ده مکان برای کشف این تابستان به صورت واقعی کوه های راکی بالا

به عنوان Westword's first ماری جوانا منتقد من نمی نیاز به سر به کوه به کاوش کشور بالا. این روزها اگر چه من یک

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

به عنوان Westword's first ماری جوانا منتقد من نمی نیاز به سر به کوه به کاوش کشور بالا. این روزها اگر چه من یک شغل جدید اجاره پرنعمت و مدرن campervans از شرکت کوه های راکی Campervans و صرف روز من جزئیات وسایل نقلیه و مشاوره گردشگران در برخی از های نه چندان معمول مکان آنها باید بررسی کنید.

اگر همه ما به ماندن نزدیک به خانه این تابستان ما لعنتی خوش شانس برای تماس با خانه کلرادو. در اینجا ده نفر از مکان های مورد علاقه من به توصیه...و دوباره خودم.

فلریسنت فسیلی تخت بنای یادبود ملی

خود را سخت هسته ای, زمین شناسی ماهواره فقط دو ساعت از دنور. در فلریسنت فسیلی تخت بنای یادبود ملی است که لود شده با فسیل ماهی حشرات و چشمگیر ترین — تنه ساحلی redwoods که رونق در کلرادو باستان ساحلی محیط زیست در حدود 32 میلیون سال پیش. اگر چه آن را فقط در غرب کلرادو اسپرینگز فلریسنت به نظر می رسد در زیر رادار پرواز از بسیاری از مردم محلی ما ارسال کرده اید به تازگی و در هر زمان ما تا به حال شده است وجود دارد به عنوان یک خانواده محل خالی است. در حالی که بازدید از مرکز که دارای بهترین نمونه های فسیلی بسته است راست, در حال حاضر, خود هدایت تورهای منطقه و ساده, آسان, افزایش باز و آسان برای دسترسی به. در نزدیکی رودخانه اردوگاه است یک گزینه خوب اگر شما نمی خواهید به درایو را به دنور. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

سیاه دره از Gunnison

می خواهید برای کشف کردن اگر شما سرگیجه? سیاه دره از Gunnison محل است. با نزدیک به دیوارهای عمودی حک شده توسط مواج, Gunnison, رودخانه, زیر, آن را غیر معمول نیست برای دیدن مردم سفید-knuckling هندریلس در مشاهده ایستگاه در جنوب حاشیه بازدید از مرکز یا مادرم برگزاری کودکان نو پا خود را فوق العاده تنگ با یقه پیراهن. پیاده روی معتادان می توانید ضربات خود را انجام treks به دره عمیق و باریک, اما حاشیه مسیرهای کاملا قابل قبول و برخی از قاتل بازدید از مکان هایی مانند نقاشی دیوار 2,250 پا صخره محض است که بلندترین در دولت است. اردو در حاشیه جنوبی در حال حاضر باز هستند اما رزرو هستند پیشنهاد شده است.

St. Elmo Ghost Town/Mt. پرینستون

کلرادو است خانه را به ده ها تن از شهرهای روح و معدن اردوگاه, اما شما می خواهم سخت فشرده برای پیدا کردن یک هالیوود-esque از سنت المو جمع به Sawatch محدوده حدود بیست مایل از بونا ویستا. این ساختمان های رها شده در تاریخ به 1880 هنگامی که این شهر پررونق hub برای کارگران مشغول به کار در حدود 150 نزدیکی معادن بزرگ و کوچک است. بسته ناهار پیک نیک (و یا گرفتن برخی از مواد غذایی در سگ قهوه ای قهوه در بونا ویستا قبل از رفتن) و گراب پایین رودخانه. مراقب باشید بیش از حد دوستانه سنجاب ها که شما را غارت کور. اگر شما اقامت در Mt. پرینستون اردوگاه شما می توانید صرف شب غوطه ور شدن در Mt. پرینستون چشمه های آب گرم. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Mt. پرینستون در fs.usda.gov.

McInnis دره ملی منطقه حفاظت

چرا که به تمام راه را به موآب برای دیدن ماسه قوس و طبیعی غار? یوتا نمی خواهند شما وجود دارد در حال حاضر به هر حال (به دنبال آن). به جای سر به McInnis دره — کلرادو خود (کمی کوچکتر) نسخه ای از پارک ملی قوس. McInnis مقدار زیادی از به طور طبیعی با سنگ و قوس و باز کردن فضا برای اکتشاف بدون عظیم جمعیت از قوس. کمپینگ در پارک در قلعه سنگ بسیار انتخاب; اگر نقاط وجود دارد سعی کنید برای رزرو یکی از سایت های منحصر به فرد پراکنده را از طریق پارک BLM سایت.

Ten Places to Explore This Summer for a Real Rocky Mountain High (2)

دره باستانی

در حالی که در نزدیکی مسا ورد (شایسته) می شود تمام توجه خود را برای خانه کلیف باستان, ما ترجیح می دهند ساکت تر و کمتر سفر دره از اقوام فقط در غرب کورتز. وجود دارد بیش از 6000 سازه ها و سایت ها در پارک است که تاریخ را به بومیان آمریکا حل و فصل این منطقه از حدود 750 A. D. تا زمانی که در 1300s. در حالی که در حال حاضر بسته Anasazi میراث مرکز در مرکز بازدید کنندگان تعدادی از آثار یافت از آنجا که این منطقه اولین حفاری در 1920s. همه کمپینگ در پارک پراکنده است بنابراین وجود دارد هیچ تعیین شده کمپینگ مناطق; شما می توانید زمین خود را در چادر (یا پاپ فولکس واگن خود را به بالا) در هر نقطه از پارک به عنوان طولانی به عنوان شما 300 پا از هر یک از سایت های باستانی. اطلاعات بیشتر در blm.gov.

Creede

Creede نوع محل که کلارک Griswold خواهد مسیر انحرافی ساعت از راه فقط به بازدید. از آن جایی که coward Robert Ford شد در سال 1892 در یک عمل انتقام برای فورد قتل مشهور یاغی Jesse James. آن را نیز به بزرگترین چنگال. واقعا.... تمرکز واقعی از شهر است و آن از معادن غنی تاریخچه. لیسانس حلقه فک droppingly زیبا بیست مایل از گردش در اطراف ده ها تن از معادن متروکه در کشورهای مختلف از خراب کردن آن را انجام می شود در یک 4x4 خودرو. برای بیشتر اهلی و kitschy تجربه سر به زیر زمین موزه معدن و گوش دادن به kooky معدن قدیمی, جزئیات چقدر بدبختی شرایط بودند. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Creede اینجا.

اسقف قلعه

این سخت است برای توصیف اسقف قلعه موجز. بر روی سطح آن یک مرد حماسه چهل سال پروژه ساخت و ساز که بخشی تیمارستان و کار بخشی از هنر است. حفاری عمیق تر و شما پیدا کنید که آن را نیز یک "fuck you" از آن مرد که به دولت ایالات متحده در مورد استفاده از زمین های عمومی. جیم اسقف ساخته شده کاخ خود را در چاودار از سنگ او با افتخار در زمان از نزدیکی جنگل ملی. ممکن است جنون کنار او مصالح ساختمانی و اهن الات حیرت انگیز هستند و عامیانه-هنر ساختمان بسیار منحصر به فرد کلرادو که ما بگویید همه ما مستاجرها رفتن به این منطقه در غرب کلرادو اسپرینگز که این است که باید متوقف جاذبه است. اگر شما خوش شانس شما ممکن است حتی برای دیدار با اسقف و گوش دادن به یکی از معترضان ضد دولتی در سوگ. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در bishopcastle.org.

رنگ و معادن تفسیری پارک

اگر صدای گربه گرگ می تواند طراحی یک میلیون سال از شگفتی های طبیعی این خواهد بود آن است. چشم انداز رنگ و معادن تفسیری پارک چیزی است که حق از آلیس در سرزمین عجایب و یک سفر واقعی به پیاده روی در اطراف نزدیک غروب یا طلوع آفتاب زمانی که روانگردان زرد, قرمز, بنفش و سفیده قوی سنگ اسپارس و تشکل های واقعا پاپ. ما نمی ارسال مستاجرها شرق دنور اما این نقطه حدود بیست مایل از کلرادو اسپرینگز ارزش مسیر انحرافی را طی. فقط به یاد داشته باشید که با وجود هر میل شما ممکن است تجربه در هنگام بازدید از این مکان قارچ جرمزدایی تنها در دنور و سیگار در اماکن عمومی در کلرادو را هنوز هم شما را در دردسر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد رنگ و معادن تفسیری پارک در El Paso County سایت.

دروازه طلایی Canyon State Park

خیلی از camper? فقط می خواهم به شیب انگشتان خود را به کل پیاده روی و خارج از منزل چیزی است ؟ دروازه طلایی دره عمیق و باریک است که یک محل عالی برای شروع است. در حالی که این پارک فقط در غرب طلایی مشغول به دلیل نزدیکی آن به دنور آن تعداد زیادی از توسعه کمپینگ با دوش و دستشویی و حمام است که مناسب برای newbies و افرادی که در میانهی شب در جنگل در حالی که. مسیرهای پیاده روی پیاده روی آسان و ارائه نمایش های بزرگ از نزدیکی صخره های محلی و حیات وحش; ما مستاجرها باید اندیش بسیار فعال قاطر گله گوزن و خرس گاه به گاه. نقطه بزرگ برای بعد-دام بیش از حد: به اندازه کافی نزدیک است که شما می توانید خانه برای شام, اما به اندازه کافی دور به احساس می کنید مانند شما در واقع از آن ساخته شده به خارج از شهرستان و به کوه ها. اطلاعات بیشتر در cpw.دولت است.co.ما/placestogo/پارک/goldengatecanyon.

کوه شاهین پارک

مطمئن پیاده روی در اینجا فوق العاده است اما محور است-رها سوخته-پایین خرابه های یک عمارت است که یک بار ایستاده بود مشرف دنور. آن را ساخته و به جان Brisban واکر که متعلق به هر دو شاهین کوه و در نزدیکی کوه موریسون (و صخره های سرخ) در اوایل 1900s. او پیش بینی این محل به عنوان یک تابستان برای عقب نشینی رئیس جمهور ایالات متحده, اما زندگی تا به حال برنامه های دیگر برای واکر که همسرش را از دست داده و تماشا رایت به زمین همه در عرض چند سال. او در نهایت به سمت چپ کلرادو در دسترس نباشد, اما نه قبل از فروش سنگ قرمز به شهر دنور برای حدود $55,000. واکر درگذشت شکست در شهر نیویورک در دهه 1930 ، بازدید jeffco.ما برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن