آخرین: تعداد موارد در سراسر جهان در صدر 16 میلیون

پکن — چین گزارش 46 جدید COVID-19 موارد در یکشنبه, بالاترین روزانه شمارش آرا در بیش از یک ماه به عنوان آن را در

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

پکن — چین گزارش 46 جدید COVID-19 موارد در یکشنبه, بالاترین روزانه شمارش آرا در بیش از یک ماه به عنوان آن را در زمان مراحل بنیادی شیوع اخیر که آلوده بیش از 160 نفر در پایان مقابل از کشور است.

مقامات تایید 22 مورد در ارومچی یک شهر در منطقه سین کیانگ در این کشور غرب دور رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت. که مطرح مجموع در محلی شیوع به 137 پس از اولین مورد شناسایی شد 10 روز پیش.

13 یکی دیگر از موارد تایید شده در استان لیائونینگ در شمال شرقی آوردن مجموع وجود دارد به 25 تقریبا همه در شهر دالیان.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد 11 وارداتی موارد در آخرین دوره 24 ساعته در افرادی که تا به حال وارد شده از خارج از کشور.

چین ثبت کرده است 83,830 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد. کمیسیون بهداشت و درمان گفت که 288 بیماران باقی می ماند در درمان از جمله 18 در وضعیت بحرانی است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— در میان ویروس قطعیت پدر و مادر تصمیم می گیرید که چگونه برای بچه های مدرسه

— Mnuchin: ویروس بسته کمک زودی $1,200 چک اوت

— فرانسه عفونت افزایش اسپانیا ترک را در کاباره ها

— رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار می گیرد شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی تحت کل مستند پس از یک فرد پیدا شد مشکوک به COVID-19 علائم و گفت: او معتقد است که "باطل" ویروس ممکن است وارد این کشور است.

— یک کشتی کروز مجموعه بادبان برای اولین بار از این صنعت تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با سخت احتیاطی برای حفظ مسافر و خدمه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

— بریتانیا است که مردم را نه به, سفر به اسپانیا و حذف این کشور از فهرست مکان های امن برای سفر زیر موجی از COVID-19 موارد است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

سئول کره جنوبی — تعداد کره جنوبی جدید کروناویروس موارد کاهش یافته و به زیر 60 یک روز پس از آن گزارش 100-plus برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید 58 موارد اضافی طی دوره 24 ساعته آوردن مجموع به 14,150 با 298 مرگ و میر.

دوازده به تازگی تایید موارد به صورت محلی آلوده در حالی که بقیه آمد از خارج از کشور.

مقامات بهداشت گفت: 113 موارد در روز شنبه بودند وارد عفونت در میان خدمه کشتی باری و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از ویروس زده عراق است.

___

سیدنی — استرالیا ویکتوریا دولت ثبت 10 مرگ و میر یک شبه از COVID-19 آن کمترین روزانه تلفات در میان ادامه افزایش coronavirus موارد است.

دولت برتر Daniel Andrews گفت: مرگ و میر شامل هفت مرد و سه زن. یک مرد در 40s خود را تبدیل به یکی از جوانترین COVID-19 مرگ و میر در استرالیا.

وجود دارد 459 جدید عفونت 21st مستقیم بعد از سه رقم را افزایش می دهد.

این مرگ و میر را ویکتوریا تلفات به 71 و ملی استرالیا, شمارش به 155. در مجموع 228 نفر در بیمارستان بستری هستند و در ویکتوریا, 42 در بخش مراقبت های ویژه.

ویکتوریا پردازش 42,973 آزمون در روز شنبه اندروز گفت: "دور و بزرگترین نتیجه آزمایش است که ما دیده ایم در یک روز."

او گفت که او در حال حاضر برنامه ریزی برای گسترش مستند در ملبورن دومین شهر بزرگ.

___

آتلانتا — جورجیا دموکرات سنا نامزد جان Ossoff می گوید او را در انزوا با همسر خود که قرارداد COVID-19.

33-year-old نامزد همسرش گفت: دکتر Jen Kramer است خفیف علائم کروناویروس و او را از نشان دادن علائم بیش از حد. او گفت که او مورد آزمایش قرار گرفت شنبه است و انتظار نتایج در حالی که خود quarantining.

Ossoff کمپین ارتباطات, مدیر, Miryam Lipper گفت: در توییتر که او "است که برگزار نشده و یا شرکت در یک فرد در مراسم انتخاباتی در بیش از یک ماه باقی خواهد ماند و در انزوا تا متخصصان پزشکی و روشن در هر دو او را و" ،

Ossoff یک جوان رسانه های اجرایی شناخته شده جمع آوری کمک های مردمی برای شکستن رکورد در طول یک سال 2017 ویژه انتخابات از دست دادن یک خانه در ایالات متحده صندلی است که در یک مسابقه رقابتی در برابر جمهوریخواهان به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو. 70 سال وقت است که یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و به دنبال دور دوم در ماه نوامبر.

___

هونولولو هاوایی در حال آماده سازی خود برای یک طوفان است که تهدید به کوبیدن سلیمان به عنوان ساکنان دست و پنجه نرم کردن با افزایش تعداد coronavirus موارد است.

همه گیر شد پیچیده آماده سازی برای صلیب سرخ آمریکا که در عمل پناهگاه های اضطراری به نمایندگی از دولت های محلی. بسیاری از داوطلبان که به طور معمول کارکنان پناهگاه مسن تر هستند و یا از قبل موجود شرایط بهداشتی. بسیاری از این داوطلبان در نتیجه ماندن در خانه برای این طوفان است.

همچنین هر یک سرپناه خواهد شد که کمتر از ظرفیت به دلیل فاصله فیزیکی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور است اما این تعداد در حال افزایش است, در هفته های اخیر. روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش 60 جدید تایید موارد بالا رکورد.

___

بیروت — لبنان گزارش کرده است که کمترین روزانه تعداد coronavirus موارد با 175 آوردن مجموع به بیش از 3500.

لبنان و مقامات هشدار می دهند که با افزایش عفونت پس از کاهش محدودیت های اعمال شده پس از این کشور تنها فرودگاه باز شده در جولای 1. مقامات دولتی خواسته اند که مردم را به رعایت اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

این کشور حدود 5 میلیون دارای 47 تایید مرگ و 3,582 موارد گزارش شده. دولت در نظر دارد reintroducing محدودیت از جمله بسته شدن ورزشگاه ها و کاباره ها که بازگشایی برای کسب و کار پس از این کشور آرامش خود را مستند.

___

ANCHORAGE, آلاسکا — مدارس در لنگرگاه باز خواهد شد و کلاس های حضوری در پاییز.

آنها ارائه آنلاین-تنها یادگیری پنج روز در هفته به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 موارد را افزایش می دهد.

به Anchorage Daily News گزارش سرپرست منطقه دینا اسقف اعلام افزایش موارد در این شهرستان باید رو این منطقه به "در معرض خطر سناریو" برای عملیات.

متوسط روزانه جدید تایید coronavirus مورد تعداد در لنگرگاه افزایش یافته و به 30 روز جمعه. اسقف می گوید: دانش آموزان در کلاس 3-12 را دریافت لپ تاپ و منطقه را صرف پول برای پشتیبانی از wi-fi برای دسترسی به خانواده ها است. سال تحصیلی آغاز می شود Aug. 20.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات اعلام کرده اند 31 جدید کروناویروس موارد در آخرین روز با هشت از ورود از خارج از کشور. وجود نداشت و میر گزارش شده.

مقامات اعلام کرد بازدید از بلغارستان و رومانی نیاز به ارائه یک تست منفی برای ویروس گرفته بیش از 72 ساعت قبل از ورود خود را. این اندازه گیری خواهد شد به اثر روز سه شنبه.

یونان وزیر بهداشت Vassilis Kikilias می گوید احتمالی واکسیناسیون علیه coronavirus را نمی توان اجباری اما "به شدت توصیه می شود." Kikilias می گوید: "گروه های آسیب پذیر" از جمله افراد مسن و کسانی که با جدی بیماری های زمینه ای را در اولویت قرار دارند.

تعداد موارد تایید شده در یونان ایستاده در 4,166 عفونت و 201 مرگ و میر.

___

رم — عدم پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه در جنوب شهر سالرنو ثابت کرده پرهزینه است.

سه نفر را در بندر شهر در منطقه کامپانیا دریافت 1,000-یورو ($1,150) جریمه در شنبه کوریره دلا سرا گزارش شده است.

کامپانیا رژیم صهیونیستی است. Vincenzo De Luca امضا فرمان در جمعه ایجاد جریمه تا 1000 یورو برای پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. مشابه جریمه شدند دست از گردشگری جزیره Ischia در سه کافه و یک رستوران نیز در منطقه کامپانیا.

کامپانیا اختصاص 21 از ایتالیا 275 جدید ویروس موارد در شنبه, با توجه به وزارت بهداشت مقامات. پنج مرگ و میر گزارش شده در کشور از 60 میلیون از جمعه افزایش ایتالیا را تایید کرد مرگ و میر به 35,102.

___

MONTEZUMA, N. M. — مهاجرت فدرال مقامات لغو یک بخشنامه است که باید نگه داشته شود دانشجویان خارجی از حضور در کالج در ایالات متحده, اما آن را به کمک ایالات جهانی ،

ایران و جهان, کالج جهانی سیستم مدرسه می آموزد که یک دیپلم بین المللی برنامه درسی در 18 مدارس در پنج قاره جهان با تنها سه در نیمکره غربی است.

بسیاری از دانش آموزان که در شمال نیومکزیکو مدرسه هنوز بسته از ورود به آمریکا به دلیل ممنوعیت سفر و ناتوانی خود را برای به دست آوردن F-1 ویزای با توجه به بسته شدن کنسولگری در سراسر جهان است.

مدرسه مقامات می گویند حدود سه چهارم از 220 نوجوان دانش آموزان از سرزمین های خارجی.

دانش آموزان می توانند با شرکت در دوره های آنلاین, اما بسیاری از مقامات نیست همیشه به اینترنت دسترسی داشته باشد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب