پنج بهترین حوادث در آشپزی تقویم این هفته

خصوصی دریافت کاکائو-محور وعده غذایی لذت بردن از یک جزیره الهام گرفته از کباب کردن در واحه شهری سطح شیب دار تا

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

خصوصی دریافت کاکائو-محور وعده غذایی لذت بردن از یک جزیره الهام گرفته از کباب کردن در واحه شهری سطح شیب دار تا گرما در آشپزخانه (و بقیه از خانه.....آه) توسط پخت و پز با چیلس و عقب کشیدن دو بار تکیلا با همان قیمت در این هفته. در اینجا پنج بزرگ مواد غذایی و نوشیدنی اتفاقات از طریق پنج شنبه با یک جفت به برنامه ریزی برای.

دوشنبه, جولای 20
COVID-19 موارد دوباره در حال ظهور در کلرادو — در همان زمان که بسیاری از مردم رسیده اند حد تمایل خود را برای ماندن در خانه و به دور از رستوران ها. اما شکلات آزمایشگاه تنها رستوران ما می دانیم که در آن هر آیتم منو — حتی آنهایی که مورد پسند — شامل کاکائو یک راه حل برای ناهار خوری گلایه از کسانی که نمی توانم تحمل ماندن در خانه یک دقیقه بیشتر اما راحت نیست خوردن در کنار یک میز دیگر حتی اگر آن است که شش فوت دور. در شب دوشنبه از شش نفر و یا کمتر می توانید کتاب کل اتاق ناهار خوری در 2504 شرق, Colfax, خیابان برای پنج دوره tasting menu با نوشیدن جفت 150 دلار در هر فرد. برای آنچه که شما می خواهم به صرف یک شام خوب در قبل از زمان شام می توانید کل یک رستوران به خود را بدون نیاز به حول و حوش تا هزاران دلار از یک رستوران خریداری که معمولا در هزینه. تماس با شکلات آزمایشگاه در 720-536-5037 به کتاب سالم و خوشمزه شب.

The Russell's family will keep you fed and watered this week.گسترش

راسل خانواده را حفظ خواهد کرد شما را تغذیه و سیراب این هفته است.

اسکات خاطرات بانوان

چهار شنبه, جولای 21
پارکینگ مرکز شهر به ارمغان می آورد بدترین مردم — به خصوص در حال حاضر که این شهر از سر گرفته است و اجرای متر محدودیت با وجود عرضه بیش از تقاضا از خیابان پارکینگ — اما در روز سه شنبه, جولای 21, شما می توانید (به معنای واقعی کلمه) اقامت در بالا نزاع در راسل در پشت بام, باغ پشت بام پیک نیک ارائه شده توسط کباب مشترک راسل دودخانه و خواهر خود کوکتل-و-swizzle-چوب اذوقه رسان سبز راسل. از 8 تا 10:30 بعد از ظهر, Larimer خانمان و پشت بام از Larimer مربع پارکینگ گاراژ 1422 بازار و خیابان برگزار خواهد شد سلطنتی مطلب گشت و گذار گروه در حالی که مهمانان اردوگاه در میان تخت های گیاهی چندساله و بومی و غذا خوردن در kalua گوشت خوک کشیده, هاوایی, رول, کره ای, سالاد سیب زمینی و سس باربیکیو, کیمچی, ته gelato و بیشتر. رزرو خود را نقطه پیک نیک می خورد و برای 40 دلار در هر فرد در تاک (BYOB مخفف "خود را به ارمغان بیاورد پتو") که در آن شما همچنین باید این گزینه برای قبل از سفارش نوشیدنی و ارتقاء به دو بالا.

چهار شنبه, جولای 22
دالاس-بر اساس آشپز کنت Rathbun تا به حال یک طبقه شغلی پوشش بیش از سه دهه توقیف چهار جیمز ریش نامزد جایزه و یک آشپز آهن آمریکا عنوان و helming رستوران ها که اجرا حیطه از مدرن آمریکایی, ناهارخوری زیبا, برای, کباب, گاه به گاه, آسیایی, می خورد. چهار شنبه, جولای 22, Rathbun آوردن مهارت های خود را به مخاطبان گسترده تر به عنوان Westwordخود را در مجازی اجتماعی باشگاه میزبان پخت و پز زنده وبینار در 5 p. m. در آن او الهام گرفتن از کلرادو و تگزاس و فلوریدا. یاد بگیرند که چگونه یک ظرف با الهام از هر منطقه: کباب گردو-دلمه ماهی قزل آلا کبابی با گوجه فرنگی سس کره (کلرادو); نوار استیک با رزماری و کره و پیاز گریل شده (تگزاس); و اهمیت مزه دار شده با لیمو, گشنیز و habanero (فلوریدا). ثبت نام برای این رویداد آنلاین رایگان در Eventbrite که در آن شرکت کنندگان را تشویق به کمک مالی به انجمن قلب آمریکا در ازای پرداخت برای کلاس. شما همچنین می توانید کسب و کار پخت و پز Rathbun-سبک با سفارش خود و ادویه پاک, اگر چه آنها نمی تواند در زمان حمل برای این کلاس.

Is that a giant green chile in your hand or are you just happy to see me?گسترش

این است که یک غول سبز شیلی در دست خود را و یا شما فقط خوشحال برای دیدن من ؟

علامت Antonation

چهار شنبه, جولای 23
وقتی که می آید به سبز چیلس بعد از آن بهتر است. بنابراین کسانی که در کنار جاده چادر شما ببینید شیلینگ رنگ پریده فلفل سبز در اوایل ماه اوت? نگهداری اسب خود را, شریک زندگی; صبر کنید تا ماه سپتامبر به تهیه خود را بوشل و شما خوبان با عطر و طعم بهتر و بیشتر انواع. اما یادگیری چگونه به طبخ با تند سبز و قرمز سبزیجات? که مهارت شما می تواند — و باید — کشت در هر زمان از سال است. بنابراین ما نمی خواهد نگاه نگران Uncorked آشپزخانه سبز شیلی اغراق در روز پنج شنبه, جولای 23. مدرسه پخت و پز/eatery در 8171 جنوبی چستر خیابان در خیابان های تهران اجرا می شود از 6:30 تا 9:30 p. m. و شامل یک وابسته به مشروب کوکتل خوش آمدید و همچنین آموزش شلاق تا شیلی-ذرت سرخ, تخم سیب زمینی تنوری, calabacitas (یک succotash-نوع ظرف ساخته شده از کدو و ذرت و گوجه فرنگی و چیلس), شیلی-پسته شکننده و ستاره نشان می دهد: سبز شیلی. (دیرین ساکنان کلرادو را ببخشد Uncorked را کنجکاو و کار برکنار مرجع به ظرف به عنوان "گوشت خوک سبز شیلی خورش" به عنوان طولانی به عنوان آن دستور را شامل نمی شود, هویج, کرفس, فلفل یا دیگر اروپایی interlopers.) برای ثبت نام در کلاس در Uncorked آشپزخانه سایت (95 دلار برای هر نفر) و در زمان شیلی فصل واقعا رول در اطراف شما یک متخصص در پخت و پز (و) سقوط مورد علاقه های شما. به فروش می رسداما وجود دارد یک لیست انتظار.

The Rio's Denver patio is the perfect place to sip tequila in the shade — especially when you're saving 50 percent.گسترش

ریو دنور پاسیو محل مناسبی برای جرعه تکیلا در سایه — به ویژه هنگامی که شما در حال صرفه جویی 50 درصد است.

حسن نیت ارائه میدهد ریو گراند رستوران مکزیکی

جمعه, جولای 24
تا آنجا که به ما مربوط می شود وجود دارد هرگز یک زمان بد برای نوشیدنی تکیلا (شب کریسمس ؟ به خصوص اگر وجود دارد تاماله در بخار. روز جمعه پس از یک هفته بی معنی جلسات با micromanaging کارفرمایان? Órale. برای دو ماه متوالی در حالی که در خانه گیر کرده در میان طاعون ؟ کلرو.) بهترین زمان برای نوشیدن روح است هنگامی که آن را به نصف قیمت. و بنابراین ما به شدت پیش بینی پنج شنبه, جولای 24, وقتی همه, Rio Grande, رستوران مکزیکی مکان خواهد بود کاهش قیمت تکیلا هرچه 50 درصد به افتخار ملی تکیلا روز. مطالعه کردن رستوران را تکیلا لیست و شما پیدا کردن چیزی در هر نقطه قیمت از $2.50 برای $125. رزرو تشویق می شوند — به ویژه هنگامی که نوشیدنی معاملات این خوب است و می توان بر ریو سایت.

نگه داشتن خواندن برای بیشتر مواد غذایی و نوشیدنی, حوادث....

Chef Taylor West (on screen) can wrap and roll with the best of them, but he's no slouch on the grill, either.گسترش

آشپز تیلور غرب (در صفحه) می توانید بسته بندی و رول با بهترین آنها را, اما او هیچ دولا دولا راه رفتن در کوره یا نه.

علامت Antonation

چهار شنبه, جولای 26
آشپز تیلور غرب شده است آوردن سوشی به housebound Denverites از ماه مارس با پخش زنده سوشی-نورد کلاس و پس از کلرادو خاطر Co. بازگشایی در مه, او شده است شیلینگ sashimi, مکی و nigiri در آن taproom. اما آمده چهار شنبه, جولای 26, غرب, است, استقبال, شام با پنج دوره منو است که با تمرکز بر یک سبک کاملا متفاوت از غذاهای ژاپنی: kushiyaki, و یا مخلوط و گوشت کبابی. دنور کمدی سالن 3559 Larimer خیابان میزبانی سه seatings در noon 2 و 4 بعد از ظهر; منو شامل بال در یک توت فرنگی و تند شیلی لعاب; miso ماهی قزل آلا با کاری; و koji-استیک خوابانده خدمت با togarashi سیب زمینی و سیر-سویا کارامل. امن بلیط (60 دلار برای یک میز برای دو نفر یا 100 دلار برای یک جدول برای چهار) در Eventbrite.

چهار شنبه, آگوست 8, از طریق پنج شنبه مرداد 16
اکتبر Flatirons غذا جشنواره رسما منتقل شده است آنلاین و حوادث منجر به آن. به جای فرد جمع آوری اعانه — که مملو از boozy shmoozing که راه torpedoing هر کس بهترین های اجتماعی فاصله نیت — جشنواره میزبانی یک سری از ده زوم پخت و پز کلاس ها از روز شنبه 8 اوت از طریق پنج شنبه مرداد 16, که در آن شما یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود همیشه سبز کلاسیک مانند نان خمیر ترش و مناسب استیک و همچنین باطنی بیشتر موضوعاتی مانند فرهنگ عامه اطراف قارچ قارچ و چگونه به shio koji (تخمیر ژاپنی, ترشی) و ته چین (یک ایرانی ظرف برنج را با یک و طلایی ترد پوسته). هر نود دقیقه کلاس هزینه 30 دلار (یا خرید همه ده برای $250); بازدید این جشنواره را در Facebook صفحه برای برنامه کامل و Eventbrite به خرید بلیط خود را.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب