تانزانیا رهبر مخالفان خواستار جبهه متحد پیش از رای

نایروبی, کنیا (AP) — یک رهبر مخالفان کشته شد 16 بار و از کشور گریخت. دیگر به حال خود پا شکسته توسط مهاجمان ناش

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

نایروبی, کنیا (AP) — یک رهبر مخالفان کشته شد 16 بار و از کشور گریخت. دیگر به حال خود پا شکسته توسط مهاجمان ناشناس و روزنامه اش تعطیل شد. یک سوم این کشور را بیشتر برجسته شده است ممنوع برای یک سال از به اصطلاح "فتنه اظهارات" و یا آنچه که دیگران ممکن است تماس با مخالفان است.

اما او در صحبت کردن به هر حال. با تانزانیا رو یک ماه اکتبر انتخابات بحث انگیز ریاست جمهوری جان Magufuli امید به پیروزی رهبر مخالفان Zitto کبو می گوید آسوشیتد پرس او در تلاش برای متحد کردن مخالفان در پشت یک نامزد برای بهترین شات در یک ناراحت است.

و حزب خود را فقط جذب یک نامزد بالقوه سابق وزیر خارجه برنارد کیر, که در سمت چپ این حزب حاکم است که در قدرت پس از استقلال.

Magufuli دولت, اما, راه اندازی یکی از موانع یکی پس از دیگری. در سال 2016 آن را منع مخالفت گروه های سیاسی و تجمعات و هیچ نشانه ای از آن برداشته خواهد شد برای مبارزه. گروه های حقوق بشر می گویند که ممنوعیت پایه قانونی ندارد.

سیاست پشت این حملات به رهبران اپوزیسیون و متعدد دستگیری گروه های حقوق بشر می گویند. و در حال حاضر coronavirus یک تهدید است پس از Magufuli اعلام کرد و آن را شکست داد و در شرق کشور آفریقایی. دولت خود را متوقف و به روز رسانی را تایید کرد تعداد موارد در ماه آوریل است. رئیس جمهور حاضر به تعطیل کردن اقتصاد یا نوار هر نوع گردهمایی — به جز آنهایی که سیاسی.

کبو رهبر اتحاد برای تغییر و شفافیت حزب این کشور سریعترین رشد حزب سیاسی بازداشت شده است 16 بار پس از Magufuli به قدرت رسید در سال 2015.

"بهترین سلاح در برابر یک دیکتاتوری است که سخن گفتن از" او گفت: AP.

این هفته تانزانیا ثبت احزاب سیاسی اضافه شده بیشتر از فشار و تهدید به deregister یا تعلیق کبو و آن را متهم به نقض قوانین توسط اختلاط دین و سیاست است. کبو به نام اتهام "شل و ول" و گفت: هواداران نگران نباشید زیرا ثبت محروم از deregistering یک حزب در 12 ماه قبل از انتخابات.

کبو می گوید که او "عبور از خط مرزی" تبدیل شد و بیشتر پس از مخالفت رهبر Tindu Lissu معاون رهبر CHADEMA حزب کشته شد 16 بار در سال 2017.

"من تصمیم گرفت و گفت: این باید ادامه نمی," او گفت:. "دولت می خواهد ما را به نگه داشتن آرام آنها ما را تهدید می کند. بهترین سلاح برای ما به صحبت کردن و رادیکال و حتی بیشتر."

در حال حاضر وظیفه او این است که متقاعد کردن Lissu و CHADEMA رهبر فریمن Mbowe مورد حمله قرار گرفت و در ماه ژوئن توسط مهاجمان ناشناس به نیروهای خود در انتخابات در برابر حاکم Chama چا Mapinduzi ،

Lissu اعلام کرده او را اجرا خواهد کرد در برابر رئیس جمهور اما او همچنان در بلژیک. Mbowe برداشت تا یک نامزدی فرم که نشان می دهد او اجرا خواهد شد بیش از حد.

کبو گفت که در تانزانیا که در آن هر کس که بیشترین آرا برنده انتخابات آشکار ایالات متحده از مخالفان به این شانس در ناراحتی. Magufuli برنده انتخابات 2015 با 58 درصد آرا.

"من شده اند در سراسر کشور و احساس مردم این است که فقط تغییر" کبو گفت. او گفت: تلاش های گذشته برای تشکیل یک جبهه متحد شکست خورده بود چرا که از "خودخواهی" به جزئیات.

در چهارشنبه کبو به خبرنگاران گفت که حزب او در گفتگو با CHADEMA به مقابل یک کاندیدای واحد و او نمی خواهد رقابت برای آن موقعیت است. به جای او پشتیبانی خواهد کرد و هر كس پس از ظهور دو طرف در انتخاب نامزدهای خود را در هفته های آینده.

مذاکرات با CHADEMA در یک "مرحله پیشرفته," او گفت:.

او همچنین هشدار داد که این انتخابات نمی تواند آزاد و منصفانه اشاره به این که Magufuli انتصاب اعضای کمیسیون انتخابات. و رسانه های مستقل خانه ها منع شده اند و یا مجوز خود را به حالت تعلیق.

اما مخالفان نمی تواند تحریم این انتخابات صرف نظر از موانع کبو گفت. تحریم می تواند وضعیت را در تانزانیا بدتر به عنوان Magufuli متحدان را بدون چالش برای کرسی در مجلس قانونگذاری محلی و یا مجامع.

حزب حاکم نمایندگان این ماه به اتفاق آرا تایید Magufuli به اجرا برای دور دوم. برخی حتی می خواهید او را به فراتر از دو دوره محدود می کند.

رئیس جمهور اگر چه انتقاد بیش از اقدامات سرکوبگرانه برنده برخی از پشتیبانی برای او بسیار شایع مبارزه با فساد هر چند برخی در مخالفت با سوال اثربخشی آن است. Magufuli نیز جشن گرفته می شود زمانی که بانک جهانی در این ماه طبقهبندی تانزانیا به سمت بالا به پایین-متوسط درآمد کشور است.

مجلس کار Ndugai گفته است آنها را مجبور Magufuli به دنبال بیشتر از نظر "آیا او آن را دوست دارد یا نه."

سازمان عفو بین الملل هشدار اکتبر انتخابات را در یک فضای ترس و وحشت به عنوان محدودیت های سفت. "در حال حاضر سازمان های حقوقی و حقوق بشر و تانزانیا مدافعان حقوق بشر ائتلاف که قبلا تشکیل سازمانهای محلی در نظارت بر انتخابات یا نظارت بر حقوق بشر در زمینه انتخابات منع شده اند توسط تانزانیا دولت از ایفای این نقش" پژوهشگر رولاند Ebole گفت.

کبو گفت که او و دیگر افراد همفکر را در ادامه مبارزه است.

"ما تماس بگیرید برای انتخابات و اصلاحات سیاسی در حالی که انجام ما سیاست است. وجود دارد هیچ راهی به غیر از آن به منظور صرفه جویی در دموکراسی ما," او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن