تنسی سناتور ایالت به اتهام سرقت وجوه فدرال

MEMPHIS, Tenn. (AP) — تنسی سناتور ایالت شده است به اتهام سرقت بیش از $600,000 فدرال وجوه دریافت شده توسط یک شر

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

MEMPHIS, Tenn. (AP) — تنسی سناتور ایالت شده است به اتهام سرقت بیش از $600,000 فدرال وجوه دریافت شده توسط یک شرکت مراقبت های بهداشتی او کارگردانی شده و با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های عروسی او و دیگر هزینه های شخصی فدرال دادستان گفت.

یک شکایت کیفری unsealed شنبه اتهامات دولت ایالت کاترینا رابینسون با سرقت و اختلاس مربوط به دولت و برنامه های و سیم, تقلب, آمریکا, وکیل D. Michael douglas gómez b. گفت: در انتشار اخبار.

رابینسون یک دموکرات منتخب به مجمع عمومی در سال 2018 از ممفیس منطقه نیز مدیر بهداشت و درمان موسسه فراهم می کند که آموزش برای شغل در مراقبت های بهداشتی در زمینه دادستان گفت.

ممفیس مبتنی بر شرکت دریافت دریافت بیش از $2.2 میلیون دلار در کمک های مالی فدرال از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

دادستان گفت: رابینسون به سرقت بیش از 600.000 $و استفاده از آن برای پرداخت هزینه های عروسی و ماه عسل در یک وسیله نقلیه برای دخترش, سفر و سرگرمی برای خانواده اش و یک رویداد برای دولت سنا مبارزات انتخاباتی.

او همچنین با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های قانونی برای طلاق, بهبود به خانه اش و یک مخروط برف کسب و کار عمل توسط خود کودکان دادستان گفت.

اگر محکوم رابینسون چهره ممکن است حکم تا 20 سال در زندان فدرال. رابینسون وکیل را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر از جانب خود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب