بهترین از هالیوود باول: 24 هنرمندان مورد علاقه خود را کاسه اجرای

برای اولین بار در نزدیک به یک قرن هالیوود باول خاموش خواهد شد در این تابستان. که بدان معنی است که هیچ strolls

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

برای اولین بار در نزدیک به یک قرن هالیوود باول خاموش خواهد شد در این تابستان. که بدان معنی است که هیچ strolls تا کوهستانی با سبد پیک نیک, هیچ انباشته پارکینگ بدون برخورد با خیمه شب دیو Liebe هارت هیچ سحر و جادو-ساعت mingling و یا به اشتراک گذاشته سوشی در تراس جعبه. طرفداران موسیقی که در غیر این صورت توان پرواز در سراسر دنیا هستند و ماندن در خانه.

اکثر تیز هیچ نوازندگان ایستاده در یکی از مقدس ترین مراحل در جهان و احساس حس موفقیت و با عجله از انرژی است که می آید با یک کاسه ظاهر. پس از همه, که همان پلت فرم است حمایت هنرمندان از جمله Nina Simone, Frank Sinatra, Barbra Streisand, تلونیوس مانک جودی گارلند بیتلز و باب دیلن. تنها یک شب در سال 1961 Johnny Cash "مادر" Maybelle کارتر ژوئن کارتر, پول نقد, Flatt و Scruggs و Patsy Cline آیا بازگشت به عقب را تنظیم می کند.

به عنوان دهه گذشت کاسه صف منعکس کرده موسیقی بار. آیا با جاز, راک, روح, مردم, R&B, فانک, یا, البته, موسیقی کلاسیک, رزرو در کاسه باقی می ماند حرفه ای نشانگر برای هنرمندان به اندازه کافی خوش شانس به انجام وجود دارد. این بار خواسته هنرمندان از سراسر رشته به تأمل در خود به یاد ماندنی ترین اجراها در هالیوود باول.

Lindsey Buckingham, گیتاریست قبلا از Fleetwood Mac

تبلیغات

Fleetwood Mac’s John McVie, left, Stevie Nicks, Mick Fleetwood and Lindsey Buckingham perform at the Hollywood Bowl on May 25, 2013.

Fleetwood Mac جان McVie سمت چپ Stevie Nicks میک فلیتوود و Lindsey Buckingham انجام در هالیوود باول در 25 مه 2013.

(لارنس K. هو / لس آنجلس تایمز)

هالیوود باول یکی از بزرگ یاد لکه های لس آنجلس. آن, هوای آزاد, تنظیم, جشن کالیفرنیای جنوبی آب و هوا و نزدیکی آن به مرکز شهر هالیوود آن روستایی/شهری جو و تاریخ آن قدمت آن به اوایل دهه 1920 همه با طنین روح شهر است. مورد علاقه من تجربه ای در کاسه بود در سال 2013 زمانی که Fleetwood Mac بازی وجود دارد. در آن زمان ما می خواهم با هم برای نزدیک به 40 سال و گذشت زمان تا به حال در نهایت اجازه ما به وضوح می بینیم که ما می خواهم انجام می شود کار ما درست بود و شاید تبدیل به یک کمی یاد خودمان. با این آگاهی است که بازی های هالیوود باول — چنین بخش بزرگی از میراث شهر ما با عشق ساخته شده برای یک شب جادویی.

 Fleetwood Mac

Lindsey Buckingham از Fleetwood Mac در کنسرت خود در هالیوود باول.

(لارنس K. هو / لس آنجلس تایمز)

نیل راجرز تهیه کننده و شیک رهبر گروه
جولای 4th, سال گذشته از بازی با L. A. فیل بود و شاید یکی از بزرگترین تجربه تا کنون. ما تا به حال هرگز سه شب در یک ردیف وجود دارد و در زمان ما رو به 4 آن دوزخ کامل در یک راه فوق العاده. من رفتم به مدرسه ابتدایی و دبیرستان در L. A., و ما می خواهم به اویختن در تپه بالای کاسه. این یک دید عالی از مرحله. من به آن استفاده می شود اما در حال حاضر اگر شما به آن عادت کرده اند و دیدن آن را برای اولین بار جمعیت احساس می کند مانند آن را یک موج که رفتن به شکستن بر شما.

تبلیغات

کتی ولنتاین, Go-Go را
در تابستان 2018, Go-Go را برجسته شد که سالانه در ماه جولای 4th, آتش بازی دیدنی و جذاب موسیقی خوش آمدید. این به معنای سه شب متوالی انجام در کاسه با L. A. فیلارمونیک همراه ما در بسیاری از آهنگ ها. گروه ما تا به حال در کاسه چندین بار در طول سال اما این استثنایی افتخار است. سنت بسیار, اعتبار, تاریخچه — برای یک گروه که خود را شروع به عنوان پانک راک از خیابان های هالیوود, من می دانم که همه ما احساس هر دو فروتنی و افتخار. جالب ترین قسمت برای من دوگانگی به دنبال کردن و دیدن نزدیک به 20000 نفر, رقص, رفتن, آجیل, تشویق و آواز خواندن تمام کلمات — سپس به دنبال بازگشت و بدانم که اگر ویولونیست شد فقط نفرت از این فرفره قصد آنها بازی Sibelius یا بتهوون به جای "ما به ضرب و شتم."

رودریگو سانچز, Rodrigo & Gabriela
آخرین باری که ما برگزار شد و دو سال پیش. ما می خواهم به کار بر روی یک آلبوم جدید به مدت سه سال و آن را مانند یک فرایند طولانی برای ما. ما مدیریت و برچسب وجود دارد که شب و ما تصمیم به بازی یک پوشش از پینک فلوید را "پژواک." ما نیست در واقع مطمئن انجام خواهیم داد که در کاسه پس از بازی با ارکستر [در طول نیمه اول از مجموعه]. اما ما می خواستیم برای قرار دادن این آهنگ در ضبط و تنها راه برای متقاعد کردن برچسب و به خصوص مدیریت بود برای تست آن وجود دارد درست در نقطه ای.

ما نمی باید صندلی ما نشسته در گام های کوچک آغاز شده و در حال پخش "پژواک" — 20 دقیقه. آن را باور نکردنی پاسخ. زمانی که مدیریت آمد و پس از آنها گفت: "خوب است که باید در تاریخ ثبت است." و "پژواک" اول شد تنها در این آلبوم که در نهایت گرمی. همه چیز متصل به آن است.

لیونل ریچی, خواننده و ترانه سرا
در سال 1971 the Commodores بودند عمل باز برای جکسون 5. آن روز خاص را حلقه در سر من برای همیشه از آنجا که ما فقط به پایان رسید انجام یک نمایش در سان فرانسیسکو در گاو کاخ و آن را یک موفقیت است. شب بعد بود که هالیوود باول. ما می خواهم انتظار به بازی بازی های هالیوود باول به دلیل این بود که ما فرصت عالی برای شاید فقط شاید کشف شود کسی مانند Motown خانواده است.

تبلیغات

چیزی که ما را درک نمی کنند که آنها بسته بندی شده نشان می دهد [در سان فرانسیسکو] آنها به سمت چپ تجهیزات ما در کنار صحنه منطقه به طوری که ما برای تمرین به ما soundcheck ما تا به حال هیچ تجهیزات. ما تا به حال به قرض گرفتن آمپلی فایر از جکسون 5. ما تا به حال به قرض گرفتن گیتار.

اما بیش از هر چیز من به یاد داشته باشید که تاپ به ما لباس ساخته شده اما کف نمی کند. بنابراین ما نشان می دهد در صدر — نوعی که ضربه محکم و ناگهانی در قسمت پایین به طوری که آنها ماندن در جمع در شلوار خود را. و پا برهنه. بنابراین یک افریقایی, سر پا و بالا.

ما مجموعه ما و اعضای Gordy دیدم خانواده ما وجود دارد. آنها می خواستند به امضای Commodores. بگذارید چیزی به شما بگویم: تنها دلیل من امروز اینجا هستم این است که من در واقع تا به حال به اندازه کافی جرات بیرون رفتن در مرحله مسلح با یک افریقایی و یک بالا.

مارگو قیمت خواننده و ترانه سرا
آن را کاملا سورئال ایستاده در آن مرحله که در آن Dylan and the Jimi Hendrix Experience ایفا کرده است. من بخشی از یاغی جشنواره موسیقی که Willie Nelson قرار داده که یکی از متوقف می شود. این یک قاتل صف: ویلی Sturgill سیمپسون, فیل Lesh, Lukas نلسون ذرات بچه ها و خودم.

تبلیغات

من در واقع انتظار, اما من تا به حال هر کسی گفته که من باردار بود و در عین حال در آن نشان می دهد. من با داشتن صبحگاهی پایین در اتاق پانسمان. من قرار بود برای رفتن و آواز خواندن با Lukas و من پرتاب کردن. من از دست رفته من صف. او از من خواست به خارج وجود دارد و من آن را ندارد. من احساس واقعا بد است.

به عنوان فیل Lesh زمان مرحله من عامل رزرو از من پرسید اگر من می خواهم به نشستن با فیل. آنها به من اجازه دهید نگاه در ست لیست خود را و من گفتم که: "همه حق من آواز 'را روشن عشق نور است.' من رفتم آنجا و خواند با او و واقعا تا به حال یک انفجار. من باردار هستم. من آن را پنهان از همه. منظورم این است که من تا به حال پروانه ها به هر حال, اما آن را واقعا به یاد ماندنی است. من وجود دارد و خواند انجیل آهنگ با ویلی بعد از آن و من و فیل رفت بازو در بازو به عقب ویلی. آن چیزی باور نکردنی به بخشی از.

تیلور زرگر, Dawes
(در مورد پشتیبان گیری Kris Kristofferson, در طول یک ادای احترام به گلن کمپبل)
فقط در اطراف Kris Kristofferson آنقدر بزرگ بود اما او تا به حال بازی با یک گروه در یک زمان طولانی نگه داشتن و نواختن گیتار به همراه یک درامر بود نوع خارجی برای او. او نگران بود در مورد از دست رفته خود را نشانه بنابراین در soundcheck من خواند برای او هنگامی که به در آمده اما من نمی دانم اگر او از رفتن به می خواهید من برای انجام این کار به صورت واقعی خود را نشان می دهد.

پس از من تصمیم به رفتن به پیدا کردن اتاق پانسمان خود را و از او بخواهید. من فکر کردم: "من این فرصت را به اجازه دهید او را می دانم که او یکی از قهرمانان." او بیرون می آید و به من گفت: "کریس, آیا شما می خواهید من به آواز خواندن همراه به که یک بخش؟" کریس خیلی خوش گفت: "تیلور من به همه کمک من می توانید دریافت کنید."

تبلیغات

من گفتم: "خوب من هم می خواستم به شما بگویم —" و او را مانند 'نگه دارید. پرواز خود را به پایین." من نگاه کردن و مطمئن شوید که به اندازه کافی من پرواز پایین است. من سعی می کنم به من بگویید چگونه قهرمان من احساس می کنم در مورد او. او [گفت:] "من می خواهم امیدوارم که شما هم همین را می گویند به من. در حال حاضر آنچه در آن بود به شما می خواستم به می گویند؟" که در آن نقطه من خیلی خجالت کشیدم که من گفتم: "آه از آن همه خوب من یک فن بزرگ و آن را لذت بخش را به بازی با شما." من از آنجا به عنوان سریع که من می توانم.

Verdine White, زمین باد و آتش

Earth, Wind & Fire

از سمت چپ Verdine White, رالف جانسون و Philip Bailey زمین باد و آتش انجام با هالیوود باول ارکستر در هالیوود باول در سال 2013.

(Ricardo DeAratanha / لس آنجلس تایمز)

یکی از عزیزان من بود یکی از ما اخیرا انجام دادیم در سپتامبر سال 2019 با هالیوود باول ارکستر ویلکینز و توماس انجام و دو فروخته شده شب وجود دارد. اولین بار در سال 2013 موریس [سفید]آمد که کنسرت خاص و در مرحله با ما. آن در ماه سپتامبر بود و این فوق العاده بود.

تبلیغات

دنی الفمن آهنگساز

“The Nightmare Before Christmas” at the Hollywood Bowl

صفحه نمایش نمایش "کابوس قبل از کریسمس" در طول Danny Elfman کنسرت در هالیوود باول در Oct. 31.

(مایکل بیکر / برای فردا)

زمانی که من برای اولین بار با نزدیک شدن به "کابوس قبل از کریسمس" زندگی در کاسه من رد این ایده آشکار است. "این فقط بیش از حد بزرگ و آن را در خارج از منزل" من فکر می کردم دو اعتصاب در برابر هر گونه احساس صمیمیت. هر چند شک و تردید من در نهایت به توافق رسیدند. پس از اولین اجرای من به طور کامل تبدیل می شود. وجود دارد برخی از نوع عجیب و غریب از اثر وجود دارد که کاملا منحصر به فرد و جادویی. اگر چه آن را بسیار بزرگ آن را احساس نمی کند که راه. من شوکه شده بود چگونه صمیمی تجربه در واقع احساس می شود. نیازی به گفتن نیست, من آن را دوست داشت و من بسیار مشتاقانه منتظر بازگشت.

Courtney Love, خواننده و ترانه سرا

تبلیغات

Courtney Love

Courtney Love انجام در هالیوود باول, Nov. 27, 2001.

(Gina Ferazzi/لس آنجلس تایمز)

وقتی که من باز برای جین اعتیاد در هالیوود باول در سال 2001 آن را به حال بد به پایان رسید. من blasé مورد (بسیار جدی خیلی زود) مقررات منع رفت و آمد و به پایان رسید تا بودن کشیده با دو شنیدها. چشمگیر است. پس از بازگشت به کاسه با Lana Del Rey در سال 2015 من headlining بنابراین "رستگاری" نبود آنچه من به دنبال. فقط یک خوبی نشان می دهد. اما به عنوان یک کالیفرنیایی یک Riviera, من نمی تواند کمک کند اما احساس مناسبت هنگام بالا رفتن از شیب به مرحله. من سنگ لئونارد کوهن فریبنده ساده "را در این اشتیاق" و خودم را برای لحظه ای به تمام طرفداران لانا در گل تاج زیبایی روشن با مه یاس نسیم... شما می دانید که دلایل ما در اینجا زندگی می کنند. LDR در زمان headlining کاسه بسیار جدی است. پس از آن چشمان او بودند فقط زنده است. آن را به حال شده است یک پیروزی واقعی برای او.

پس از نشان دادن من گذشته پارکینگ ها و اتوبوس ها در زمان یک میانبر به بلوار هالیوود. و شروع به راه رفتن به Chateau Marmont. من معمولا دوست دارم من پس از نشان دادن solitudes اما در این شب من نیست. من هنوز هم نوشید و سپس به حال یک بطری چیزی در من پنبه کت. من احساس بزرگترین کلیشه در تاریخ این شهر است. اما پس از آن یک ماشین شهر کشیده تا کنار من. یک مرد من همیشه دوست داشتم و نمی دانستم که در شهر نورد پایین پنجره. "هی toots" او گفت:. "که بزرگ بود لئونارد کوهن را پوشش میدهد. می خوام سوار؟" من لبخند زد گسترده است. آن بود که مرتب کردن بر اساس از شب.

Misty Copeland, رقصنده باله

تبلیغات

Misty Copeland

Misty Copeland است تحسین توسط Gustavo Dudamel پس از انجام "Odette به انفرادی" از چایکوفسکی دریاچه قو در هالیوود باول.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

در حال رشد در جنوب کالیفرنیا هالیوود باول بود که همیشه فقط یک فانتزی, مانند, یک روز من همیشه می تواند انجام وجود دارد. زمانی که من این فرصت را به انجام, من همکاری توسط Marcelo Gomes و ما یک چایکوفسکی تم. عشق است که من احساس کردم از مخاطبان — من به یاد داشته باشید من راه می رفت بر روی صحنه به انجام تنوع قو سفید از دریاچه قو, و من نمی توانستم شنیدن موسیقی زمانی که آن آغاز شده چرا که به سلامتی بودند تا با صدای بلند. بودن دختر کالیفرنیا این چنین با افتخار حاضر است. من نگه داشته گفت: آن شب من آرزو می کنم من می خواهم که در مخاطبان ،

Alan Menken, آهنگساز
اولین بار من بازی هالیوود باول من در رفت و قبل از غروب خورشید. مردم هنوز هم از ورود در جعبه های خود, صحبت کردن, راه اندازی پیکنیک نورد بطری شراب کردن مراحل است. آن را مانند بازی جهان بزرگترین و اطلاعات شام تئاتر. دفعه بعد من انجام شده وجود دارد من encore دیر به تاریکی شب... یک مقدار بیشتر تجربه جادویی.

ریچارد کرافت, کنسرت کارگردان/تهیه کننده
من تصادفا به انجام عجیب را نشان می دهد مانند "پری دریایی کوچک" "زیبایی و وحش" "Willy Wonka" "کابوس قبل از کریسمس" و "لا لا زمین" در هالیوود باول بدون اجازه کسی می دانم که من تا به حال صفر تجربه قبلی و حتی کارگردانی جامعه تئاتر. من نگه داشته در حال انتظار برای شوهای پلیس نشان می دهد و سبد خرید من دور است. در عوض کاسه شد خانه دوم. من واقعا احساس می کنم که متعلق به گارد امنیتی در هنرمندان ورودی متوقف درخواست برای دیدن من پشت صحنه ورقه ورقه شدن. برای مخاطبان و کسانی که با قرار دادن نشان می دهد هالیوود کاسه است و هر دو گسترده و صمیمی جمعی و شخصی است.

تبلیغات

لورا انگل, تولید کننده
تولید زنده-به-فیلم کنسرت تجارب مانند "کابوس قبل از کریسمس" جادویی است. آن را تبدیل به یک غول عمومی تئاتر فیلم دورگه آسان و برگزاری کنسرت. جعبه صندلی احساس می کنم مثل یک پیک نیک خانوادگی و جاهای دیگر مانند حزب درب عقب اتومبیل برای هزاران نفر. آنها مطلق منع رفت و آمد در وقت سیاست در کاسه برای پایان نشان می دهد. من به یاد داشته باشید همیشه داشتن حملات اضطراب در طول encores دیوانه وار چک کردن ساعت مچی در کنار صحنه است. با که گفت, کاسه را نشان می دهد برخی از جادویی ترین شب های زندگی من است.

Jesse Tyler Ferguson, بازیگر
من افتخار به بخشی از "Sondheim در Sondheim" کنسرت چند سال پیش با ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس. به عنوان یک موسیقی تئاتر nerd آن همواره یک رویا به خواندن یکی از Sondheim ترین بدنام روی حیله و تزویر آهنگ "فرانکلین شپرد, Inc." و انجام آن را در کاسه با Gustavo Dudamel انجام شد من فراتر از وحشی ترین تصورات. من حفر ترانه به این آهنگ هر روز به مدت یک ماه برای دریافت آماده است. در بعدازظهر نهایی تمرین لباس من messed تا شعر بد. رها که این اتفاق افتاد در تمرین اما وحشت زده است که این امر دوباره اتفاق می افتد که شب در مقابل 18,000 مردم سپری کردم که بعد از شش ساعت دیوانه وار رفتن بیش از شعر است. من به پایان رسید تا نوشتن برخی از آنها در کف من درست قبل از رفتن روی صحنه. نگاه من به Dudamel که به من یک اشاره از اعتماد به نفس قبل از همه ما راه اندازی شد و به این آهنگ. من هرگز نگاه کردن در دهید من نوشته شده بود در دست من است. خدا را شکر من لازم نیست آنها را به خاطر من تا به حال عرق آنها را به هر حال!

Yuja Wang, پیانیست

 Yuja Wang

Yuja Wang انجام در هالیوود باول.

(لارنس K. هو / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

من دو آغاز بکار با دو maestros, Gustavo [Dudamel] و Esa-Pekka [Salonen]. آن را به عنوان نزدیک به یک کنسرت راک کلاسیک محل می توانید دریافت کنید. من عاشق انرژی با 18000 نفر. و آن را هنری نقطه عطفی است که من مشتاقانه منتظر بازگشت به هر سال است. آن را مانند یک West Coast کارنگی هال برای من.

Inara جورج پرنده و زنبور عسل
بازی کارنگی هال نیویورک و هالیوود باول کاملا سطل-لیست چیزهایی که به من. اما در آن سالن کارنگی است که مجنون صوتی تجربه کاسه است بیشتر از یک فضایی تجربه می کنند. به روی صحنه وجود آن را احساس می کند مانند یک فضای صمیمی است که بسیار نادر است در این محل است. و همان درست است در مخاطب است. اگر شما به یک نشان می دهد در مرکز استیپلز و شما می دانید که 200 نفر از دوستان خود را وجود دارد, هیچ راهی وجود دارد شما در حال رفتن به آنها را ببینید. اما هنگامی که شما کاسه و شما پیاده روی مسیر بین جعبه و بالا منطقه شما اجرا به 10 نفر شما می دانید. خیلی احساس جمعی.

Gaten Matazzaro بازیگر
من به یاد داشته باشید آنچه در آن احساس شبیه به راه رفتن در این مرحله برای باز کردن شب "به جنگل." خورشید تا به حال کاملا از بین رفته و در عین حال, بنابراین من می توانید ببینید هر کس در کل محل و فوری این ترس پیشی گرفت از من. سپس به من نگاه کرد و به سرعت به سمت راست من تلاش من برای ماندن در شخصیت و متوجه شدم برای اولین بار چگونه دیوانه از آن شد که من به تجربه چیزی این قدر با این گروه از مردم من به عشق رشد کرده بود خیلی بیش از این دوره تنها سه هفته. برای دیدن است که هیچ کس در حال رفتن به احساس می کنید که همان سحر و جادو در این سال دل من می شکند.

Harry Connick Jr., خواننده و بازیگر

تبلیغات

Harry Connick

گلوریا Esteban و Harry Connick Jr. انجام یک دوئت در هالیوود باول.

(لس آنجلس تایمز)

برخی از بهترین خاطرات من از انجام هستند از هالیوود باول. به دنبال مخاطبان از چهره های خندان در جعبه تمام راه را تا به چشمک چشمک می زند از نور در بالاترین ردیف من افتخار بزرگی در داشتن انجام می شود که مرحله مقدس بسیاری از بار. من نگاه به جلو به گرفتن وجود دارد به زودی!

مایکل مک دونالد Doobie Brothers
اولین بار من تا به حال سوار محل پس از حرکت به L. A., من می توانم احساس اهمیت فرهنگی آن. و وقتی که من رانندگی در حال حاضر من بلافاصله حق بازگشت برای اولین بار من بازی وجود دارد با Doobies — مراسم نشان می دهد [1987] برای جانبازان ویتنام کمک های بنیاد. اما مورد علاقه من کنسرتهایی من انجام داده ام وجود دارد با هالیوود باول ارکستر [اخیرا در سال 2018]. در بسیاری از موارد آن را یک وضعیت دشوار به بازی میآید این برنامه به دلیل این ارکستر به شنیدن این گروه از پشت. و برای من مهم نیست که شما هستند — هیچ گروه برای تلفن های موبایل بزرگ از پشت. این فقط یک نوع نفرت انگیز نورد پیاده در برف سفرکردن. اما چگونه است که در مرحله راه اندازی با ارکستر مانند 10 فوت بالاتر از گروه بسیار سونیک حس. شما در حال گرفتن محیط محوطه اما یک محوطه که باز به بی نهایت.

Johnny Mathis, خواننده
شما می دانید آنچه در آن احساس می کند مانند به بازی بازی های هالیوود باول ؟ کاملا بالای جهان است. هیچ چیز ضربان آن را برای جو برای تاریخ است. من هرگز باور کنم که راحت شد چون مرحله نسبتا کوچک است و به دلیل نزدیکی از این مرحله به اولین صندلی. آن را بسیار دنج — و نه گسترده در همه. من دوستان زیادی در کسب و کار است که باید انجام شود وجود دارد در طول سال. من همیشه صبر کنید تا همه در داخل و سپس دزدکی حرکت کردن در. خوشبختانه مردم وجود دارد من به یاد داشته باشید به طوری که آنها به من اجازه پارک در عقب.

تبلیغات

Pete Tong, DJ رادیو و مجری
بازی در هالیوود باول در نوامبر سال 2017 با من ایبیزا کلاسیک نشان می دهد بدون شک حرفه ای برجسته و نوشتن این چیزی است که من نمی توانم کاملا معتقدم که در واقع اتفاق افتاده است. اما من این پوستر بر روی دیوار. من به یاد داشته باشید که پشت صحنه و دعا برای زمان آهسته بنابراین من می تواند مزه تاریخچه تراوش از طریق دیوار. با توجه به مقیاس و اعتبار در سراسر جهان از محل پشت صحنه آن را بسیار کوچکتر و ساده تر از شما می توانید تصور کنید, اما این فقط می افزاید: به تاریخچه و پرنیان. بیتلز, سنگ, درب, شاهزاده, Monty Python — میراث دیوانه است ما هرگز می خواستم عملکرد ما به پایان رسید.

دین Spunt هیچ سن
زمانی که گروه ما رو ارائه به باز کردن کاسه با صوتی جوانان و آسفالت آن واقعی بود با شکوه احساس. آینده از بازی به 50 نفر در گالری برای بازی در این مرحله است که مادر من دیدم زمین باد و آتش به عنوان یک دختر جوان احساس بسیار بزرگ لحظه. پدر و مادر من ساخته شده یک bootleg پیراهن نشان می دهد و پدر من در واقع به فروش می رسد آنها را از جلو کاسه و پس از مجموعه ما است.

رندی نیومن, خواننده و ترانه سرا

Randy Newman

رندی نیومن انجام در هالیوود باول در اوت. 12, 2018.

(Patrick T. Fallon / برای فردا)

تبلیغات

مورد علاقه من فرفره بود من یکی از آخرین در سال 2018 است. من معمولا بازی توسط خودم اما پس از آن من تا به حال یک ارکستر بزرگ و گروه. آن را مانند نشستن در یک صندلی راحت. ارکستر انجام شد پسر عموی من دیوید نیومن و من یک لگد او را به تماشای. هنگامی که شما نشان می دهد که به خوبی می رود, در خانه, آن را کاملا یک ضربه. کاسه یکی از معروف ترین مناطق در این شهرستان است. یک محل که تساوی مردم در اینجا. من بلیط فصل و هر سال برای ارکستر. آنها در حال انجام کار درست بدیهی است اما این شما را به یاد چه مدت اجرای زنده در حال رفتن به خارج. آن را خیلی خوب به عقب بر گردیم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب