ده تا از بدترین همه گیری عادات رانندگی دنور Dumbasses

در طول اقامت در خانه سفارش لازم توسط COVID-19 رفت و آمد با ماشین در کلرادو نسیم بود چون جاده ها شد و عملا خالی

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

در طول اقامت در خانه سفارش لازم توسط COVID-19 رفت و آمد با ماشین در کلرادو نسیم بود چون جاده ها شد و عملا خالی از سکنه — و حتی پس از این حکم برداشته شد, حجم ترافیک در سطح پایین باقی مانده برای هفته ها. اما در حال حاضر وسایل نقلیه در حال بازگشت با انتقام و آنها را همراه با یک خزنده سوء ظن است که رانندگی در دنور که هرگز فاقد برای چالش ها در واقع بدتر.

نه شما تصور کنید همه چیز. J. Skyler مک کینلی مدیر روابط عمومی و امور دولتی برای AAA کلرادو است متوجه این وخامت بیش از حد. و به عنوان مورد برای پست های گذشته در مورد, در میان چیزهای دیگر احمقها بزرگترین زمستانی-رانندگی اشتباهات در کوه کلرادو او نیست کلمات گوشت چرخ کرده.

در درخواست ما McKinley مونتاژ ده عادات وحشتناک که در مکرر, نمایش, همراه, محلی بزرگراه ها و byways این روزها و ما پیش بینی شما در ارتباط با هر یک از آنها. McKinley نیز ارائه می دهد برخی از پاداش مشاوره در مورد چگونه به اجتناب از دیگر کامپیوتر سردرد است که مهم است به یاد داشته باشید اگر شما فقط گرفتن در پشت چرخ و پس از یک غیبت طولانی.

در اینجا ده تا از بدترین عادات دنور رانندگان به عنوان شرح داده شده توسط مک کینلی:

اتوبان مشکل

"در ارتفاع stay-at-home سفارشات ما شاهد ترافیک در سراسر کلرادو پایین به میزان 60 درصد و در طول همه گیر مردم اساسا اقتباس به سرعت های بالاتر. رانندگان را دیدم که جاده ها خالی بودند و آنها می تواند راه را بالاتر از حد مجاز سرعت — مانند شتابگر بود که گرفتار رفتن 128 در 55 منطقه. افرادی که تمایل به نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارش نیز تمایل به چشم پوشی از آنچه که دولت به آنها می گوید برای انجام از جمله نادیده گرفتن محدودیت سرعت. به طوری که آنها در حال رانندگی سریع تر — و به دلیل سرعت در حال کاهش است که این در حال ایجاد تنش است."

The Mad Max-ification از جاده ها


ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"در حال حاضر که ماشین در حال برگشت در جاده ها وجود دارد بیشتر توقف و رفتن و کسی بود که با استفاده از قادر بودن به کروز 85 مایل در ساعت به کار خود را در مرکز فناوری است که در حال حاضر نیاز به رفتن را از پنجاه یا شصت. به طوری که آنها در حال بالا بردن سرعت و سپس کوبیدن خود به ترمز است که در کل یک مسئله دیگر. ترمز ناگهانی و خطرناک است برای شما و برای دیگران و این امر باعث ترافیک بنابراین نمی توان در یک موقعیت که در آن شما باید به شدت روی ترمز. ترک حداقل سه ثانیه از فاصله رانندگی در خشک بعد و زمانی که جاده های مرطوب می باشد. فکر می کنم از آن به عنوان اجتماعی فاصله اتومبیل های ما درست مثل ما همیشه باید بوده است."

کامل جاده خشم طوفان

"با ترافیک و خودرو مایل را در طول اقامت در خانه سفارش شما خواهد فکر می کردم تصادف رای خواهد به پایین به طور قابل توجهی آن را نداشت. آن پایین رفت اما نه به اندازه ما انتظار می رود که به ما گفت که مردم رانندگی بی پروا. و در حال حاضر که مردم دیگر نمی تواند رفتن به همان سرعتی که آنها می خواهند به ترس من این است که آنها در حال رفتن به آن را در رانندگان دیگر. ما می بینیم که معمولا با tailgating و یا حرکات زشت و ناپسند و که می تواند منجر به چیزهایی مانند در حال اجرا مردم در خارج از جاده ها است. این چیزی است که ما نظارت نزدیک است."

تبدیل خط سرعت آهسته

"این است که به صدای مضحک پس از صحبت کردن در مورد سرعت اما ما نیز باید کاهش مشکل. برخی از مردمی گرفته اند استفاده از تنها بودن ماشین در جاده با گسترش و که می تواند منجر به آنها را رانندگی در سرعت نامناسب در برخی از خطوط. این رانندگان آموزش دیده اند خود را به فکر آنها می توانید درایو را به عنوان به آرامی به عنوان آنها می خواهم در عبور از خط است که می تواند به مردم پشت سر آنها تخمگذار در بوق پشت سر آنها در تلاش برای تصویب. آن را غیر قانونی در کلرادو در هر جاده با سرعت مجاز بالاتر از 65 فقط نشستن در این خط و ما همیشه به حال این مشکل است. اما با رانندگان بازگشت به جاده ما در حال دیدن و حتی بیشتر از آن."

بزرگراه S&M

"یک نگرانی بزرگ در سراسر دسته بندی قصاص از رانندگان است. من فکر می کنم مردمی که بوده ام در جاده ها عادت کرده اند به یک راه خاص رانندگی اما آنها در حال رفتن به برخورد رانندگان دیگر که به آن عادت کرده اند و من می ترسم آنها در حال رفتن به سعی کنید به مجازات آن دسته از رانندگان دیگر اجازه رانندگان به خطوط زمانی که آنها باید و چیزهایی مانند آن. و از آنجا که بسیاری از مردمی هستند بسیار فرسوده از رانندگی می افزاید که به احتمال رانندگان دیگر که مایل به نگاهی از سرخوردگی خود را بر روی آنها است."

شاهد نه قرمز

"این است که یک حیوان خانگی واقعی غرض برای من: کاهش ترافیک باعث شده است تا مردمی را به بی پروایی نشان دادن غیر ضروری خطرات و یک مثال عالی از این است که نور قرمز. رانندگان فکر می کنم 'هیچ کس وجود دارد در جاده ها و هیچ پلیس هستند" بنابراین آنها به خود می گویند " من قصد دارم برای اجرای این نور قرمز است.' اما شما هرگز نباید انجام دهید که. به طور معمول, شما می خواهم بگویم این نادر است که کسی به انجام این کار است. در نظرسنجی هر چند 86 درصد از رانندگان می گویند در حال اجرا چراغ قرمز خطرناک و غیر قابل قبول اما حدود یک سوم از آنها اعتراف به انجام آن یک بار در ماه. این درست است برای جلوگیری از علائم بیش از حد. این یکی از تنها خطرناکترین چیزهایی که شما می توانید در ماشین خود و با ترافیک بازگشت آنها در یک بیداری بی ادب."

حواس پرتی = کشش

"پریشان رانندگی است که همیشه یک مشکل است. اما یک تابع از این بیماری همه گیر است که با ترافیک کمتر مردم بیشتر تمایل به متن و با توجه به پرداخت نیست چون آنها فکر می کنم خطر پایین تر است. اما اگر شما در حال ارسال پیامک و یا ایمیل با شما دو تا هشت برابر بیشتر احتمال دارد به درگیر در یک تصادف. انجام می دهند که باعث اختلال در شما تحت بهترین شرایط و در حال حاضر که رانندگان در حال بازگشت به جاده ها آن را غیر قابل قبول و بسیار خطرناک برای شما و دیگران است. اگر آنها فکر می کنم آن را امن به آن را انجام دهد چرا که هیچ کس دیگری در جاده ها آنها نیاز به disabuse خود را از این ایده که واقعا به سرعت."

اختلال ناامیدی

"این بخشی از آنچه که من بوده ام تماس 'هی پلیس مشغول هستند و طرز فکر. مردم را به عهده گرفت که به دلیل هیچ کس در جاده, آنها می توانند رانندگی و یا بالا و نه نگران گرفتار شدن. حدود 70 درصد از رانندگان فکر می کنم آنها در حال رفتن به هر حال, اما من فکر می کنم این بیماری همه گیر است و اوج آن است. و اگر آنها در حال رانندگی و زمانی که آنها دچار اختلال — و که شامل چیزی به عنوان ساده به عنوان گرفتن نیست به اندازه کافی خواب — آنها یک نامزد به احتمال زیاد برای یک میزبان کامل از دیگر خطرات رانندگی."

خطرات برای سواران و واکر

"Stay-at-home منظور ضرب خیلی بیشتر هوای recreators — واکر و دوچرخه سواران. و این خبر خوبی: کلرادو باید شماره یک محل در جهان برای پیاده روی و یا دوچرخه سواری. اما با رانندگان بازگشت من پیش بینی نا امیدی با هدف پیاده دوچرخه سواران و دیگر آسیب پذیر کاربران جاده ها است. رانندگان فرض جاده ها تنها برای رانندگی — که هیچ کس دیگری حق دارد به آنها. و این تنها مورد نیست. هنگامی که رانندگان بازگشت و دیدن کشت و جدید دوچرخه سواران آنها ممکن است سرخورده و فراموش نکنید که آنها نیاز به اجازه می دهد حداقل سه پا بین دوچرخه و وسیله نقلیه خود را. ما هرگز نباید عصبانی هنگامی که ما در حال رانندگی. هیچ عجله. شما بوده ام در داخل برای ماه, بنابراین شما می توانید آهسته بود احترام و به اشتراک گذاری جاده ها است."

چشمک زدن و یا شما آن را از دست

"فروتن چشمک زن یکی از ماشین خود را مهم ترین ابزارهای ایمنی. این تنها راه شما در حال رفتن برای انتقال مقاصد خود را به دیگر رانندگان — اجازه دهید به رانندگان دیگر می دانم که در آن شما در حال رفتن. و این پایه و اساس ایمنی ترافیک. در طول اقامت در خانه سفارش بسیاری از مردم را فراموش کرده چشمک زن چرا که آنها فکر 'وجود ندارد هر گونه ترافیک. من که هستم سیگنالینگ ؟ اما اگر شما تغییر خطوط بدون سیگنال آن را پذیرش است که شما نمی مراقبت در مورد ایمنی از کسانی که در اطراف شما. اگر شما نوع از کسی که می پوشند یک

ماسک

شما نیاز به این نوع از کسی که می خواهم با استفاده از یک چشمک زن."

جایزه مشاوره:

"ما می دانیم که از ما دوره که مردم تا به حال مسائل با تعمیر و نگهداری خودرو. اگر آنها نمی, رانده می شود در حالی که آنها ممکن است بازگشت به یک ماشین با مشکلات و باتری های ما شماره یک تماس. اگر شما در میانهی شب رانندگی شده حداقل یک بار در هفته به مدت حداقل نیم ساعت نمی شود شگفت زده اگر شما یک باتری مرده. و اگر شده ماشین نشسته لاستیک های خود را احتمالا از دست رفته برخی از هوا است که می تواند منجر به blowouts مشکلات دست زدن به مشکلات ترمز — یک کابوس واقعی سناریو. بنابراین مطمئن شوید که آنها در حق PSI هنگامی که شما شروع به رانندگی و همچنین خود را بررسی کنید برچسب ها. زمانی که DMVs بسته, بسیاری از مردم رانندگی موقت و یا منقضی شده است برچسب ها. ثابت است که به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید و نمی مسافرت خارج از کشور خطوط اگر شما تازه دسته. کلرادو داده است مردم گریز در این, اما آن را نمی ممکن است درست در همه جا شما در حال رانندگی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن