ده کوه بزرگ پتیس برای تابستان ناهار خوری و جرعه جرعه

Coloradans همیشه دوست داشتم patios اما هرگز بیشتر از طول این لحاظ اجتماعی فاصله بار. در حالی که نمایش خیره کنن

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

Coloradans همیشه دوست داشتم patios اما هرگز بیشتر از طول این لحاظ اجتماعی فاصله بار. در حالی که نمایش خیره کننده و سرد brews همیشه خوش آمدید با تشکر از COVID-19 ما نیز امن تر ناهار خوری در خارج از منزل بزرگ. واقعا خارج از منزل بزرگ هنگامی که شما در رشته کوه های راکی کلرادو. فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب خود را — و به خصوص ماسک خود را — هنگامی که ساخت راه خود را به یکی از این ده مورد علاقه کوه پاسیو است که طیف وسیعی از مغرور به بد بو.

کسی دیده ما عینک آفتابی?

The Bucksnort is nothing to sneeze at.گسترش

این Bucksnort چیز به عطسه در است.

حسن نیت ارائه میدهد گالینا خداحافظ

Bucksnort سالن

15921 Elk Creek Road, کاج
303-838-0284


Rip-خروش هارلی دور بار خوب هستند در شیر در Bucksnort, سالن, روستایی, نقاشی های دیواری-پوشش کابین یک دره باریک که یک بار قرار دارد ابوالهول پارک بورس. لذت بردن از یک پاینت از شاخ آل در حالی که مشرف الک کریک و فراموش نکنید که به گیر یک تکه از امضا پای بستنی.

Who needs snow when you've got food and views like this at Garf's.

که نیاز به برف هنگامی که شما مواد غذایی و نمایش شبیه به این در Garf است.

حسن نیت ارائه میدهد از Garfinkels

Garfinkels

536 شرق Lionshead دایره بدرد خوردن
970-476-3789


Brah وجود دارد می تواند تنها یک Garf است...و هیچ کس خواستار آن Garfinkels. این بدرد خوردن موسسه انجام شده است اسکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد جامد از سال 1993 و عظیم عرشه شما اجازه می دهد دیدن همه اقدام در دامنه های. بال صالح هستند خدمات دوستانه و شات چرخ — همه ما چرخید و آن را حداقل یک بار. (ما نمی خواهد در مورد آن صحبت آخر هفته اگر شما برنده نیست.)

Highside Brewing makes enjoying the great outdoors even easier.

Highside دم باعث می شود با بهره گیری از خارج از منزل بزرگ را حتی آسان تر است.

حسن نیت ارائه میدهد از Highside دم

Highside دم

720 خیابان اصلی فریسکو
970-668-2337


لفظ! اگر آبجو کباب و قایق ها با جم خود شما را دوست دارم Highside دم با آن باز مارینا انداز و بزرگ پاسیو. دودی tri-نکته ساندویچ برجسته است رنگ و لعاب با chimichurri سس chipotle مایو و ترشی پیاز قرمز و خدمت در یک تست ciabatta مستی. درخواست اضافی هالاپینیو-و-سیر سالاد کلم و...قطعا بیشتر آبجو.

حیاط Bar & Grill

303 River Valley Ranch جاده کاربوندیل
970-963-6597


با یکی از بهترین سرآشپزها در خروش چنگال دره حیاط ارائه می دهد به مراتب بیشتر از حد معمول گلف-البته کرایه. نظم در راه رفتن-تا پنجره و صبر خود را به خوبی فاصله جدول کشیده شده-گوشت خوک لغزنده یا روغنی رول خرچنگ در حالی که لذت بردن از خیره کننده ردیف جلو نمایی از کوه Sopris.

تاریخ و زمان آخرین پایه میخانه

32138 CO-72 طلایی
303-642-3180


تاریخ و زمان آخرین پایه میخانه تا زغال سنگ نهر دره عمیق و باریک, است یک چتر-سایهدار عرشه به دنبال بیش مناظر زرق و برق دار. آن قرار دارد دو رستوران های اروپا قبل از آن reimagined به عنوان یک نوار های ورزشی در سال 2017; امروز تاریخ و زمان آخرین پایه میخانه ارائه می دهد دلچسب همه آمریکایی, منو, از جمله عالی بوربن ساندویچ پنیر کبابی و یک lip-smacking, پای کره بادام زمینی. این نوار همچنین دارای یک آبجو می تواند مجموعه ای را در یک می تواند آن را نمی کند در حال حاضر و به شما نمره یک آبجو رایگان!

Looking over the Poudre at the Mishawaka Inn.گسترش

به دنبال بیش از Poudre در میشواکا مسافرخانه.

Nate بلوک

در میشواکا مسافرخانه

13714 Poudre دره جاده بللوو
888-843-647


کلاسیک می خورد رودخانه beats — رستوران در این یاد محل برگزاری موسیقی (بدون کنسرت در لحظه) شیک پوش جایی برای در حالی که دور یک بعد از ظهر Poudre (که در طی آن شما پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار است برای گفتن "Poudre"). حل و فصل در میشواکا را بزرگ ریورساید عرشه و برای برگر شسته شده را با یک (یا بیشتر) brews از فورت کالینز شهر مورد علاقه Odell Brewing Co.

موریسون مسافرخانه

301 خرس نهر خیابان موریسون
303-697-6650


قاتل margs توانا خوب مواد غذایی مکزیکی و یک پشت بام پاسیو با تعداد زیادی از چتر را ساخته اند موریسون مسافرخانه یک بعد از ظهر آفتابی و قبل از-سنگ قرمز اصلی از سال 1979 است. حتی با هیچ چیز رزرو در سنگ قرمز آن را به ارزش یک دیدار است. لذت بردن از تعریف و چیپس سالسا — آشپزخانه در خدمت 50000 پوند از دسته کوچک موسیقی جاز از یک سال — در حالی که پیش بینی های "Burrito که خوردند خوارز" و یا سیاه شدن fish tacos.

Ten Great Mountain Patios for Summer Dining and Sippingگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از شهیار Snowmass

لانه نوار استخر

130 جاده چوب Snowmass
970-923-8000


واقع در مجاورت نایبالسلطنه هتل استخر در فضای باز و به طور مستقیم در مسیرهای Snowmass, این بار کنار استخر به عموم مردم باز است و harks به شرجی '70s به. پیاده روی دوچرخه سواری یا اسکی مستقیما به لانه برای ceviche و spritzes و سپس پرتاب کردن با زندگی به اندازه Jenga cornhole یا پینگ پنگ.

Riff Raff در ریو

356 شرق Pagosa خیابان Pagosa چشمه
970-264-6274


که برای اولین بار آمد به چشمه های آب گرم و یا سرد آبجو ؟ نگاهی به انتخاب خود را در محبوب Riff Raff brewpub در Pagosa چشمه که قابل توجه است پاسیو نمایی از رودخانه سان خوان و Wolf Creek منتقل می کند. (سازمان دیده بان برای alpenglow!) Riff Raff لیست یک انتخاب خوب از خانه-دم آبجو و یک standout کاب, سالاد بسته بندی شده با مرغ ترد و آراسته با puckery آبجو-brined تخم مرغ.

Ten Great Mountain Patios for Summer Dining and Sipping

حسن نیت ارائه میدهد از Willow Creek

Willow Creek

29029 فوقانی Bear Creek Road همیشه سبز
303-674-9463


جشن چشم خود را در اورگرین دریاچه از پاسیو از Willow Creek تنها 35 دقیقه از دنور. Willow Creek دارای یک آبجو و شراب انتخاب کوچک است اما به خوبی سرپرستی منو و پارکینگ فراوان. اگر شما خوش شانس شما ممکن است نقطه یک گوزن رفتن برای شنا کردن در حالی که شما در حال tucking به خود ترافل سیب زمینی سرخ کرده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن