آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اجازه نخواهد داد که اراذل و اوباش با خشونت به حکومت

آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زان

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او (تمامی زمان ها شرق):

___

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد تحمل اوباش خشونت در جریان تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

رئیس جمهور ساخته شده که نظر به عنوان او صحبت کرد در فلوریدا پس از تماشای پرتاب موفقیت آمیز یک موشک SpaceX شنبه. او توجه خود را تبدیل به ناآرامی در شهرهای آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس قبل از او تبریک گفت ناسا و دیگران درگیر در ماموریت فضایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید حکومت قانون است تاج جواهر کشور و این که "دولت من را متوقف خواهد کرد اوباش خشونت و ما آن را متوقف سرد است."

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که "من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید. شفا و نه نفرت. عدالت نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است."

___

AUSTIN تگزاس -- تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت فرستاده است بیش از 1500 سربازان دولت های مختلف به تگزاس شهرستانها برای کمک به کنترل تظاهرات بیش از مرگ هوستون بومی جورج فلوید در مینیاپولیس.

ابوت گفت: در انتشار اخبار شنبه که سربازان در حال ارسال به هوستون, Dallas, Austin و سن آنتونیو.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو می گوید در توییتر که نزدیک به 200 نفر دستگیر شدند جمعه و بیشتر خواهد شد با مانع جاده به عنوان چند معترضان مسدود بزرگراه میان ایالتی و یک بزرگراه است.

صدها نفر از معترضان با تجمع در Austin در روز شنبه در خارج از مقر پلیس و پس از آن راهپیمایی در امتداد بزرگراه بین ایالتی 35.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

___

کلمبیا, S. C. — تلویزیون خبرنگار در کلمبیا, کارولینای جنوبی مجروح شده است توسط سنگ پرتاب در طول تظاهرات در خارج از شهر را مقر پلیس بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

WIS-تلویزیون لنگر Judi Gatson توییتهایی که خبرنگار میراندا Parnell گرفته شد و به بیمارستان به "چک" بعد از روز حادثه.

صدای جیر جیر می گوید Parnell گزارش داد که "یک فرد با پوشیدن MAGA کلاه نشان داد تا در این تجمع معترضان مواجه است که فرد و پس از آن سنگ پرتاب شد."

چند صد نفر از مردم شرکت کننده در تظاهرات, پاره کردن پرچم آمریکا و جنوب کارولین پرچم دولت در مقابل پلیس دولت روزنامه گزارش می دهد که برخی از معترضان swarmed یک ماشین پلیس با شکستن پنجره های آن.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

___

لاس وگاس — پلیس در لاس وگاس می گویند 80 معترضان دستگیر شدند و 12 افسر پلیس زخمی در خشونت های روز شنبه که به دنبال یک تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید پس از مهار توسط پلیس مینیاپولیس.

به گفته پلیس این تظاهرات در لاس وگاس شروع به 300 نفر در تجمع مسالمت آمیز. اما پلیس سنگ پرتاب کردند و پلیس و اموال آسیب دیده بود چند ساعت بعد وقتی ماموران سعی در پراکنده کردن جمعیت به عنوان تنش نصب شده است.

پلیس گفت که این دستگیری ها ساخته شد که معترضان حاضر به پراکنده. پلیس در ابتدا گفت: حداقل 31 نفر دستگیر شدند.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

___

دنور دنور شهردار دستور داده است تا یک شب حکومت نظامی به تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس وارد روز سوم.

شهردار مایکل Hancock گفت: کلرادو گارد ملی کمک خواهد کرد اجرای 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد.

مرکز شهر دنور تاکنون صحنه درگیری میان معترضان و پلیس از دو شب گذشته. برخی از معترضان را شکست ویندوز و پلیس با شلیک گاز اشک آور فلش نارنجک و فلفل گلوله.

هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای بازگشت شنبه شب. اعتراض سازمان مشوق مردم به امن و قرار نیست دیگران در راه آسیب است.

فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه منجر به تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

___

تالاهاسی فلوریدا — وانت سوار را از طریق یک تقاطع که در آن معترضان تظاهرات روز شنبه در تالاهاسی فلوریدا باعث مردم را به اجرا جیغ از راه به عنوان وسیله نقلیه متوقف و شروع و در یک نقطه به یک فرد در آن هود با توجه به شهود و تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

تالاهاسی شهردار John E. Dailey توییتی بعد که راننده را بازداشت گرفته شده پس از هدف قرار دادن جمعیت در نرخ پایین با سرعت. او می گوید: هیچ کس به شدت مجروح شد.

ویدیو نشان می دهد کامیون متوقف در نور ترافیک و معترضان راه رفتن در اطراف و نزدیکی آن ظاهر می شود در حالی که به صحبت با راننده. کامیون و سپس به طور ناگهانی شتاب.

لوکاس فون Hollen یک استاد در دانشگاه ایالتی فلوریدا گفت: او را دیدم از این حادثه به عنوان معترضان شعار و راهپیمایی به عنوان یک استاندارد, تظاهرات, اما پس از آن او شنیده مجزا جیغ از ترس. او نگاه کردن از پنجره طبقه دوم ساختمان کار و دیدم کبود وانت. او در توصیف آن کم کردن سرعت به عنوان آن را رانده بود تا به سمت معترضان که حرکت نمی کند.

"سپس کامیون revved آن موتور ... یک زن و شوهر از مردم رو از راه, اما برخی از افراد نمی, و آن را فقط سوار مستقیما از طریق جمعیت است."

او گفت: مردم به دنبال ماشین برای جلوگیری از راننده از دور شدن.

___

بوستون — شهردار بوستون میزبان شب زنده داری نماز با روحانیت و کمیسر پلیس شهر به افتخار حافظه جورج فلوید.

تظاهرات برخی عطف خشونت فوران در شهرستانها در سراسر کشور در روز جمعه و شنبه بیش از فلوید مرگ است. افسر دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

شهردار بوستون مارتین والش می گوید: دعای جریان زندگی در بوستون وب سایت دولت بود به افتخار فلوید و به تأمل "در قتل او."

والش می گوید: "اگر تا کنون یک لحظه به اذعان بی عدالتی و دوباره مرتکب ملت ما به از بین بردن آن را در حال حاضر ... این است که ما لحظه ای در زمان به تغییر به عنوان یک ملت است."

___

INDIANAPOLIS — جمعیت خشمگین مرگ جورج فلوید درگیری با پلیس در مرکز شهر ایندیاناپولیس یک شبه باعث افسران به آتش سوزی های متعدد می بارند از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت که در هم شکسته عرض است.

ایندیاناپولیس شهردار جو Hogsett می گوید صدها نفر از ساکنان شهر مسالمت آمیز حق خود برای آزادی بیان در اعتراض به وحشت از "نیازی کشتن جورج فلوید." اما او غمگین یک گروه کوچکتر تبدیل خشونت و آسیب دیده و کسب و کار و ناشی از صدمات.

آتش سوزی شدند در سطل زباله و یک فروشگاه CVS مجموعه ای بود به آتش کشیده پس از معترضان را شکست و در زمان مورد. دیگر فروشگاه ها غارت شد.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید آن را دریافت کرده و بدون درخواست از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای ارائه به نیروهای فدرال اما چند فعال وظیفه واحدهای نظامی قرار داده شده است در بالاتر هشدار برای استقرار در مورد Walz درخواست می کند.

پنتاگون سخنگوی رئیس جاناتان رته هافمن می گوید وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک اند صحبت به Walz دو بار در 24 ساعت گذشته و به او گفت که آنها آماده هستند برای کمک به محلی و مقامات دولتی به عنوان مورد نیاز است. هافمن می گوید Walz ساخته شده است که هیچ درخواست کمک نظامی.

مقامات وزارت دفاع می گویند هیچ تمايل به ارسال نیروهای فدرال به ایالت مینه سوتا بدون درخواست از Walz. اگر او درخواست کمک نظامی این واحد که اعزام نمی خواهد درگیر به طور مستقیم در اجرای قانون مقامات می گویند صحبت خواست نامش فاش نشود به منظور بحث در مورد برنامه ریزی مگر اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها دستور داد به انجام این کار با استناد به قیام عمل می کنند.

پلیس نظامی واحد و شاید مهندسی نیروهای نظامی می تواند کمک با عدم اجرای قانون وظایف مانند حمل و نقل و ارتباطات و لجستیکی کمک.

___

واشنگتن — Washington, d. C. شهردار موریل Bowser خود شدت انتقاد کرد رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای توییت خود انتقاد و واشنگتن Metropolitan Police Department پس از تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در شب جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در یک صدای جیر جیر شنبه که سرویس مخفی آماده بود تا از بند باز کردن "خطرناک ترین سگ و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند" اگر معترضان به حال موفق به نقض امنیت خطوط.

Bowser خود به نام مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن را "ناخالص" گفت: با اشاره به حمله سگ conjures تا با بدترین خاطرات ملت را در مبارزه با تبعیض نژادی است.

او می گوید: "من شهر ما و ملت ما به ورزش داری بزرگ داری حتی به عنوان رئیس جمهور تلاش می کند به تقسیم. من احساس می کنم این نظرات در حال حمله به انسان حمله سیاه امریکا و آنها را در شهر کمتر امن است."

Bowser خود می گویند MPD ایستاده بود و آماده برای هماهنگی با سرویس مخفی اگر ادامه تظاهرات شنبه شب.

او می گوید مردم از جان گذشته برای تغییر و "رهبران که تشخیص این درد" به جای "تجلیل از خشونت علیه شهروندان آمریکایی است. چه استفاده می شود و شنیده می شود در سوت سگ ما در حال حاضر شنیدن از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn."

___

شهر واتیکان — بالا واتیکان کاردینال خواستار ایالات متحده شبان به تمنایی برای آرامش در میان تظاهرات خشونت بیش از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

کاردینال پیتر Turkson که از غنا می گوید: مرگ فلوید بود "disgracefully غیر انسانی & غم انگیز به اندازه کافی." در جذاب برای یک پیام از خویشتن برای تحویل در یکشنبه, خدمات Turkson در توئیتر خود نوشت: "اجازه دهید ما نه اضافه کردن به آن و حافظه فلوید زشت با خشونت."

Turkson سران واتیکان در دفتر مسئول عدالت اجتماعی و توسعه مسائل. او یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کاردینالها و یکی از تنها دو سر اصلی واتیکان بخش.

رهبری ایالات متحده کلیسای کاتولیک به شدت محکوم کرد فلوید را به قتل گفت: نژاد پرستی است "و در حال حاضر خطر است که باید رعایت شود،" ایالات متحده در کنفرانس اسقف می گوید در حالی که کلیسا همیشه به دنبال عدم خشونت "ما نیز ایستاده پرشور در حمایت از جوامع هستند که طبعا خشم.

___

HARTFORD, Conn. — تظاهرکنندگان بسیج در هارتفورد, New Haven, Bridgeport و دیگر کانکتیکات شهرستانها برای دومین روز شنبه در اعتراض به Floyd مرگ است.

صدها نفر راه می رفت خیابان هارتفورد و با تجمع در مقابل ساختمان پلیس شهر ستاد فریاد "نه عدالت بدون صلح" سیاه و سفید "زندگی ماده" و "من نمی توانم نفس بکشم."

این تظاهرات به دنبال مشابه تظاهرات در چندین شهر در حالت جمعه است. وجود دارد هیچ گزارشی از خشونت و یا عمده صدمه به اموال.

"ما در حال دیدن مردم رنگ بودن تنها بودن به قتل در خیابان,' New Haven ساکن Remidy Shareef گفت, MALLY-تلویزیون. "این یک تراژدی است. مردم از رنگ و هر کس با قلب و روح نیاز به می دانم که ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد. هر کس حق دارد به ترک خانه های خود و آمدن به خانه با خیال راحت."

چهار نفر کشته شده اند توسط پلیس در کانکتیکات در این سال از جمله سه در ماه ژانویه است. یک پنجم مردی که از دست داده آگاهی در بازداشت پلیس درگذشت مرگ طبیعی از بیماری های قلبی مقامات می گویند. چهار کشنده تیراندازی پلیس باقی می ماند تحت بررسی است.

___

پرتلند سنگ. — پورتلند مقامات می گویند آنها پیگیری کردن کسانی که مسئول آسیب به مقر پلیس و یک مرکز خرید و بسیاری از کسب و کار.

پلیس دستگیر حداقل 13 نفر قبل از سپیده دم است. پورتلند رئیس آتش نشانی سارا بون که آفریقایی-آمریکایی می گوید: خشم و خشونت است که نه تنها در مورد قتل جورج فلوید در مینیاپولیس اما یک سیستم است که اجازه می دهد تا مردم رنگ به "احساس ترس در هر روز است."

او می گوید: "این یک لحظه از حساب. ما در حال رفتن به جلو برای ایجاد یک واقعی جامعه که در آن احترام و عزت هستند و ارزش های اصلی ما."

پورتلند شهردار تد ویلر تحمیل یک وضعیت اضطراری و مقررات منع رفت و آمد که رزومه شنبه در 8 p. m. و آسانسور در ساعت 6 صبح روز شنبه.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار مقامات ایالت مینه سوتا به شدیدتر با معترضان که در حال از بین بردن اموال و غارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در کاخ سفید در روز شنبه پس از تظاهرات تبدیل به شورش در برخی از شهرستانها در سراسر کشور. او می گوید با گرفتن سخت تر رهبران سیاسی در مینه سوتا خواهد بود تجلیل حافظه جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ارتش آمریکا "آماده, مایل و قادر" برای کمک به. او می گوید: "ما می توانیم سربازان بر روی زمین بسیار به سرعت در صورتی که تا کنون می خواهید ما نظامی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص به نام شهردار, مینیاپولیس, یعقوب فری. او می گوید شهردار "است که احتمالا بسیار فرد خوب است, اما او یک رادیکال چپ شهردار." او سپس توضیح داد که چگونه او تماشا به عنوان یک ایستگاه پلیس در شهر بود تاخت و تاز کردن.

او می گوید: "برای این که پلیس به حال خود رها شده و گرفته شده بیش از, من هرگز دیده می شود هر چیزی وحشتناک و احمقانه در زندگی من است."

___

CINCINNATI —شهردار سینسیناتی اعلام کرده است 10 بعد از ظهر حکومت نظامی روز شنبه و یکشنبه در مناطق شهر های زیر آسیب به کسب و کار در طول تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

شهردار جان Cranley گفت: صدها نفر از مردم تا به حال نشان داده مسالمت آمیز با مسائل عمده قبل از 11 p. m. اما کسانی که درگیر در فعالیت های جنایی "بودند و نه بخشی از اعتراض." یازده نفر دستگیر و بازداشت های بیشتر خواهد آمد به عنوان مظنون شناسایی می شوند او می گوید.

Cranley می گوید: کسب و کار هدف قرار داده بودند و فقط "در تلاش برای به دست آوردن یک زندگی فعال و اعضای مولد جامعه ما است." منع رفت و آمد در مرکز شهر و بیش از راین مناطق اجازه خواهد داد که پلیس برای روشن شدن خیابان و بیشتر به راحتی دستگیری چند که ممکن است مرتکب اعمال مجرمانه او گفت:.

The Cincinnati Enquirer گزارش داد که بسیاری از معترضان شروع به متفرق کردن شب جمعه گروه های دیگر شروع به شکستن پنجره ها و سرقت از فروشگاه ها. برخی از ویندوز در شهرستان مرکز عدالت شکسته شد و برخی از رستوران ها و مغازه ها شکسته شد به. حدود 50 کسب و کار گزارش آسیب مقامات می گویند.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است و یک سری از توییت شمار افرادی که اعتراض در خارج از کاخ سفید و ستایش سرویس مخفی است که با استفاده از سپر و اسپری فلفل آنها را به فشار.

جمع آوری صدها اواخر جمعه در اعتراض به پلیس کشتن یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس و تهمت پاسخ.

رئیس جمهور توییتی شنبه او را تماشا از داخل کاخ سفید به عنوان افسران "اجازه دهید 'از معترضان فریاد & بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند اما هر زمان که کسی .... بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه ضربه آنها را."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر معترضان به حال موفق به نقض کاخ سفید حصار "آنها خواهد ... شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند."

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید آخرین پنج توییتهایی کرد و گفت: "امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???"

___

مینیاپولیس — شرکت حقوقی به نمایندگی از همسر سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس متهم در مرگ جورج فلوید می گوید او برای ثبت طلاق است.

Sekula دفاتر قانون می گوید در یک نسخه که Kellie چوین است ویران فلوید مرگ و او را "بیشترین همدردی نهفته است با خانواده اش را با خود عزیزان و با هر کس دیگری که عزادار این فاجعه است."

درک چوین بود که اخراج از نیروی پلیس فلوید پس از مرگ متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. فلوید درگذشت پس از افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

آزادی می گوید در حالی که Kellie چوین است بدون فرزند از زمان ازدواج او خواسته است برای حفظ حریم خصوصی برای خانواده گسترده خود را در طول این زمان دشوار است.

___

ریچموند — معترضان در ویرجینیا در پاسخ به مرگ جورج فلوید در اوایل این هفته در مینیاپولیس شکست ویندوز در مقر پلیس و به طور خلاصه تعطیل عمده بزرگراه.

در ریچموند عصر روز جمعه در اعتراض به شروع در مونرو پارک در نزدیکی دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع کشید و صدها نفر از افرادی که در راهپیمایی در خیابان ها شعار "نه عدالت بدون صلح است."

رسانه های خبری گزارش پلیس رزمناو و یک زباله دانی در نزدیکی ریچموند مقر پلیس بودند به آتش کشیدند. یک ریچموند تلویزیون خبرنگار پوشش تظاهرات زده شد با پرتاب بطری و یک شهر اتوبوس به آتش کشیده شد.

پلیس در پاسخ پاشش مواد شیمیایی. ویرجینیا کاپیتول پلیس می گوید کنگره مربع بسته باقی خواهد ماند شنبه.

___

هوستون هوستون پلیس می گویند حدود 200 نفر دستگیر شدند و چهار افسر مجروح شدند در اعتراض به مرگ هوستون بومی جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

رئیس پلیس هنر اکودو می گوید در توییتر بسیاری از بازداشت شدگان را متهم به مانع جاده به عنوان چند معترضان مسدود بزرگراه میان ایالتی و یک بزرگراه در شب جمعه.

در دالاس معترضان نیز مسدود بزرگراه میان ایالتی و یک افسر مجروح شد. پلیس در هر دو شهرستانها با استفاده از اسپری فلفل و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت که شماره در صدها.

___

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio می گوید معترضان و افسران پلیس پاسخگو خواهد بود برای اعمال خشونت در تظاهرات در بروکلین است که چپ مردم خون آلود و وسایل نقلیه سوخته است.

کمیسر پلیس درموت شیا می گوید: بیش از 200 نفر دستگیر شدند و چندین افسر مجروح شدند.

یکی از معترضان می گوید متهم شده بود با اقدام به قتل به اتهام حول یک خانه firebomb در یک وسیله نقلیه اشغال شده توسط چند مأمور که فرار بدون آسیب است.

اعتراض یکی از بسیاری از سراسر کشور بیش از کشتن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا آغاز مسالمت آمیز در اواخر بعد از ظهر در منهتن. مشکلات هایش پس از چند هزار نفر در مواجهه با ماموران در خیابان های اطراف استادیوم ورزشی.

صحبت های شنبه, de Blasio یک دموکرات ابراز همبستگی با تظاهرکنندگان ناراحت در مورد خشونت پلیس اما می گوید: وجود خواهد داشت یک بررسی کامل از آنچه رفت.

او می گوید: او ناراحت ویدئوها از درگیری "که در آن معترضان به کار گرفته شد بسیار خشونت" توسط پلیس و گزارش می دهد که حداقل دو مقامات منتخب در میان مردم با اسپری تحریک کننده, مواد شیمیایی توسط ماموران در صحنه است.

"این غیر قابل قبول است و ما نیاز به درک دقیقا به همین دلیل است که اتفاق افتاده است" شهردار گفت.

اما او افزود: برخی از معترضان آمده بود "با یک دستور کار از خشونت و تحریک و آنها به معنای آسیب افسران پلیس و آنها را آسیب افسران پلیس."

بسیاری از مردم در میان جمعیت انداخت بطری در پلیس. یک گروه آتش به یک ون پلیس و ضرب و شتم چند تن دیگر پلیس در موبایل با باشگاه.

___

شیکاگو — سرپرست پلیس David Brown می گوید: تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که بعد از ظهر جمعه تبدیل مقابله به عنوان شب عینک در نتیجه 108 بازداشت.

معترضان ترافیک مسدود شده همراه عمده و خیابان ها و پرتاب بطری و اشیاء دیگر در وسایل نقلیه پلیس و شکسته پنجره ها از مرکز شهر کسب و کار. حدود یک دوجین پیراهن اتومبیل آسیب دیده بودند و برخی از افسران دچار جراحات جزئی از جمله مچ دست شکسته.

به نام او که صدمه به اموال "حداقل" پیوست و برخی دیگر از روسای پلیس سراسر کشور در empathizing با معترضان. او با انتقاد از اقدامات پلیس دخیل در مرگ جورج فلوید.

او می گوید: "ما نمی خواهیم افسران ما درمان هر کسی که می خواهم."

___

سنت لوئیس — معترضان مسدود مرکز شهر سنت لوئیس بین ایالتی به مدت سه ساعت در روز جمعه مجموعه, آتش سوزی در جاده ها و شکست را به کامیون ها در تظاهرات بیش از مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس.

معترضان مسدود شده من-44 برای نزدیک به سه ساعت پس از مصرف به خیابان ها جمعه شب St. Louis Post-Dispatch گزارش.

یک معترض که فوت کرده بود صعود بین دو تریلر از یک تغذیه سابق کامیون و کشته شد هنگامی که آن را سوار دور با توجه به گزارش. پلیس می گویند که آنها بررسی شد.

جمعیت پراکنده پس از چند اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند. پلیس گزارش نمی هر گونه بازداشت.

تنش بین پلیس و اقلیت ساکنان درنگ در منطقه سنت لوئیس پس از سال 2014 مرگ مایکل براون در فرگوسن.

در کانزاس سیتی میسوری پلیس با استفاده از اسپری فلفل بر مردم در راهپیمایی طریق آن وستپورت نوار-و-سرگرمی بخش شب جمعه کانزاس سیتی استار ، پلیس می گوید یک پنجره شکسته شد و معترضان به نظر می رسد آماده به استفاده از یک پلیس مانع آسیب بیشتری به انجام.

___

شارلوت, N. C. — معترضان در شارلوت در پاسخ به مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس غارت فروشگاه لگد و stomped بر روی ماشین های پلیس و درگیر در درگیری که منجر به چندین بازداشت.

رسانه های خبری گزارش تظاهرات در شهر جمعه شب آغاز شد و مسالمت آمیز اما خشونت تبدیل شد به شب عینک. یک فروشگاه مواد غذایی و تلفن همراه فروشگاه را غارت کردند و معترضان پرتاب سنگ در پلیس شکست یک پلیس دوچرخه کاهش لاستیک یک ماشین پلیس و stomped در دیگر وسایل نقلیه پلیس.

افسران در پاسخ به استقرار پارگی کپسول های گاز. پلیس می گویند که آنها برجای اما ارائه تعداد دقیق.

یکی از کسانی که دستگیر شده و به اتهام عدم پراکنده شد عضو شورای شهر Braxton وینستون. او منتشر شد و چند ساعت بعد.

شارلوت-مکلنبورگ رئیس پلیس کر Putney گفت WBTV در شارلوت که تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد و پلیس آماده شد به جای آن "و سپس آن را بر ما تبدیل شده است."

وی افزود: پلیس "خویشتن داری نشان داد اما آنها در زمان مراقبت از کسب و کار است."

___

مینیاپولیس — فرماندار مینه سوتا می گوید او قصد دارد به طور کامل بسیج دولت گارد ملی و وعده نمایش عظیم از نیروی برای کمک به سرکوب نا آرامی های مدنی در روزهای بعد از تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz می گوید او همچنین صحبت با وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال Mark A. Milley در مورد گرفتن کمک های فدرال برای کمک به توقف خشونت.

Walz سرزنش بسیاری از تخریب در مینیاپولیس در شب جمعه خوبی سازمان یافته خارج از دولت محرکین که هدف این بود که برای "بی ثبات کردن جامعه مدنی است."

مینه سوتا امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون قول قوی تر حضور پلیس و تغییر در تاکتیک "از آنجا که این غیر قابل تحمل است و ما در حال آمدن به آن را متوقف کند."

___

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن