Temecula شهردار استعفا داد پس از واکنش بیش از ایمیل در مورد افغانستان

Temecula شهردار جیمز "خورش" مباشر استعفا داد, شنبه شب در میان واکنش بیش از یک ایمیل نوشت: او در مورد افغانستان

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

Temecula شهردار جیمز "خورش" مباشر استعفا داد, شنبه شب در میان واکنش بیش از یک ایمیل نوشت: او در مورد افغانستان که ویروسی رفت.

در روز سه شنبه ساکن درخواست اطلاعات در مورد مباشر قصد دارد برای پایان دادن به خشونت های پلیس و نژادی پلیس در جامعه بیان کرد: "این موضوع برای من بسیار مهم است و خانواده من است."

مباشر ایمیل پاسخ was posted آنلاین جرقه اختلاف میان ساکنان. 11:02 بعد از ظهر پاسخ اظهار داشت: "من اعتقاد ندارم هر فرد خوب از رنگ کشته شده توسط پلیس." او در ادامه گفت که او تا به حال چندین آفریقایی دوستان که موجب خشم در رسانه های اجتماعی.

مباشر علنا در پاسخ به واکنش ایمیل خود را تولید می شود بیان کرد این پیام فرستاده شد بیش از صوتی و متنی که او ویرایش آنچه ثبت شد. به عنوان یک نتیجه او گفت کلمات خارج از متن گرفته شد و که او بدان معنی است که هیچ فرد خوب رنگ شده بود به قتل توسط پلیس در کالیفرنیا و یا کنار رودخانه شهرستان است. او نیز مجددا او را تحمل نمی نژادپرستی و در خواست بخشش که به دست آورد مخلوط نتایج آنلاین.

تبلیغات

منتقدان شد و سریع برای پاسخ به عذرخواهی خود را با استناد 1998 مرگ Tyisha میلریک جوان 19 ساله سیاه زن که کشته شد و پلیس او نشسته در ماشین خود را در کنار رودخانه ایستگاه گاز.

هانا de la Cruz 33 ساله ساکن به نام استوارت پاسخ به ایمیل منفعل و بی احترامی.

"پس از تمام اتفاقاتی که بیرون کلمات ما مقامات منتخب با استفاده از آنها حتی مهم تر" de la Cruz گفت. "من با او موافق استعفا. آن را بسیار کم او مدیون ما هستند."

برخی از ساکنان مانند جنیفر ایوانز 39 ساله دستیار حقوقی است که زندگی در این شهر به مدت دو سال — نا امید شد در مباشر استعفای.

تبلیغات

"نه تنها ما از دست دادن یک شهردار است که ثابت کرده است او را دوست دارد جامعه خود را, اما ما پناهگاه امن تبدیل شده است قطبی با توجه به این حوادث" ایوانز گفت.

کوین ویلیس 35 ساله مقیم و رئیس جمهور از جانبازان, دفاع, همکاران, گفت مباشر یک مثال از یک "خوب جامعه گرا شهروند." ویلیس گفت: او معتقد بود وضعیت دمیده نسبت.

"نه به تخفیف واقعی احساسات خام است که ما در حال تجربه در جامعه در حال حاضر ما نیاز به مراقب باشید به اجازه دهید مردم که در حال تلاش برای بهتر جامعه گرد با بازیگران بد که درست مشکل" ویلیس گفت.

مباشر گفت: او صدمه دیده بود توسط شهروندان که نمی دانم او شخصا برچسب زدن به او را به عنوان نژادپرست است.

تبلیغات

"این فوق العاده وحشتناک زمان, اما در همان زمان من نیاز به حفاظت از شهر را بیش از حد" او در مصاحبه ای گفت:. "با اعتراض گسترده [جمعه] این می تواند باعث این شهرستان آسیب بیشتر و تمرکز بر روی این شهر است که تعلق ندارد وجود دارد, بنابراین من نمیفهمد من می خواهم فقط استعفا دهد."

مباشر در زمان به Facebook یکی از فرم اصلی ارتباط با ساکنان به اعلام استعفای خود و عذر خواهی برای "off-the-کاف پاسخ به یک ایمیل در یک موضوع جدی." مباشر انتخاب شد به شورای شهر در سال 2016 و شروع به خدمت به عنوان شهردار در این سال است.

"من کل هدف این بود که این شورا به مردم است. من همیشه در Facebook همیشه در برقراری ارتباط با ساکنان در مورد آنچه اتفاق می افتد — بد و بی تفاوت," او گفت:.

عضو شورای مت Rahn گفت: وقت خود را با همکاری مباشر نسبتا مثبت و مباشر حضور کمک شورای رسیدن به عادلانه تصمیم گیری. اما Rahn گفت که او "بسیار بحرانی" از آنچه که او به نام مباشر گاه به گاه زبان و سبک تیراندازی از ران در نتیجه مسائل خود را در طول زمان به عنوان شهردار.

تبلیغات

"شهر کسب و کار انجام شود باید در رسانه های اجتماعی. به همین دلیل ما شهر جلسات" Rahn گفت. "بودن یک شهردار و یا هر انتخاب رسمی خواستار یک سطح از مراقبت است که اجازه می دهد مردم می دانند که آنها در حال شنیده ام."

Rahn گفت: مباشر نظرات در ایمیل ویروسی نیست منعکس کننده افکار از شهرستان یا شورای شهر.

"این غیر قابل قبول بود و رک و پوست کنده شهر ما سزاوار بهتر" Rahn گفت.

شهردار Pro Tem Maryann ادواردز در بیانیه ای گفت: "خورش سخت کوش و صادق ، Temecula آماده است برای این فصل و در ادامه ما تعهد دراز مدت برای جلوگیری از نژادی و بی عدالتی در هر فرم."

تبلیغات

ادواردز را در شهرداری وظایف باقی مانده از سال 2020 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب