آخرین: هنگ کنگ افزایش ویروس قوانین به عنوان موارد رشد

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ ممنوعیت ناهار خوری در رستوران ها به طور کامل و دستور ماسک در مکان های عمومی به عنوان شه

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ ممنوعیت ناهار خوری در رستوران ها به طور کامل و دستور ماسک در مکان های عمومی به عنوان شهر جنگ بدتر شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 1000 نفر در دو هفته گذشته.

این سخت تر اقدامات موثر خواهد بود برای یک هفته از روز شنبه. آنها یک فرمت قبلی ممنوعیت خوردن در رستوران ها و eateries پس از 6 بعد از ظهر در شب و همچنین ساخت آن را اجباری توسط قانون به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی.

ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر نیز تقویت محکم با تجمعات محدود به دو نفر.

میله, سالن های زیبایی و تفریحی مراکز بازی بسته باقی خواهد ماند و استخر شنا و سالن های ورزشی بسته خواهد شد از شنبه. از Eateries ها و رستوران ها خواهد بود و مجاز به ارائه takeout خدمات به مشتریان.

"این است که تا کنون بیشتر به چالش کشیدن مهم ترین موج انتقال هنگ کنگ. بنابراین دو تا سه هفته آینده حیاتی خواهد بود ما باید برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری در جامعه است." گفت: Matthew چونگ از هنگ کنگ دبیر کل برای دولت است.

این شهرستان گزارش شده و در مجموع 2,634 عفونت از یکشنبه. دولت روز دوشنبه اعلام کرد که دو بیشتر بیماران فوت کرده, گرفتن coronavirus مرگ و میر در هنگ کنگ به 20.

بیش از دو هفته گذشته 1,164 افراد آلوده با coronavirus اکثریت بودند که به صورت محلی منتقل می شود. افزایش موارد است که بالاترین در هنگ کنگ تا کنون و پس از این شهر گزارش داد چند هفته از هیچ محلی منتقل موارد در ماه مه و ژوئن.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— گردشگری دیپلماسی در مواجهه با مقاومت مواجه به عنوان ویروس caseloads خروش

— کاخ سفید به سنا اوباما دوباره سعی کنید در $1 تریلیون ویروس کمک

— Coronavirus بحران جرقه یک جوان اسرائیلی جنبش اعتراضی

— هانا 's باران را جاری شدن سیل تهدید همراه آمریکا و مکزیک, مرز, به عنوان ویروس موج

— عدم اطمینان بیش از آمریکا و چین تنش همه گیر هل طلا به قیمت ثبت

— بیس بال بازگشت شامل چندین داستان باز گشت

____

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

____

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

اسلام آباد — پاکستان ضربه دیگری پایین در COVID-19 مرگ و میر با 20 در 24 ساعت گذشته کمترین افزایش روزانه از اواسط ماه ژوئن.

"این است که 87 درصد کاهش در COVID-19 مرگ و میر ناشی از" دکتر ظفر میرزا دستیار ویژه نخست وزیر عمران خان توییتی دوشنبه.

پاکستان روزانه عفونت همچنین ادامه داد: برای رها کردن فقط با 1,176 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته. پس پرونده آغاز شد و در مارس پاکستان ثبت کرده است 274,288 عفونت با 241,026 مردم داشتن از بهبود COVID-19.

هنوز هم با مقدس مسلمانان بعد از عید-ul Adha اواخر این هفته میرزا گفت: با وجود تشویق و مداوم در کاهش عفونت وجود دارد "هیچ جایی برای خوشنودی است." پاکستان شاهد آن گذشته سنبله در موارد زیر قبل از تعطیلات عید-al فطر.

خان و coronavirus تیم اعتبار موفقیت خود را در برابر ویروس به اصطلاح هوشمند مستندات به سرعت quarantining عفونت نقاط داغ. در یک نقطه بیش از 800 نقاط داغ از جمله بازارها و مناطق مسکونی در سراسر کشور شده بود روی زمین افتاده.

خان نادیده گرفته و کسانی که می خواستند کامل مستند که او گفت: تهدید فقیرترین. پاکستان نرخ فقر قبل از همه گیر ماند در حدود 30 درصد است. اقتصاددانان می گویند این صعود به 40 درصد از مارس. کسانی که زندگی زیر خط فقر رای کسب حدود 1.90 یک روز. خان دولت دست از دستمزد از حدود 100 دلار به فقیرترین.

___

دهلی نو — هند ثبت شده حدود 50000 تازه موارد از coronavirus نخست وزیر نارندرا مودی آماده برای راه اندازی امکانات در سه شهر اصلی به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

این 49,931 موارد گزارش شده در دوشنبه آورده هند شمارش به فراتر از 1.4 میلیون نفر است. هند در جهان سوم-بالاترین caseload پس از ایالات متحده و برزیل است. این 32,771 گزارش مرگ و میر ناشی از این بیماری در هند, اما, علامت گذاری به مراتب پایین تر مرگ و میر بیش از دیگر کشورها است.

مودی می گوید تست امکانات است که عامل شروع در روز دوشنبه کمک خواهد کرد که مقامات مسیر ویروس. آنها خواهد شد را در Noida در حومه پایتخت دهلی نو و در شهرهای بمبئی و کلکته. هر یک قادر به تجزیه و تحلیل به عنوان بسیاری از 10,000 آزمون در روز است.

هند ارشد پزشکی تحقیقات آژانس می گوید این کشور آزمایش در مورد 515,000 نمونه برای COVID-19 روز یکشنبه.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی گزارش بیش از 11,000 جدید تایید coronavirus موارد به عنوان کشور در حال حاضر بیش از 445,000 در همه, از جمله بیش از 6,700 مرگ و میر.

آفریقای جنوبی دارای پنجمین caseload و باعث می شود تا بیش از نیمی از موارد در سراسر قاره آفریقا است. رئیس جمهور سیریل Ramaphosa می گوید: بهبودی از این بیماری همه گیر خواهد شد "طولانی و دشوار" اما کارشناسان می گویند بدترین هنوز به آمده است.

یک نگرانی رو به رشد است ضعیف منابع کیپ شرقی استان که باعث می شود تا 16 درصد از این کشور در موارد اما بیش از 20 درصد از مرگ و میر. آفریقای جنوبی در مکان آزمایشگاه در ادامه به صورت تست تاخیر با متوسط زمان چرخش برای نتایج در بیش از یک هفته است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 25 مورد جدید از COVID-19 آوردن آن caseload به 14,175 عفونت و 299 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه گفت: 16 مورد جدید گره خورده بودند به مردم ورود از خارج از کشور.

این کشور در گذشته روز گزارش کرده اند ده ها تن از موارد در میان خدمه یک روسیه "بدون اجازه" کشتی لنگر انداخت در جنوب بندر بوسان و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از ویروس زده عراق است.

در میان نه محلی انتقال هشت نفر بودند از سئول شهری است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه.

___

پکن — چین روز دوشنبه گزارش داد 61 مورد جدید از coronavirus گسترش بین آن شمال شرقی و شمال غربی مناطق.

منطقه سین کیانگ در شمال غربی گزارش 41 موارد جدید در حالی که لیائونینگ و استان جیلین در شمال شرقی دیدم در مجموع 16. یکی دیگر از موارد آورده بودند توسط مسافران چینی از خارج از کشور است.

جدید مرگ و میر گزارش شده ترک تلفات از COVID-19 در کشور در 4,634 میان 83,891 موارد است. در مجموع 339 نفر در حال دریافت درمان برای این بیماری 21 از آنها در شرایط جدی در حالی که 305 نفر در حال نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از عفونت و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

آخرین شیوع بیماری به عنوان بسیاری از کشور باز است تا با شهرهای بزرگ راه اندازی مجدد داخل ساختمان تفریح اماکن و رویدادهای ورزشی, البته بدون طرفداران در حضور.

___

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت روز دوشنبه ارسال شده جدید رکورد روزانه 532 جدید COVID-19 موارد و رهبر دولت هشدار داد که یک مستند در شهر ملبورن ادامه خواهد داد در حالی که افراد آلوده همچنان به رفتن به محل کار.

ملبورن است که تقریبا نیمی از راه را از طریق شش هفته مستند با هدف مهار جامعه گسترش coronavirus. ماسک-پوشیدن در استرالیا, دومین شهر بزرگ شد اجباری در هفته گذشته.

این موارد جدید و شش مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه منجر به برتری یک رکورد قبلی از 484 عفونت های جدید گزارش شده در چهارشنبه هفته گذشته است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: بزرگترین راننده از عفونت های جدید بود که مردم برای رفتن به ادامه کار پس از بروز علائم ،

"این چیزی است که رانندگی با این اعداد و مستند به پایان خواهد رسید تا مردم را متوقف رفتن به محل کار با علائم و به جای آن بروید و آزمایش" اندروز گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون به نام صبر در ویکتوریا.

"شده است وجود دارد قابل توجه جامعه انتقال در ویکتوریا. آن را برخی از زمان برای دریافت بر بالای" موریسون گفت.

-----

مانیل فیلیپین — ویتنام به تعویق انداخته است آن میزبانی آسیا بزرگترین امنیتی فروم که شامل کره شمالی به یک نشست سالانه جنوب شرقی آسیا وزرای خارجه یک ماه سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دو جنوب شرق آسیا دیپلمات روز دوشنبه گفت که ویتنام که منجر ارتباط جنوب شرقی کشور در سال جاری امیدوار به برگزاری جلسات چهره به چهره در اواسط ماه سپتامبر به جای انجام آنها را با ویدیو های آنلاین با توجه به محدودیت های مسافرتی اگر سالانه گردهمایی بودند برگزار شد به عنوان اصل برنامه ریزی شده در اواخر این هفته.

10-ملت بلوک میزبان آسه منطقه ای فروم که به ارمغان می آورد با هم آن بالا دیپلمات با همتایان خود از آمریکا و چین و ژاپن و روسیه و هند دو کره و دیگر کشورهای آسیا اقیانوس آرام به بحث denuclearization از شبه جزیره کره و دیگر مسائل امنیتی است.

بیشتر در مورد 1300 آسه آن جلسات این سال تا کنون منتقل حاضر با توجه به کروناویروس همه گیر از جمله سالانه اجلاس رهبران آسه آن در ماه گذشته. بیشتر حساس مذاکرات از جمله مذاکرات پنهانی بین چین و کشورهای عضو آسه آن برای یک به اصطلاح "منشور اخلاقی" در مورد مناقشه دریای چین جنوبی شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد گفت: دو دیپلمات که در گفتگو با آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل عدم اقتدار به بحث در مورد این موضوع publicly.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند پرتاب کردن زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی ماه آینده بعد از همه.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه که او نمی خواهد بود قادر به سفر به دلیل "تمرکز قوی" در coronavirus واکسن و اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این توییت: "ما آن را بعدا در این فصل!"

او اعلام کرده بود در یک جلسه مطبوعاتی روز شنبه در لیگ اصلی بیس بال را باز روز که او می خواهد در استادیوم یانکی در اوت. 15 برای پرتاب از زمین برای اولین بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است نشان می دهد رای دهندگان که او در حال شکل گرفتن این ویروس به طور جدی با برگزاری جلسات و لغو جمهوریخواه کنوانسیون حوادث برای Jacksonville, Florida. فلوریدا است که در میان چند کشور که در آن ویروس است مواج.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب