ده رستوران بزرگ پاسیو و فضای باز ناهار خوری مناطق برای تابستان

خود را داخل ظرفیت محدود بسیاری از رستوران ها و کافه ها با استفاده از آرامش شهر و دولت قوانین مربوط به صندلی در

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

خود را داخل ظرفیت محدود بسیاری از رستوران ها و کافه ها با استفاده از آرامش شهر و دولت قوانین مربوط به صندلی در فضای باز مناطق ایجاد بزرگتر و بهتر پتیس. برخی از محله ها و شهرداری ها باید حتی مسدود کردن خیابان ها در سفارش به مهمان اتاق به گسترش است. به عنوان یک نتیجه از این نیست که به یک مادر اقامت در خانه, تابستان, نه به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال کسب و کارهای انجام کارهای درست است.

در اینجا ده رستوران ها و غذاخوری ها و آشامیدنی مناطق در مترو دنور که در آن شما می توانید لذت بردن از بهترین از کلرادو روز تابستان است.

Light and refreshing food and drinks inspired by international beach destinations are the theme at Cabana X.

نور و طراوت مواد غذایی و نوشیدنی با الهام از بین المللی مقصد ساحل تم در کابین X.

حسن نیت ارائه میدهد از نوار مارپیچ

نوار مارپیچ

3440 Larimer, خیابان
720-449-8587


Kendra اندرسون باز آفرینی او در دو سال RiNo شراب و کوکتل بار به چیزی ویژه برای سالن دوستداران که می خواهند به بازگشت به کمی شبانه در حالی که اجتماعی فاصله. اگر چه نوار مارپیچ ساخته شده بود برای صمیمیت و ساکنان آن تابستان تجسم کابین X حرکت کل صحنه در خارج از منزل در نوار را گسترش پاسیو. موضوع بین المللی است مقصد ساحل, بنابراین شما می توانید از مواد غذایی و کوکتل منوها تغییر خواهد کرد که به طور منظم در تمام تابستان به منظور حمل و نقل شما را به تعدادی از مناطق عجیب و غریب — فکر می کنم در Tulum, نخل, ساحل ایبیزا و پوکت. رزرو صندلی در barhelix.com و سپس را انتخاب کنید از جایزه fixe منوها از صفحات کوچک و مطابق با کوکتل و یا سفارش à la carte بنابراین شما می توانید افراط در Aperol spritz اصلاح-یخ در کنار tacos al پاستور با Campari-خیس آناناس. بخشی از مجموعه ای از جت تا کنون که بدون ترک دنور.

The expanded patios at Santo and Blackbelly promise great food under the beautiful Boulder sky.گسترش

گسترش پتیس در سانتو و Blackbelly وعده غذایی بزرگ تحت زیبا بولدر آسمان است.

حسن نیت ارائه میدهد از Blackbelly

Blackbelly

1606 Conestoga خیابان بولدر
303-247-1000


تخته سنگ آشپز/رستوران هوشع نبی روزنبرگ می داند که کباب کردن یکی از بهترین راه ها برای تجربه کلرادو-مطرح گوشت. بنابراین او مجموعه مغرور ناهار خوری چادر در پارکینگ خارج خود را گل سرسبد رستوران Blackbelly به نوبه شام به حیاط خلوت-سبک جمع آوری است. رزرو یک میز برای صرف شام در blackbelly.com یا فقط توقف برای takeout ناهار (یک میزبان خواهد بود خوشحال به صندلی شما در خارج بر اساس فضای موجود). بسیاری از پخت و پز است که هنوز هم اتفاق می افتد در داخل Blackbelly را نیز منصوب شده اما روزنبرگ همچنین میزبانی یکشنبه کباب با گوشت دودی لوسیون هوای بیرون رستوران. او دیگر تخته رستوران Santo در 1265 آلپ خیابان در حال حاضر یک ناهار خوری, چادر, بیش از حد, بنابراین شما می توانید حفاری به enchiladas, carne adovada tacos و دیگر غربی کرایه در حالی که ماندن سرد در شب درجه. تماس 303-442-6100 و یا بازدید santoboulder.com برای رزرو.

آبجوسازی بار دوم

150 Kalamath خیابان
303-893-0971


یکی از دنور قدیمی ترین رستوران مکزیکی ریخته بر روی آن پارکینگ مارک برای اولین بار در آن تاریخ طبقه: فضای باز ناهار خوری. آبجوسازی بار دوم کل بسیاری است که در حال حاضر طناب به یک غول شهری واحه با یک جوی از دیدگاه, پیر, Rio Grande دانه آسانسور در یک طرف ترافیک همراه Kalamath دیگر و یک نقاشی دیواری بزرگ در میان است. نمونه آبجوسازی بار تجربه کامل نیست بدون زبان-سوزاننده سبز شیلی یک "کوچک" 24-در هر اونس پیش نویس آبجو و یک اتاق پر از طرفداران ورزش تشویق این تیم در خانه. شما هنوز هم می توانید دو نفر از سه اما شما فقط باید برای رفتن بدون بازی در حال حاضر. به جای نمره یک صندلی در پاسیو.

مغزی دم

1477 خیابان مونرو
303-927-7365


این پنج سال آبجوسازی تبدیل آن به کل خاموش-Colfax پارکینگ به کل باغ آبجو کامل با یک میزبان ایستگاه و tented جداول اضافه شده سایه. شما نمی توانید شکم به داخل نوار; در عوض اجازه مغزی آوردن آبجو به شما. مطمئن شوید که بخواهید در مورد کامل جفت با ارائه از رژه از کامیون مواد غذایی از جمله خانم ب ویتنامی Rumichaka می خورد (برخی از بهترین پرو مواد غذایی در شهر) Clamato زمان و صبا را در اتیوپی. بازدید cerebralbrewing.com برای یک کامیون مواد غذایی برنامه.

Engelwood Grand and other downtown Englewood establishments have expanded their outdoor seating.

Engelwood بزرگ و دیگر شهر انگلوود موسسات خود را گسترش داده اند صندلی در فضای باز.

حسن نیت ارائه میدهد از انگلوود بزرگ

مرکز شهر انگلوود

South Broadway از شرق Hampden خیابان به خیابان ایستمن


انگلوود است آرامش خود را باز ظرف قوانین به طوری که کافه ها و رستوران ها در منطقه تعیین شده (که همچنین شامل Acoma خیابان به غرب و لینکلن خیابان به شرق) می تواند فروش مشروبات الکلی در پلاستیک یا کاغذ برای رفتن به جام, و شما می توانید جرعه در حالی که شما قدم زدن. بهتر است پارک خودتان را در یکی از منطقه به تازگی گسترش عرشه مخصوص ماشینها ممنوع, آیا در یک بشکه, بستر, Zomo یا انگلوود بزرگ که در حال حاضر عقب-کوچه پاسیو برای رفتن با آن برادوی صندلی در فضای باز. فقط به یاد داشته باشید که اگر شما می خواهید به حمل نوشیدنی خود را در اطراف شما را به خرید آن را از یکی از فروشندگان در منطقه تعیین شده — بنابراین خود را ترک وان جین در خانه و پشتیبانی انگلوود میله.

خیابان مروارید بولدر


چند امتداد خیابان در اطراف تخته سنگ مروارید خیابان بازار شده اند بسته به ترافیک وسیله نقلیه اجازه عبور و مرور به سرگردان با خیال راحت در حالی که همچنین اجازه کافه ها و رستوران خود را گسترش پاسیو صندلی. تا کنون خیابان تعطیلی شامل خیابان مروارید غرب مرکز عابر پیاده بین نهم و یازدهم خیابان و نیم بلوک از خیابان دهم بین مروارید و موریسون کوچه. بسیاری از رستوران ها و کافه ها و بارها باید گسترده تر پاسیو خود را برای صندلی در فضای باز از جمله آشپزخانه ، نمک ماکارونی جی و زو Ma Ma در پایان غرب و احمقانه کریگ را Frasca غذا و شراب و برگ در انتهای شرق. این مرکز عابر پیاده خود را همواره پر از patios و چند تا از این موسسات وجود دارد را نیز گسترش یافته و خود را به صندلی در فضای باز. در طول بولدر شهر تعیین شده دیگر به طور موقت فقط عابر مناطق; دیدن کسب و کار بازیابی اطلاعات در bouldercolorado.gov برای یک نقشه فعلی.

منبع هتل و سالن بازار

3330 برایتون بلوار


قدیمی آجر انبار و مدرن هتل که شامل منبع خانه چندین رستوران بنابراین بازار هال تبدیل آن برایتون بلوار رو به پارکینگ پد به منبع یک مجموعه خوب فاصله گنبد متشکل از سطوح هندسی در نظر گرفته شده برای پناه ناهار خوری در هر شنبه و یکشنبه در این تابستان. مهمانان نشسته توسط یک میزبان و سپس می توانید سفارش غذا و نوشیدنی از بلوط مراسم نان Grabowski را پیتزا عضو سافتا یا Smok. بازدید از فردی رستوران' وب سایت برای رزرو سیاست ها و منو و جزئیات. Smok نیز گسترش خود صندلی در فضای باز بر روی منطقه پوشیده از چمن در نزدیکی بازار سالن گردشگاه به ارائه باز-سرویس هوایی با "یک ارتباط انسانی است."

Spuntino's semi-permanent tent is ready for guests.

Spuntino را نیمه دائم چادر آماده است برای مهمانان.

حسن نیت ارائه میدهد از Spuntino

Spuntino

2639 West 32nd خیابان
303-433-0949


یکی از دنور بهترین رستوران های ایتالیایی ایجاد کرده Spuntino اماتور, لباس زنانه پوشیدن یک مجلل ناهار خوری چادر در کنار درب به کوهستانی است eatery. رزرو باید رزرو و پیش پرداخت در OpenTable و باز هفته را ببینید پنج دوره tasting menu با یا بدون جفت شراب. اما صاحبان الیوت Strathmann و Cindhura ردی (که نامزد دریافت جایزه بود برای جیمز ریش جایزه این سال) را گسترش و ارائه به عنوان تابستان همچنان ادامه دارد. نگاه به جلو به پاستا دست ساز, ال رگلو تگزاس, بز, Rocky Mountain elk و یک آرایه از همیشه-ایتالیایی خوشمزه پیش غذا و دسر. بازدید spuntinodenver.com برای اکثر تا تاریخ منوها و جزئیات.

There's more than enough room to spread out at the Stanley Marketplace.گسترش

وجود دارد بیش از اندازه کافی اتاق برای گسترش در استنلی بازار.

حسن نیت ارائه میدهد از استنلی بازار

استنلی بازار

2501 دالاس خیابان شفق
720-990-6743


این شفق های داخلی مرکز خرید و ناهار خوری مقصد منتقل شده است در خارج از منزل با حیاط خلوت در استنلی گسترده tented ناحیه گسترش در غرب چمن. دایره مشخص شده بر روی چمن به عنوان با خیال راحت فاصله مناطق پیک نیک بنابراین شما می توانید سفارش غذا در یکی از بسیاری از رستوران ها و غذا شمارنده در داخل و سپس گسترش خود را در فضای باز ناهار و یا شام. وجود دارد همچنین جداول در صورتی که شما ترجیح می دهند بیشتر افزایش ناهار خوری; فقط مطمئن شوید برای بررسی در با, هوای آزاد, میزبان اولین. بازدید stanleymarketplace.com ساعت جزئیات و قوانین.

Union Station's restaurants are doing the outdoors right.گسترش

اتحادیه ایستگاه رستوران در حال انجام در خارج از منزل به سمت راست.

علامت Antonation

اتحادیه ایستگاه

1701 Wynkoop خیابان


وجود دارد مقدار زیادی از فضای باز اطراف اتحادیه ایستگاه و چند تا از رستوران های داخل ایستگاه قطار/مرکز خرید خود را افزایش داده اند در فضای باز ناهار خوری مربع به شام سالم و شادی بخش گزینه های. درب بعدی آمریکایی, Eatery, Mercantile, ناهار خوری و مقررات تعویق رواقی & واقعی ترمینال بار و Ultreia همه صندلی خارج و یا گسترش و یا در حال کار بر روی اضافه کردن فضای بیشتر. بررسی رستوران از انتخاب شما قبل از بازدید در فرد به عنوان بسیاری از به شدت توصیه رزرو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب