از اظهارات روز دوشنبه و در زمان اقدام فوری.

"ما نمی توانیم اجازه نژادپرستانه زبان به نادیده گرفته می شود و دانش آموزان که با استفاده نژادپرستانه زبان با تجربه سنگین و عواقب" بائر در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که او نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات و یا شناسایی دانش آموزان درگیر به دلیل مسائل مربوط به حریم خصوصی.

"رویدادهای ملی و این هفته باید تقویت اهمیت بودن ضد نژادپرستانه و ما افتخار می کنیم از دانش آموزانی که درس به قلب و به نام خود و همسالان نامناسب زبان" بائر گفت: از دانش آموزانی که ایستاده بود تا نفرت زبان. "ما مسئولیت داریم که به همه ما دانش آموزان و کارکنان به ایستاده با ضد نژادپرستانه دانش آموزانی که تمایلی به سکوت و یا همدست."

تبلیغات

ایزابلا Gonzalez ارشد گفت: با وجود "تاسف رشد فرهنگ نفرت در نسل من ... اکثریت قریب به اتفاق از همسالان من موافقت کردند که پیام ما به عنوان خوانده شده بودند ننگین و دافعه و ما می دانستیم چیزی بود که باید انجام شود."

او توضیح داد که "یک لحظه از رفاقت واقعی به تماشای همکلاسی های من گروه با هم و اقدام" از جمله اطلاع مدیران مدرسه.

چنین نفرت آنلاین عبارات "همیشه باید به نام" گفت Lecia بروکس, توسعه, مدیر مرکز قانون فقر جنوب, غیر انتفاعی, حقوقی, حمایت, سازمان, بر اساس در مونتگمری علا., که دارای تخصص در حقوق مدنی و نظارت بر گروه های نفرت.

"نژاد پرستی می شود برداشت و تکثير توسط افراد جوان" بروکس گفت. "هر نوع نژادپرستانه زبان — این که آیا آن بود ستیزی هوموفوبیا هراسی بیگانه ستیزی — همیشه باید به چالش کشیده است."

تبلیغات

این بار به بررسی یک تصویر از یک عذرخواهی از یکی از چت گروهی دانش آموزان است. این هم گردش بود در میان دانش آموزان حتی اگر پست یا حذف شده یا نه در دسترس عموم.

که عذرخواهی خوانده شده در قسمت: "من بسیار متاسفم برای آنچه که من گفتم. به من گفت: آن چیزهایی چون من نا امید شد با کروناویروس و جورج فلوید اعتراض اما من کاملا درک می کند که بهانه اعمال من... من آموخته اند از اشتباهات من و من قبول هر گونه عواقب آمده است که راه من است."

این بار قادر به رسیدن به دانش آموزانی که گفته شده نژاد تهمت.

کلمه مورد پست ها گسترش یافته است — و شده است را محکوم کرد — فراتر از دانش آموزان در گرانادا هیلز.

تبلیغات

"نفرت گفتار استفاده شده توسط دانش آموزان از گرانادا بود کاملا نفرت انگیز" گفت: سارا Iches یک فارغ التحصیل ارشد در آموزش ارسال دبیرستان در والنسیا که یاد گرفتم این قسمت از دوستان در گرانادا هیلز.

"این واقعا ناامید کننده است که آنها احساس راحت با استفاده از چنین کلمات خیلی معمولی گفت:" Darielle مارتین یک دانشجو که فارغ التحصیل از گرانادا هیلز در سال گذشته و در حال حاضر حضور UC ریورساید. "این آشکار است که این نه اولین بار خود را با استفاده از گفتار نفرت."

مارتین همچنین گفت: این مدرسه نیاز به انجام بیشتر با نژادی سواد و آموزش تنوع.

16-year-old junior گفت: او متوجه نژادی کوردلی در میان برخی از دانش آموزان در مدرسه.

تبلیغات

"من را دیده اند صلیب های شکسته حک شده روی میز" گفت: این دانش آموز که پدر و مادر خواسته شده است که نام او استفاده نمی شود. "من را دیده اند بسیاری از غیر دانش آموزان سیاه پوست با استفاده از n-word معمولی و من شنیده ام کاملا چند مردم را اظهارات نژادپرستانه به خصوص در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار در مدرسه ما. آن را بسیار بدتر برای دیدن این نوع از رفتار چون واقعا تداخل با دانش آموزان توانایی های خود را به احساس راحتی در مدرسه."

Vinson که برنامه ای برای حضور در این اوتیس کالج هنر و طراحی, گفت که او در بر داشت نژادی متهم اظهارات در تقابل با ارزش های تدریس شده توسط معلمان و در آغوش گرفت و توسط بسیاری از دانش آموزان است.

حدود 4 درصد از دانش آموزان در گرانادا هیلز است که توانسته خود را تحت مدیره از مدیران مستقل از لس آنجلس Unified School District. مدرسه 40% لاتین 26% سفید و 18 درصد است. مدرسه نیز مشخص است برای اندازه آن — در مورد 4,700 دانش آموزان — و آن سلطه از دانشگاه ملی دو و میدانی رقابت است.

دانش آموزان گفت: این موارد به نظر می رسد در اختلاف یک پلت فرم رسانه های اجتماعی است که تجدید نظر به ویژه برای علاقهمندان به بازی است اما در دسترس برای استفاده عمومی.

تبلیغات

اگر چه در اصل در یک چت خصوصی "در جهان از رسانه های اجتماعی وجود دارد هیچ چیز مانند خصوصی" گفت: خاخام آبراهام کوپر مدیر سیمون ویزنتال مرکز بین المللی یهودی حقوق بشر سازمان که تاسیس شد در لس آنجلس. "به ناچار آن را به عموم مردم است. در حالی که ما حق مطلق تقریبا هر کلمه عبارت اند از نتیجه است."

Tyrone, Howard, استاد آموزش در دانشگاه UCLA فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و اطلاعات مطالعات نوشت: در آموزش و پرورش روز پنج شنبه که مربیان باید چند مرحله را برای مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی: نام و نام آن را به عنوان آنچه در آن است; بر این باورند دانش آموزان سیاه پوست, زمانی که آنها صحبت می کنند در مورد نژاد پرستی و تبعیض محرومیت و یا تعصب و نمی چالش به حداقل رساندن و یا رقیق "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." چهارم, او گفت:, جشن, سیاه تعالی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن