آخرین: کشتی کروز رشته برای هفته اسکله در کرواسی

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— جدید طبیعی " هر چیزی اما به عنوان کشورهای در ادامه به بازگشایی شده است.

— نخست وزیر اسپانیا درخواست مجلس برای گسترش به دولت ملی اضطراری.

— دانشگاه کمبریج لغو همه چهره به چهره و سخنرانی برای 2020-2021 سال تحصیلی.

— اولین پاکستان نماینده مجلس به تست مثبت برای ویروس می میرد.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز است ظاهر می شود قبل از اینکه اسپانیا در پارلمان به درخواست برای تایید خود را به گسترش این کشور وضعیت اضطراری که دولت خود استفاده کرده است برای مهار یک شیوع کروناویروس که به کشته شدن حداقل 27,000 اسپانیایی.

این امر می تواند پنجم هفته دو فرمت به وضعیت اضطراری که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در روز یکشنبه. دولت می خواهد به گسترش آن تا ماه ژوئن 7.

رای گیری است و انتظار می رود نزدیک اگر چه سانچز را دولت اقلیت تشکیل شده از خود را سوسیالیست و حزب ضد اروپایی اتحاد امن این مهم با حمایت مرکز-راست شهروندان ،

سانچز حمایت شده است پایانی با هر رای به تمدید وضعیت اضطراری که به دولت این قدرت را محدود و حقوق اساسی مانند حرکت آزاد و مونتاژ کلید بهداشتی خود را مستند. اصلی ترین حزب مخالف محافظه کار محبوب حزب گفته است: "رای "نه".

همچنین روزنامه دولتی منتشر شده از این جهت است که نیاز به هر کس بیش از شش سال به پوشیدن ماسک صورت در بسته در فضای عمومی و یا در خارج از منزل اگر دو متر (6.5 فوت) فاصله اجتماعی را نمی توان تضمین شده شروع پنج شنبه.

___

لندن — کمبریج تبدیل شده است و این دانشگاه برای اولین بار در بریتانیا به لغو تمام چهره به چهره و سخنرانی برای 2020-21 سال تحصیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانشگاه می گوید تمام سخنرانی برگزار خواهد شد عملا و به صورت آنلاین تا تابستان 2021. کمبریج می گوید ممکن است برای نگه داشتن آموزش و تدریس در گروه های کوچک — یک بخش کلیدی از دانشگاه سیستم — زمانی که سال تحصیلی جدید شروع می شود در ماه اکتبر به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله می توان دنبال کرد.

این بیماری همه گیر در حال حاضر طرح میتوانست زندگی دانشجویی. کمبریج نقل مکان کرد و همه آن آموزش آنلاین در مارس و امتحانات برگزار می شود از راه دور.

دانشگاه های بریتانیا هشدار آنها را به صورت یک بحران مالی اگر دانش آموزان در تصمیم گیری آنها نمی خواهند به پرداخت شهریه — در حال حاضر 9,250 یک سال ($11,300) در انگلستان — به صورت مجازی تجربه کنید. مستندات و سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل همه گیر نیز قطع جریان از دانشجویان بین المللی که پرداخت هزینه های بالاتر و به شکل یک منبع اصلی درآمد برای دانشگاه های انگلستان.

___

لاهور پاکستان — پاکستان اولین نماینده مجلس بود که آزمایش مثبت برای coronavirus سالگی در بیمارستانی در شهر شرقی لاهور.

به گفته پزشکان و پاکستان تحریک-e-Insaf حزب حاکم شاهین رضا, 69, در بیمارستان بستری شد سه روز پیش. وضعیت او رو به وخامت گذاشته چهارشنبه و او در یک بیمارستان دولتی. نخست وزیر پاکستان عمران خان با ابراز غم و اندوه و با عرض پوزش از مرگ ارشد حزب مجلس.

عثمان Buzdar ارشد وزیر در استان پنجاب, تایید مرگ او از coronavirus. او یک نماینده مجلس استان پنجاب مجمع.

اعلام این خبر در مورد رضا از مرگ می آید به عنوان فقر زده پاکستان ثبت بالاترین تک-روز مرگ و میر ناشی از COVID-19 با 46 در 24 ساعت گذشته. این ویروس تا کنون آلوده چندین سیاستمداران از جمله پاکستان رئیس مجلس اسد Qaiser که به طور کامل بهبود یافتند.

از روز شنبه وجود دارد تقریبا 46,000 تایید موارد ویروس از جمله تقریبا 1000 تلفات در پاکستان که در آن مقامات کاسته شش هفته مستند در هفته گذشته با وجود هشدارهای برخی از پزشکان که بلند کردن اجسام از محدودیت ها می تواند باعث ناگهانی افزایش مرگ و میر و عفونت.

پاکستان نیز بازگشایی مراکز خرید در حکم دادگاه و مقامات روز شنبه از سر گرفته شد یک قطار سرویس کرد و گفت: این اقدامات بودند با هدف احیای اقتصاد و صرفه جویی مردم از مرگ به دلیل گرسنگی و فقر است.

مقامات می گویند که بسیاری از مردم در پاکستان نه پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

___

بانکوک — کانادا کشیش متهم در میانمار با نقض ممنوعیت اجتماعات بزرگ به دادگاه ظاهر شدند از یک قرنطینه گزارش تحمیل چرا که او تا به حال قرارداد COVID-19.

دیوید Lah متهم شده بود در اواسط ماه آوریل با نقض مقاله مدیریت بحران های طبیعی و چهره ممکن است مجازات تا سه سال حبس و جریمه نقدی و یا هر دو. این قانون استناد در اواسط ماه مارس برای مبارزه با گسترش COVID-19.

اتهام شامل جمع آوری مذهبی Lah برگزار شد در 7 آوریل در یانگون. قاضی در چهار جلسه به دستور الله را بازداشت و به مدت 15 روز در حال بررسی امکان محاکمه در حالی که پلیس در ادامه تحقیقات خود را.

___

لندن — هوافضا موتور ساز رولز رویس اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش برخی از 9000 شغل در سطح جهان آن را به عنوان چنگ زدن با سقوط در سفر هوایی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

شرکت استخدام 52,000 مردم به طور کلی و آن را بلافاصله روشن نیست که در آن کاهش سقوط خواهد کرد.

سازماندهی مجدد منجر به کاهش و در نتیجه برخی از 700 میلیون پوند ($856 میلیون دلار) در پس انداز با هدف کلی از 1.3 میلیارد پوند در صرفه جویی سالانه.

مدیر اجرایی وارن شرق می گوید: این شرکت باید "را به تصمیم گیری های دشوار برای دیدن کسب و کار ما از طریق این سابقه ،

___

مانیل فیلیپین — پزوی فیلیپین پلیس حمله کوچک مخفی بیمارستان و داروخانه غذا به شهروندان چینی مشکوک به آلوده با COVID-19 بیماری و بازداشت دو چینی مدیران.

پلیس Brig. ژنرال Rhoderick Armamento گفت: مجریان قانون در بر داشت یک بیمار چینی در هفت تخت بیمارستان و فروشگاه های مواد مخدر در طول روز سه شنبه در حمله به یک مجتمع مسکونی ویلا بود که به طور غیر قانونی تبدیل به یک مرکز پزشکی در کلارک فریپورت و منطقه ویژه اقتصادی شمال غرب مانیل.

بیش از 200 مظنون چینی-نام تجاری coronavirus سریع تست کیت و سرنگ آن استفاده شده است بدست آمده در سطل زباله, او گفت:.

"آنها باید تمرین پزشکی و تجویز دارو بدون مجوز" Armamento گفته آسوشیتد پرس با تلفن چهار شنبه. "چینی بیمارانی که آورده بودند هنوز هم ممکن است راه رفتن در اطراف در و می تواند افراد دیگر را آلوده."

چینی ها که رفته اند به زیر زمین بیمارستان ممکن است شامل تعداد زیادی از کارگران در قمار آنلاین لباس در Clark سابق آمریکا در پایگاه نیروی هوایی تبدیل به تجاری و اوقات فراغت hub.

پلیس سرهنگ ژنرال Guillermo Eleazar گفت: غیر قانونی و بیمارستان و داروخانه می تواند بیماران را به خطر اندازد به جای صرفه جویی در آنها را به خاطر آنها مطابقت ندارد با دولت بهداشت و درمان مقررات و استانداردهای.

فیلیپین گزارش شده حدود 13,000 coronavirus عفونت از جمله 837 مرگ و میر در میان بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید آفریقا حال پیشرفت است و می تواند فشار و میلیون ها نفر را به فقر شدید.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک پیام ویدئویی شنبه راه اندازی یک سیاست مطبوعاتی در "تاثیر COVID-19 در آفریقا" است که کشورهای این قاره را در پاسخ سریع به بحران "و همانطور که از در حال حاضر موارد گزارش شده کمتر از ترس" با بیش از 2500 مرگ و میر.

اما U. N. رئیس گفت: "خیلی آویزان در تعادل" و به نام او به صورت "بین المللی اقدام به تقویت آفریقا, سلامت, سیستم, حفظ منابع غذایی و جلوگیری از یک بحران مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش, محافظت, مشاغل, نگه داشتن خانواده ها و کسب و کار شناور و کوسن قاره در برابر از دست درآمد و صادرات."

به کمک آدرس ویرانگر اقتصادی و اجتماعی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر اشاره به این حادثه تلخ گفت: آفریقا نیاز به بیش از 200 میلیارد دلار و "یک در سراسر-هیئت مدیره بدهی وقفه برای کشورهای آفریقایی."

او گفت: در سال های اخیر رشد اقتصادی در آفریقا بوده است, قوی, انقلاب دیجیتال "گرفته شده نگه دارید" و توافق های رسیده در یک منطقه آزاد تجاری.

اما اشاره به این حادثه تلخ گفت: "در حال حاضر تقاضا برای آفریقا کالا گردشگری و حواله در حال کاهش است" و "باز از تجارت منطقه شده است تحت فشار قرار دادند."

و دبیر کل گفت: این بیماری همه گیر "را تشدید دیرینه نابرابری و تشدید گرسنگی و سوء تغذیه و آسیب پذیری در برابر بیماری است."

___

سنگاپور — سنگاپور که یکی از بالاترین ميزان عفونت در آسیا, برنامه ای برای خروج بخشی از مستند که به پایان می رسد ژوئن 1 در یک روش کنترل شده بیش از سه فاز.

مقامات می گویند کسب و کار است که نمی برخواهد داشت خطر انتقال می تواند به بازگشایی از ژوئن 2, اما برخی از مغازه های خرده فروشی, خدمات شخصی و ناهار خوردن در رستوران ها هنوز هم منع می شود. مدارس را بازگشایی در مراحل و خانواده می توانید هر یک از دیگر, اما محدود به یک دیدار در روز و نه بیشتر از دو مهمان در یک خانواده است.

شهر-دولت گزارش کرده است 28,794 موارد با 22 مرگ و میر. بسیاری از موارد مرتبط به کارگران خارجی که قفل شده باقی مانده را در خود شلوغ خوابگاه. در اوایل این ماه شهر-دولت مجاز انتخاب کسب و کار برای باز کردن درب ها پس از عفونت ها کاهش یافته است در جامعه محلی دور از خوابگاه.

دولت در بیانیه ای گفت شنبه که از آن انتظار عفونت به افزایش با افزایش فعالیت در ماه آینده. اگر انتقال باقی مانده است کم و پایدار و خوابگاه وضعیت تحت کنترل آن گفت: بیشتر فعالیت را به تدریج سر از جمله ورزشگاه, شهریه مراکز و رسانه های خرده فروشی در فاز دو.

آن گفت: تمام محدودیت ها در نهایت کاسته در فاز سه اما با دقیق دستورالعمل های بهداشتی در یک "طبیعی" تا زمانی که یک واکسن موثر برای COVID-19 توسعه یافته است.

___

دهلی نو — عمده امداد رسانی به دهها هزار نفر کارگران مهاجر مشتاق به بازگشت به روستای خود را خانه از شهرستانها و شهرهای آهن هند خواهد بود دو برابر شدن تعداد قطار ویژه برای آنها و همچنین اجرای 200 قطار جدید در سراسر کشور از تاریخ 1 ژوئن.

راه آهن هند در بیانیه ای می گوید که این اداره بیش از 1600 قطار برای کارگران مهاجر و حمل و نقل بیش از 2.1 میلیون نفر از آنها را به خانه شان متحده در گذشته 19 روز.

مسافر ملزم به پوشیدن ماسک و تحت نمایش درمانی قبل از اینکه مجاز به هیئت مدیره. بازگشت این کارگران در اعداد بزرگ مطرح شده است و ترس از بسیاری از آنها حمل عفونت به خانه متحده از شهرستانها و شهرهای کوچک.

هزاران نفر از کارگران شده است ازدحام ایستگاه های راه آهن ایستگاه اتوبوس و بزرگراه ها با همسران و فرزندان خود را در گرما فروزان مضطرب به خانه های خود بازگردند. آنها می گویند که آنها می توانند رزومه کشاورزی و همچنین نگاهی به مشاغل مانند ساخت جاده برداشت آب در خشکسالی-آمار مناطق و ساخت و ساز از پناهگاه های حیوانات تحت برنامه دولت است که تضمین 100 روز اشتغال در یک سال و در مناطق روستایی هند برای 200 روپیه ($2.65) هر فرد در هر روز.

راه آهن بعدازظهر روز شنبه در اعتراض به مهاجران به وحشت نیست.

تعداد coronavirus موارد در هند رسید گذشته 100,000 با نزدیک به 4 ، 000 مرگ و میر. تقریبا 39,000 مردم بهبود از بیماری است. هند در دو ماهه مستند تمدید شده است تا زمانی که ممکن است تا پایان.

این سیستم راه آهن است که اغلب به عنوان هند تاسیسات حمل و نقل 23 میلیون نفر در سراسر قاره پهناور هر روز برخی از 8.4 میلیارد مسافر در هر سال.

___

انکوریج آلاسکا آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy بلند است محدودیت قرار داده و به محل به دلیل coronavirus.

"از آن زمان به آلاسکا در پای خود را," او گفت: در یک جمعه شب در کنفرانس خبری. "جمعه ما باز برای کسب و کار در سراسر ایالت آلاسکا است."

کم مورد تعداد مرگ و بالغ در این کشور بزرگترین اما کم جمعیت دولت به رهبری Dunleavy اول-اصطلاح جمهوری خواه رو به خاطر تلاش برای تصمیم گیری خود را. آلاسکا تا به حال 399 COVID-19 موارد و 10 مرگ و میر.

همه کسب و کار از جمله کافه ها و ورزشگاه را مجاز به بازگشایی بدون محدودیت یا محدودیت ظرفیت به عنوان کلیساهای کتابخانه ها و موزه ها. تفریحی و فعالیت های ورزشی نیز اجازه داده می شود برای از سرگیری.

"آن را تمام خواهد شد باز درست مثل آن بود قبل از به ویروس" او گفت:.

وجود خواهد داشت برخی از دستورالعمل در محل ، آلاسکا خواهد بود توصیه می شود هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله, تمیز, صفحه نمایش لمسی قبل از استفاده در خانه بمانند و اگر بیمار و پوشیدن چهره و پوشش در اگر در نزدیکی افراد دیگر است.

بازدید کننده محدودیت در محل باقی می ماند برای ارشد مراکز و موسسات. و سازمان با گردهمایی و جشنواره ها باید با مشورت مقامات بهداشت عمومی قبل از برنامه ریزی این رویداد است. 14-بعد اجباری قرنطینه برای کسانی که پس از رسیدن در آلاسکا در محل باقی می ماند تا تاریخ 2 ژوئن.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن