آخرین: ترس آمریکا از دست دادن کنترل بیش از 2 ویروس موج

دهلی نو — هند coronavirus caseload افزایش یافته است به 425,282 به عنوان عفونت افزایش می یابد در مناطق روستایی

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

دهلی نو — هند coronavirus caseload افزایش یافته است به 425,282 به عنوان عفونت افزایش می یابد در مناطق روستایی که کارگران مهاجر فرار شهرستانها عمده بازگشته اند در هفته های اخیر.

هند وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد 14,821 موارد جدید و حدود 300 جدید, مرگ و میر, آوردن تلفات و مرگ و میر به بیش از 13000. کشور ساحلی گوا گزارش اول خود را COVID-19 مرگ است.

هند چهارمین بیشتر متاثر کشور در سطح جهان پس از ایالات متحده, برزیل و روسیه است.

هند دولت برنامه ریزی بدن Niti Aayog می گوید عفونت در حال حاضر پدید آمده در 98 112 کشور فقیرترین مناطق.

دولت هند زد, قطار ویژه به هزاران نفر از کارگران مهاجر به روستاهای آبا و اجدادی خود را در هفته های اخیر.

هنوز حدود 60 درصد از هند به موارد گزارش شده در ایالات متحده در دهلی نو که شامل سرمایه های ملی دهلی نو, Maharashtra در صفحه اصلی به هند سرمایه مالی بمبئی و تامیل نادو که در آن تولید hub چنای واقع شده است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— از خرید به غذای بیرون شهر نیویورک بازدید "بزرگترین قطعه" از بازگشایی طرح اما برخی محتاط باقی می ماند.

— Coronavirus مستندات افزایش یافته حیات وحش شکار غیر قانونی در آسیا و آفریقا و از آن بدتر ممکن است به عنوان کشور بازگشایی شده است.

— جوان بیس بال بازیکنان محروم شانس خود را برای بازی در مسابقات قهرمانی مسابقات را دریافت یادگاری از ورزشگاه.

— دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

کانبرا استرالیا — ایالت ویکتوریا استرالیا روز دوشنبه گزارش 16 مورد جدید از coronavirus آن را به عنوان تلاش برای آوردن شیوع وجود دارد و تحت کنترل است.

تعداد موارد در دولت این است که بالاترین میزان در دو ماه و اختصاص بیش از 80 درصد از استرالیا موارد جدید طی هفته گذشته. که افزایش را مجبور کرده است تا دولت برای معکوس کردن برخی از برنامه های خود را به سهولت و محدودیت های خاص از روز شنبه.

در ضمن استرالیا در بانک مرکزی می گوید: رکود اقتصادی است که به عنوان بد نیست به عنوان آن را برای اولین بار ترسید.

بانک مرکزی و فرماندار فیلیپ لاو می گوید اقتصاد است که با بهره گیری از شیوه دولت در پاسخ به همه گیر در هر دو سلامت و شرایط اقتصادی است. تعداد موارد جدید و 102 و میر ناشی از این ویروس در استرالیا در حال پایین در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر.

___

پکن — رئیس زنجیره ای از داروخانه ها در پکن بوده است و محکوم به 15 سال زندان برای فروش بیش از 500000 تقلبی 3M Corp. ماسک در طول coronavirus اپیدمی, گزارش های خبری روز دوشنبه گفت:.

دو نفر که با تبانی با لی دونگ رئیس کانگ Baixin داروخانه نیز محکوم به زندان و Chaoyang District Court, پکن, اخبار و رسانه های دیگر گزارش با استناد به منابع ناشناس.

هیچ خبر از دادگاه و تلفن تماس به آن دفتر مطبوعاتی پاسخ داده بودند.

لی و متهم Li Yuzhang و لو Hanyi محکوم شدند از خرید جعلی 3M ماسک و reselling آنها را به داروخانه ها و یا افراد, گزارش های خبری گفت:. به آنها گفت: همه متهمان را رد اتهامات و گفتند که درخواست تجدید نظر خود را ندارند.

___

مانیل فیلیپین — پزوی فیلیپین گفت: مقامات عربستان سعودی خواسته است مانیل دولت به خانه باقی مانده است نزدیک به 300 کارگران فیلیپینی که جمع شده اند در پادشاهی نفت خیز در ماه های اخیر به دلیل coronavirus محدودیت.

کار, منشی, سیلوستر Bello سوم می گوید: پادشاه عربستان سعودی خود را ساخته شده درخواست فوری برای 282 بدن به حمل و نقل بازگشت به فیلیپین در 72 ساعت. کارگران درگذشت عمدتا از بیماری های مختلف از جمله COVID-19 در عربستان سعودی که در آن بیش از 800,000 فیلیپینی کار می کنند.

فیلیپین خواسته است که سه روز مهلت تمدید شود و که اجساد حدود 50 فیلیپینی که درگذشت COVID-19 بیماری بود به خاک سپرده شد در عربستان سعودی, Bello گفت. او به آسوشیتدپرس گفت که روز شنبه این درخواست را به احتمال زیاد اعطا می شود.

یک منبع پیشرو جهانی کار دولت فیلیپین شده است در تلاش برای کمک به خانه دهها هزار نفر از فیلیپینی که از دست داده اند کار خود را در سراسر جهان با توجه به کروناویروس مستندات و رکود اقتصادی در حالی که برخورد با شماره های هشدار دهنده عفونت در کشور است.

فیلیپین مقامات گزارش داده اند بیش از 30000 عفونت از جمله 1,169 مرگ و میر در میان بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش شده و دو مورد جدید از coronavirus به عنوان قطره ای از افراد آلوده همچنان وارد در مرز.

این کشور از 5 میلیون نفر در حال حاضر نه فعال موارد پس از هیچ در تمام اوایل این ماه.

مقامات بهداشت گفت: همه این موارد شامل افرادی که به تازگی وارد شده و در قرنطینه و هیچ مدرکی وجود ندارد که از جامعه انتقال است.

هنوز هم بسیاری از باقی می ماند اضطراب جامعه انتقال می تواند بازگشت به ویژه پس از مقامات بهداشت بستری اشتباه اجازه می دهد دو زنانی که وارد شده بود از لندن به ترک قرنطینه قبل از آنها تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است چرا که پدر و مادر در حال مرگ بود. زنان بعد از آزمایش مثبت و پس از جدا شده خود را.

آخرین دو مورد شامل مردم از بازگشت از هند و پاکستان است.

___

پکن — چین گزارش کرده است 18 جدید تایید موارد coronavirus از جمله نه در پکن و دو همسایه در استان هبی.

این اولین بار در بیش از یک هفته است که این تعداد کاهش یافت و به تک رقمی در یک شیوع در چین سرمایه است. قبلا این شهرستان گزارش شده بود بیش از 20 نفر در هر روز به مدت هشت روز مستقیم. تعداد کل موارد از اول تایید شد در ژوئن 11 افزایش به 236.

سقوط در اعداد می آید پس از چین تقویت اقدامات برای از بین بردن ویروس در پکن از جمله لغو کلاس های مدرسه و رویدادهای عمومی. این هفت نفر دیگر موارد جدید در چین آورده بودند از خارج از کشور است.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 89 مردم باقی می ماند در درمان با COVID-19 و 129 نفر در انزوا به عنوان موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 83,396 موارد ویروس.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 17 مورد جدید از COVID-19 اولین بار آن روزانه پرش پایین آمد به در نزدیک به یک ماه به عنوان مقامات بهداشتی تقلا شامل احیای این ویروس در اطراف محور بیشتر سرمایه منطقه است.

ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 12,438 موارد از جمله 280 مرگ و میر.

این کشور بیش از دو هفته گذشته بوده است گزارش 40 تا 50 موارد جدید در هر روز در میان افزایش فعالیت عمومی و کاسته نگرش اجتماعی فاصله. نیز وجود دارد یک چشم انداز مثبت در وارداتی موارد بیشتر از مسافران پس از رسیدن از آسیای جنوب شرقی باعث شد مقامات به توقف ارائه جدید ویزا برای مسافران از پاکستان و بنگلادش است.

دوازده از موارد جدید گزارش روز دوشنبه بودند از سئول شهری که در آن مقامات, تلاش برای پیگیری از صدها انتقال مربوط به nightspots و رستوران و اجتماعات کلیسا و کارگران کم درآمد مانند درب-به-درب فروشندگان و انبار کارکنان است که نمی تواند به استطاعت در خانه بمانند. شش نفر از جمله پنج در پایتخت منطقه در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

این monthlong افزایش عفونت در پر جمعیت پایتخت منطقه را مطرح کرد که این کشور راه رفتن در خواب به یکی دیگر از عمده بحران پس از, حاوی اولین موج در اطراف محور جنوب شرقی شهر Daegu.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — یک زندانی از آونال زندان ایالتی در کالیفرنیا درگذشت از آنچه به نظر می رسد عوارض ناشی از کوروناویروس.

وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی گفت: اواخر روز شنبه به اهل بیت درگذشت, در یک بیمارستان و علت دقیق مرگ هنوز به تعیین خواهد شد. هیچ اطلاعات اضافی ارائه شد.

مقامات گفت: 19 زندانیان در بازداشت فوت کرده اند از بیماری های مرتبط با ویروس. این اولین مرگ در آونال زندان ایالتی در کینگز کانتی که در آن 131 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای ویروس. زندان 180 مایلی شمال غربی لس آنجلس.

___

واشنگتن — کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو خواستار coronavirus یک "محصول" حزب کمونیست چین" و بدون شواهد نشان می دهد این ممکن است به عمد ایجاد شده توسط دولت چین.

ناوارو می گوید در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که هنوز مشخص نیست که چگونه این ویروس آغاز شده و "تا زمانی که ما برخی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده در آن آزمایشگاه و یا چه چیزی اتفاق افتاده است که بازار ما می دانیم که این ویروس باعث شد در چین است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند تکرار بی اساس نظریه ارتباط منشاء شیوع است به یک حادثه ممکن است در یک آزمایشگاه ویروس شناسی. مقامات ایالات متحده توصیف شواهد صرفا ضمنی.

پیشرو در تئوری این است که عفونت در میان انسان ها شروع به در بازار حیوانات در ووهان.

ناوارو می گوید آن را "سوال باز" که آیا این ویروس به صورت هدفمند ایجاد شده است. او می گوید در دولت چین است که "گناه تا ثابت."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب