آخرین: آریزونا, فوتبال 3, مثبت, ویروس, تست

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ فینالیست برای NHL, برترین دروازه بان منتشر شده است. Ta

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

فینالیست برای NHL, برترین دروازه بان منتشر شده است.

Tampa Bay Lightning را آندره Vasilevskiy انتخاب شد به عنوان فینالیست برای Vezina جایزه برای سومین فصل متوالی. Winnipeg را کانر Hellebuyk و بوستون Tuukka Rask نیز انتخاب شدند جمعه پس از رای های لیگ را به طور کلی مدیران.

Vasilevskiy خواهد یک شات در حال تبدیل شدن به اولین back-to-back برنده NHL, برترین دروازه بان جایزه در 12 سال. او به رهبری NHL با 35 برنده در متوقف فصل به طور منظم است که شامل 21-بازی کشش که در آن او رفت 19-0-2. او برای اولین بار Vezina برنده سال گذشته به پایان رسید و سوم در انتخابات سال 2018 است.

نیوجرسی مارتین Brodeur در سال 2007 و '08 گذشته تکرار برنده است.

___

پنج بیشتر بازیکنان بیس بال آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته, افزایش مجموع به 80 پس از تست آغاز شده و در اواخر ماه ژوئن.

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط گفت: شش نفر از 10,548 نمونههای جدید مثبت در هفته پایان روز شنبه, نرخ 0.05%. در علاوه بر این به بازیکنان, یک عضو هیات آزمایش مثبت است.

این هفته شامل پنج بعد span بدون جدید تست مثبت. از جمله پذیرش اولیه غربالگری آغاز شده است که در اواخر ماه ژوئن 93 از 21,701 نمونه منجر به جدید مثبت به میزان 0.4%. مثبت شامل 80 بازیکنان و 13 عضو هیات.

___

فرمول یکی می گوید دو نفر تست مثبت برای coronavirus در آخرین دسته از آزمایشات انجام شده قبل از مجارستان جایزه بزرگ.

F1 گفت: 4,997 آزمون COVID-19 انجام شد از جولای 10-16 جلوتر از نژاد روز یکشنبه در خارج از بوداپست.

بیشتر اطلاعات داده شده در مورد دو نفر که تست مثبت است. آنها حذف شده اند از Hungaroring مجاورت و جدا شده است.

F1 گزارش هیچ مورد مثبت از بیش از 8000 تست های انجام شده بیش از گذشته دو مسابقه برگزار شد در اتریش در Red Bull Ring در اسپیلبرگ.

پرسنل شرکت در مسابقه تست شده هستند و هر پنج روز با نتایج ساخته شده هر هفت روز.

وجود دارد دو برنامه ریزی شده مسابقات در انگلیسی GP در Aug. 2 و اوت. 9.

___

جهان مسابقات سه گانه قهرمانی برگزار خواهد شد در این سال اما معلوم نیست که در آن و زمانی که.

جهان شد در ابتدا برنامه ریزی شده را در ماه اوت در ادمونتون جهان سری grand final اما آنها لغو شد در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بدن حاکم از ورزش در حال حاضر می گوید: یک سال 2020 انجمن می توانید پیش بروید و پس از توصیه های از ورزشکاران و مربیان و مذاکرات با ملی فدراسیون.

جهان مسابقات سه گانه نیز لغو شد سه جام جهانی در برزیل و چین است.

جهان مسابقات سه گانه می گوید: از آن مجبور شد به قراضه دو جام جهانی و سه جام در چین برنامه ریزی شده برای ماه های سپتامبر و اکتبر پس از دولت این کشور در هفته گذشته لغو تمام ورزشی بین المللی برای بقیه سال.

___

اطلس 10 کنفرانس به تعویق انداختن سقوط آن ورزش های نجومی که شامل فوتبال, عبور از کشور رشته هاکی و والیبال زنان.

در این کنفرانس اعلام کرد که سعی خواهد کرد برای کسانی که ورزش در ترم بهار و به یک توافق "نگاه کنید-در پنجره" در طول ماه سپتامبر به ارزیابی این که آیا آن را ممکن است برای انجام کوتاه, کنفرانس-تنها در فصل پاییز ،

___

راه اندازی مجدد از پاراگوئه لیگ فوتبال نامیده شده است پس از سه تیم پایین آمده و با موارد coronavirus.

پاراگوئه فدراسیون فوتبال می گوید گوارانی, 12 de Octubre و سن لورنزو نمی تواند بازی کند و تا زمانی که یکی دیگر از معاینه پزشکی برگزار می شود.

فوتبال انجمن نمی گویند که چگونه بسیاری از بازیکنان و یا اعضای هیات تبدیل شده اند آلوده.

لیگ برنامه ریزی شده بود به سر در روز بعد پس از چهار ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر. سن لورنزو بود به بازی General Diaz.

گوارانی برنامه ریزی شده بود به بازی Guaireña در روز شنبه و 12 ده اکتبر بود به بازی Sol de امریکا است.

باشگاه مدیران انتظار می رود تا دیدار بعد در روز به بحث در مورد اینکه آیا بازیهای دیگر رو به جلو خواهد رفت.

پاراگوئه انجام داده است نسبتا خوبی در مبارزه با ویروس. تنها 27 نفر در کشور از تقریبا 7 میلیون نفر فوت کرده اند با این ویروس حدود 3,300 آلوده.

___

رویدادهای ورزشی در انگلستان می تواند باز می شود تا تماشاگر با شروع در ماه اکتبر.

هیچ طرفداران اجازه داده شده در استادیوم پس از ورزش را از سر گرفت در این کشور در ماه ژوئن پس از سه ماه تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: "از ماه اکتبر ما قصد بازگرداندن مخاطبان در استادیوم ... در یک COVID-secure راه موضوع را به نتیجه موفقیت آمیز از خلبانان."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب