سوریه برای انتخابات مجلس در میان اقدامات در برابر ویروس

سوریه (AP) — سوریه به رهبری به مراکز رای گیری در دولت-برگزار نقاط جنگ زده کشور روز یکشنبه برای انتخاب پارلمان

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

سوریه (AP) — سوریه به رهبری به مراکز رای گیری در دولت-برگزار نقاط جنگ زده کشور روز یکشنبه برای انتخاب پارلمان جدید در میان سخت سلامت از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus میان افزایش موارد در روز های اخیر.

رای سوم را در سوریه از زمان آغاز جنگ در مارس 2011. از کشته شدن بیش از 400 ، 000 آواره نیمی از جمعیت کشور و ارسال بیش از پنج میلیون نفر به عنوان پناهنده عمدتا به کشورهای همسایه.

رای گیری در این سال در میان موج جدیدی از تحریم های ایالات متحده که آمد به اثر ماه گذشته و یک کمپین برای مبارزه با فساد که دیدم یک ثروتمند پسر عموی بشار اسد تحت فشار به پرداخت ده ها میلیون دلار به دولت است.

برخی از 1,658 دولت-مصوب نامزدها در حال اجرا در این سال برای 250 صندلی مجمع مردم. تعداد کل رای دهندگان واجد شرایط نبوده است اعلام کرد.

همانطور که در مطلب قبلی رای در سوریه رای گیری خواهد شد تولید یک مهر لاستیکی مهر کردن بدن وفادار به رئیس جمهور.

در داخل مراکز رای دهی تمام کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش و رای دهندگان مجبور به استفاده از خود قلم در مقادیر غرفه. هنگامی که آنها بازیگران آراء آنها مجبور به ترک بلافاصله به هیچ تجمعات اجازه داده شد در داخل. مردم نیز باید برای نگه داشتن یک فاصله امن در حالی که در انتظار نوبت خود را.

اسد دو بار به تعویق افتاد این کشور در انتخابات پارلمانی این سال در نور از محدودیت های در محل برای مبارزه با گسترش coronavirus. اسد خودش ایستاده است و نه انتخابات.

سوریه بود که قبل از جنگ از جمعیت 22 میلیون دلار گزارش کرده است 496 موارد عفونت و 25 مرگ و میر به دلیل COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. اما تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

رئیس عالی قضایی کمیته انتخابات قاضی Samer Zumriq تایید کرد روز شنبه در بیانیه ای خطاب به دولت خبرگزاری سانا که بیش از 7400 واحد محلات راه اندازی شده اند در 15 رای گیری مناطق. آنها عبارتند از: 1,400 ایستگاه های که در آن نیروهای نظامی و اعضای امنیتی کشور از خدمات رای خواهد داد.

هیچ رای برگزار می شد در شمال غربی استان ادلب آخرین دژ شورشی در سوریه و یا در این کشور جنوب شرق که در کنترل آمریکا-حمایت کردی به رهبری مبارز.

مراکز رأی دهی باز در 7 صبح (0400 به وقت تهران) و در حال برنامه ریزی برای نزدیک 12 ساعت بعد. انتظار میرود که نتایج اعلام می شود روز بعد.

برخی از 167 کرسی های اختصاص داده شده برای اسد حاکم عربی سوسیالیستی بعث حزب — تضمین آن یک جامد اکثریت — در حالی که بقیه در حال اختصاص داده شده به صورت مستقل از جمله تجار و بازرگانان و صنعتگران است.

"ما امیدواریم که اعضای جدید شورای کار می کنند به بهبود شرایط زندگی شهروندان با تصویب قانون جدید گفت:" سمیر سلیمان 50 ساله کارمند.

این سال را به رای می آید به عنوان کشور نیز شاهد شرایط سخت اقتصادی از جمله تصادف در ارز محلی بدتر توسط آمریکا تحریم ها و بحران اقتصادی در کشور همسایه لبنان است.

به اصطلاح سزار سوریه غیر نظامی حفاظت از قانون پیش بینی تحریم ها در سوریه و دیگران را مسئول جنایات مرتکب شده در طول جنگ داخلی در سوریه و کمک های مالی برای جنایات جنگی تحقیقات و تعقیب.

سوریه خواستار اعمال تحریم های اقتصادی "تروریسم است."

خروجی قانونگذار محمد حاج علی که تحت آمریکا و تحریم های اروپایی گفت: این کشور در حال تجربه یک "خفه کننده اقتصادی و سیاسی در محاصره است." او همچنین گفت: سوریه شهروندان آگاه از فساد در نهادهای دولتی اضافه کرد که بشار اسد آغاز شده است "در برخورد با فساد توسط ردیابی کردن در فاسد است."

حاج علی را نام اما نظرات خود را پس از اسد پسر عموی مادری رامی Makhlouf بود که یک بار به عنوان مرکزی برای سوریه اقتصاد شده است شفاعت برای اسد برای کمک به جلوگیری از سقوط از کسب و کار خود را.

آخرین مجلس انتخاب شد و در مارس سال 2016 زمانی که بخش های بزرگی از سوریه شد خارج از کنترل دولت و مردم وجود دارد را در رای گیری. پس از آن نیروهای اسد دستگیر کرده اند بسیار سوریه با کمک متحدان خود روسیه و ایران است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب