Tailgating سنت در فرم جدید به عنوان اپرا می رود مجازی

ALBUQUERQUE, N. M. (AP) — Tech اجرایی پیتر دیوانه شده است ساخت این سفر به مکزیک را بالا کویر تقریبا هر تابستان

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

ALBUQUERQUE, N. M. (AP) — Tech اجرایی پیتر دیوانه شده است ساخت این سفر به مکزیک را بالا کویر تقریبا هر تابستان از سال 1996 به خود اپرا ثابت در یکی از معروف ترین سالن در ایالات متحده است.

در این سال نیست.

به جای tailgating خارج از سانتافه Opera او و همسرش در جشن سالگرد خود را و اپرا باز شب در بالکن خود را در مرکز شهر دنور. از کار افتاده d'oeuvres بودند و شامپاین ریخت و به عنوان عملکرد گشوده آنلاین.

مشهور opera با ارائه یک سری از مجازی اجرای برنامه پس از اینکه مجبور به لغو این فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. شنبه شب حوادث به معنای جشن پنج اصل برنامه ریزی شده اپرا که انجام شده در تابستان امسال از جمله برتر جهان از هوانگ Ruo و دیوید هنری هوانگ M. Butterfly.

رابرت Meya, اپرا را مدیر می گوید: پیام ساده است: پیراستن پاپ چوب پنبه و پیوستن به در از خانه.

او امیدوار دیجیتال ابتکار می تواند برخی از شادی به جامعه در چه بوده است بسیار زمان تلاش. او گفت: این پروژه نیز می توان همه در سراسر جهان یک صندلی ردیف جلو به برخی از استعداد است که باید گرفته شود این مرحله در فضای باز در محل.

حدود 20000 نفر گوش طریق های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای قسمت اول در جولای 3, هنگامی که تحسین mezzo-soprano جدید و بومی مکزیک سوزان گراهام به عنوان میزبان بازی جاشوا هاپکینز به زندگی به ارمغان آورد روسینی را آرایشگر سویل.

"ما در حال جشن همه که هنوز هم ممکن است و هنوز هم زیبا اینجا در سانتا فه اپرا" گراهام گفت: کسانی که از اتاق نشیمن خود را و patios.

بدون یک فصل به طور منظم opera مواجه است 10 میلیون دلار ضرر در درآمد ترک مقامات به کشش فدرال امداد پول و کمک های مالی تا آنجا که آنها می توانید بروید.

اپرا تا به حال به فروش می رسد در حدود 5 میلیون دلار در بلیط قبل از همه گیری آغاز شد و تا به حال برای بازپرداخت حدود نیمی از آن است. برخی از کاربران در حال برگزاری به بلیط خود را برای سال آینده در حالی که دیگران را اهدا بلیط خود را به اپرا برای کمک به جبران فصلی کارکنان. حامیان مالی کمک کرده اند برای مطابقت با کسانی که کمک های مالی.

اپرا در میان کسب و کار در سراسر ایالات متحده است که موفق به دریافت وام های تحت دولت فدرال چک حفاظت از برنامه است که بخشی از تلاش برای نجات یک اقتصاد ویران خاموش شدن ناگهانی و عدم قطعیت است. دولت پشتوانه $659 میلیارد دلار در کم بهره وام است که وام گیرندگان می توانید برای استفاده از حقوق و دستمزد و اجاره بها و هزینه های مشابه.

سانتا فه Opera دریافت 2 میلیون دلار وام کمک کرده است که به حفظ چندین کارکنان تمام وقت و ارائه برخی از جبران خسارت به نزدیک به نیمی از 700 نفر از کارکنان که فصلی کارکنان Meya گفت.

به طور منظم در یک سال opera بودجه عملیاتی حدود 25 میلیون با 40 درصد است که در آینده از فروش بلیط و کمک های مالی ساخت تا 40 درصد.

"این رفتن به یک مبارزه واقعی برای دریافت از طریق آن, اما من می دانم که ما را" Meya گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه. "ما همیشه به حال بودجه متعادل در گذشته در سانتا فه اپرا و ما در حال رفتن به انجام همه چیز را در قدرت ما به تلاش برای دستیابی به آن دوباره این سال است."

در سال های اخیر محل شده است زمینه را برای تولیدات مورد سحر عصر هسته ای در 1940s جدید مکزیک و جهان والاتر از تکنو-تزریق اپرا در مورد شرکت اپل و استیو جابز بنیانگذار. دیوان عدالت اموزش Bader Ginsberg نیز شده است یک بازدید کننده به طور منظم به اجرای برنامه در سانتافه.

چوگان برگزار شد از خرید بلیط برای این سال را به اجرای برنامه در سانتافه به عنوان همه گیر رشد بدتر است. او در حال حاضر نجومی بلیط برای اپرا کلرادو بود که مجبور به انصراف از آن سالانه جشن و فصل نهایی تولید در بهار.

بتی نا امید شد اما با لغو و گفت آن را درست انجام داده نگرانی های بهداشتی.

چوگان با حضور در اولین سانتافه اپرا در سال 1985 در حالی که بازدید به عنوان یک دانش آموز از پادشاهی متحده. او شنیده است که رفتن به اپرا بود: "یکی از چیزهای سرد را" بنابراین او سعی کرد آن را. تجربه مشتعل عشق خود را برای زندگی خرید....

"این یک تجربه فوق العاده او گفت:" از tailgating غوطه ور شدن در جو و نشستن در زیر ستاره ها در طول عملکرد. "ما امیدواریم که همه چیز خواهد بود در سال آینده."

تا آن زمان Meya گفت که او امیدوار است که شنبه شب قسمت ارائه شفای معنوی از انواع برای مقابله با لغو اپرا فصل و بسیاری از هنرهای دیگر و رویدادهای فرهنگی در سراسر جهان است.

مجازی ارائه شده در حال حاضر منجر به یک "لامپ لحظه" برای Meya.

"خدای من ما باید برای انجام این کار در هر فصل و حتی زمانی که ما در فصل" او گفت:. "ما باید از جمله بیشتر از این نوع برنامه ها بنابراین ما می توانیم کلمه و ساختن مخاطبان ما."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب